|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kasica prasica
5.2.2009 13:07:58   
Florijan Jakov
Imaju li je vaša djeca... punite li ju... što radite kada se prikupi veća svota...

FJ ima svoju i kad praznimo novčanike, sve završava kod njega. Povremeno mu kupimo neku igračku ili nešto što si želi. Sad se prikupila veća svota pa ćemo ju usmjeriti na uređivanje sobe, kada za to dođe vrijeme.


_____________________________

FJ JE FRAJER
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kasica prasica
5.2.2009 13:10:03   
tikica_69
Moj mladji ima...kad si je napuni, onda odnese u ducan na blagajnu gdje ga blagajnica izljubi od srece sto je dobila toliko sitnisa user posted image
Zna skupiti i do 200kn....zadnji put si je kupio neku igricu za PS...mislim karaoke il tak nekaj
Stariji uopce nema svjest o novcu i stednji user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kasica prasica
5.2.2009 13:11:43   
koka
ima, ima...i sav je ponosan kad ubaci sitniš, još ju nismo praznili jer je nedavno počeo skupljati user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kasica prasica
5.2.2009 13:12:31   
ROZI
A djeca su različita,moji su još mali,ja im štedim u Hypo banci,svaki mjesec malo,a znaju si i staviti u kasicu prasicu ali brzo isprazneuser posted image .

_____________________________

Dragi moji anđeli!

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kasica prasica
5.2.2009 13:16:13   
Anoniman
Mi imamo kasicu - patkicu user posted image . Paulina skuplj, skuplja, a kad više ne stane isto odemo u dućan pa tamo razveselimo tete željezom. Ako bude kakva svotica, dogovorimo se što ćemo kupiti. Ako je blizu rođendan ili Božić, neku igračku, ili nešto što si već dugo želi a stalno joj odgađamo... Zavisi od situacije, nekad joj kupimo jaknu, ili cipele...

(Odgovor članu ROZI)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kasica prasica
5.2.2009 13:53:13   
Ruža
Ima pčelicu! Zasad mama i tata ubacuju, kad se skupi promijenimo i stavimo mu na štednju.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kasica prasica
5.2.2009 13:56:39   
Zvonki
Imamo! I cure se tu i tamo trude "podsjetiti " i goste da je imaju...user posted image user posted image user posted image . Prošle godine su skupljale za džeparac kad budu na moru. Prije otvaranja imali smo kviz- tko kaže najbližu vrijednost koja je u kasici dobiva nagradu .

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kasica prasica
5.2.2009 15:00:59   
božica
skupili svoticu i tražimo ženski lava alexa ženska izrazila želju da bi si lava kupilauser posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kasica prasica
5.2.2009 15:13:58   
Lady3
imamo i skuplja.čim nađe koji novčić odmah završi u kasici..a veće svote od bake i dede od rođendana ja spremam na sigurno i čuvam joj...user posted image već se dosta skupilo.. 

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kasica prasica
5.2.2009 16:03:29   
kitty
imamo onu konzervu veliku koju punimo vec 2 godine,jos nije puna pa ne znam koliko ima...a ima poprilicno
jedva cekam da se napuni pa da prebrojimuser posted image

na pocetku je trazio samo kovanice,a sad priznaje samo papirnateuser posted image

_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kasica prasica
5.2.2009 16:52:04   
Florijan Jakov
IZVORNA PORUKA: ROZI
A djeca su različita,moji su još mali,ja im štedim u Hypo banci


ma ima i FJ 2 štednje, ali kasica je nekaj posebno, baš se veseli svakoj kuni koju ubacuje unutra, a tek kad ju ispraznimo i kupimo nešto što ga veseli, uf.


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu ROZI)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!