|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kakica nam je promjenila boju!!!
23.11.2009 10:35:15   
plavka
Evo počela sam sa uvođenjem kašica kod svoje žabice i ide nam teško, naime sokić od jabuke nam neide kao niti kašica, kiseli se kao da limun papa i sve izbaci van...
Jučer smo probali mrkvicu koja nam je bolje išla, bilo je pola mimo pola pokraj ali je i pojela malo, dok sokić od mrkvice nikako...
Jutros je kakala i stolica joj je bila smeđe-zelenkasta sa bojom cigle i malo tvrđa to je vjerujem od mrkvice i jel to normalno???
Naime kako je žabica alergična i na posebnoj formuli navikli smo na militari zelenu kakicu koja puno smrdi i rijetka je do besvijesti tako da je to za nas ogromna promjena!!!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kakica nam je promjenila boju!!!
23.11.2009 11:43:13   
ZVRK
draga moja kašice-ono šta jedeš može se ''vidjeti''na kakici.
naime mrkvica -crveni i stišće kakicu
dok špinat/blitva-zeleni i otvara ''guzu''

sokić sam zvrkiću miješala sa čajem od koromača pola pola i bilo mu je super.
probaj

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kakica nam je promjenila boju!!!
23.11.2009 12:51:56   
uciteljica
Plavka normalno je. Ja sam se isto plašila kad smo pčeli s kašicama i kad sam vidjela nusproizvod, user posted image .
Najbolje mi je bilo kad se u peleni znala pojaviti mala čvrsta smedo-zelena kuglica (kakica je bila toliko tvrda da je kuglica bila svršeno oblikovana, user posted image user posted image user posted image ).


_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kakica nam je promjenila boju!!!
23.11.2009 14:19:23   
nancy
bez straha plavka,to ti je sve normalno.moj je jedan dan kakao govanca kao od zeca!!nisam mogla virovat.i ja sam se prepala nakon sto se pokakao poslije mrkve.crveno crveno.ali to tako mora bit.
mome decku je voce isto bilo uvijek kiselo.mrstio se na sve .a povrce mu je islo bez problema.pa mu ja i dan danas pomijesam voce s malo rizinih pahuljica da ubije taj kiselkasti okus voca.i tako mi uvijek bolje i vise pojede.na sokice se isto mrsti i nece ih ali i draze mi je da pije vodu.jedino sad popije koji puta vocni cajic koji je puno slabijeg okusa od soka .i to mu prolazi.


_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kakica nam je promjenila boju!!!
23.11.2009 14:39:44   
dami
Simpatične su mi ove "analize " kakice. Sijećam se kad sam i ja to radila.user posted image
Svi se uvijek za isto brinemo i onda shvatimo da je sve to normalno.


_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!