|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kada mobitel?
16.1.2009 8:45:53   
Florijan Jakov
Majke djece koja idu u školu ( i ostale naravno)... jeste li i kada dali svom djetetu mob? Za što ga koristi?


_____________________________

FJ JE FRAJER
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kada mobitel?
16.1.2009 8:51:36   
ninolina
O moj da. Mislim da više zbog mene nego sebe. Kako inače imamo nekih 5-6 km do škole mora mi se javiti. Ima ga od kad je krenuo u 1 razred

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kada mobitel?
16.1.2009 8:53:28   
anne
Ima o tome ovdje.
http://www.ringeraja.hr/forum/Dijete_i_mobitel/m_69412/tm.htm

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kada mobitel?
16.1.2009 11:13:54   
tikica_69
Da, imaju ga, oba su ga dobila za 10. rodjendan ali ga ne smiju nositi u skolu. Nose ga kad idu negdje u grad, npr na klizanje, u kino, kod logopeda.....tako da ih mogu dobiti a najvise im sluze kad idu na izlet da mogu slikati i snimati, to ih nekak najvise veseli

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

datum rođenja
keksić

ako je diete rođeno ranije, računa li mu se predviđeni termin kao pravi datum rođenja ili taj raniji?( mislim na horoskope, numerologiju,....) molim vaš komentar!

predviđeni termin (40%)

ranije rođenje (60%)


Broj svih glasova: 121

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!