|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 06.-12.11., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  86 87 88 89 [90]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
19.2.2018 9:04:20   
belina
Helou cure moje kako ste?
Pinky da mm je dosao pa malo gustamo s njim a i n sa svojim curama. Malena jos malo place kad joj se priblizi ili je uzme ali evo sinoc mu se pocela smijati pa se nadam da ce bit bolje. Zanimljivo kako mrvice sve to znaju. A njemu je grozno jer ga vlastito dijete ne zna. Ali za koji dan bit ce kao da nije ni otisao.

Danchy kad ginekolog kaze da je sve ok onda se opusti i uzivaj bez user posted image . O tome ces razmisljat ako ne dode za godinu dana, do tada sve cetiri u zrak😂 Maleni ti je bas dobar, vidis kako sve sjeda na svoje mjesto.

Hajdi ziva si hehehe i vi ste vec u dohrani, vrijeme leti... kakav je tm s malenim?

Kontesa onda kao za tu zalezanu glavicu mu ne smijes davat da puno lezi na toj strani. Meni je fizijatrica rekla jednom stavljat lec na jednu stranu, drugi put na drugu, a kad su budni kroz igru uvijek stimulirat bebu da okrece glavu na drugu strane znaci suprotno od zalezane. Je li tebi zalezana nazad??

KNina gdje si nam ti jesi ziva? Pretpostavljam da su sva djecica doma pa ne stignes jos i na rr.

Mali andeo ima li kakvih nosvosti?

Snjeguljice bas dobro da se povlaci to s lica da ne moras opet hodocastit u prdijatrice.

Sad tjedan dana najavljuju kisu hladnocu bla bla, pa poludit cu u kuci!!!!

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2226
19.2.2018 10:43:38   
Snjeguljica_83
Da vam se pohvalim.
Sanjala sam da sam trudna.
Rodila treće dijete.
U privatnoj poliklinici.
Nije bilo samog čina. Samo dijete pored mene. Već na trbuhu i u rozom bodiju.
Dakle curicu.
Na 6.11.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bilo me užasno strah poroda.

Igrat ću loto, ovo mora značiti nešto.user posted image user posted image user posted image user posted image

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 2227
19.2.2018 14:30:06   
belina
Hahahahaha a Snjeguljice nasmija me!!! Lako za sve ali i datum?!!!user posted image I gospodo bas u privatnom rodilistu! Neka neka trece dijete zasluzuje privatno rodiliste. Neka to bude jedna od mjera pronatalitetne politike mozda bi se zene lakse odlucile za trece dijeteuser posted image
A ja uelim da ti se san ostvari!!

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2228
19.2.2018 15:28:18   
PinkyFunkyBirdy
user posted image

user posted image danchy27 - 20.09. user posted image - Stigao nam Mateo 03.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Teica2 - 24.09. user posted image - Stigao nam Noel 20.09.
user posted image mali andeo - 26.09. user posted image - Stigla nam Eli 01.10.
user posted image KontesaNina - 29.09. user posted image - Stigao nam Lovro 25.08.
user posted image Hajdi - 13.10. user posted image - Stigao nam dečkić 17.10.
user posted image kontesa - 14.10. user posted image - Stigao nam Ivan 08.10.
user posted image PinkyFunkyBirdy - 17.10. user posted image - Stigao nam Danijel 19.10.
user posted image Jezic123 - 18.11. user posted image - Stigla nam Lorena 20.11.
user posted image belina - 25.11. user posted image - Stigla nam Neli 26.11.
user posted image Liliki - 20.12. user posted image - Stigla nam Laura 09.12.
user posted image Ribicaa105 - 18.01. user posted image - Stigao nam dečkić 22.01.
user posted image cetirisrece - 27.02. user posted image user posted image
user posted image set_alica - 05.03. user posted image

user posted image

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (slatki mazonja)
19.10.2017. - D (sreća najveća)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 2229
19.2.2018 15:39:44   
PinkyFunkyBirdy
Drage moje, evo malo sam srezala listu za one cure koje se više ne javljaju pa ako se jave lako ih opet dodamo. user posted image

Moram javiti da je M dobro i da je na kraju onaj nalaz ispao uredan tako da nemam pojma zašto je on imao tempicu par dana i pišao u gaće. user posted image Danas je otišao u vrtić i napokon smo D i ja sami. Dal i vas koje imate stariju dječicu ponekad ulovi grižnja savjesti da se ne posvećujete toliko ovim malim bebačima koliko ste mogle sa svojim prvorođencima? Mene zna uloviti s vremena na vrijeme, ali previše je obaveza da sve stignem što bi htjela. user posted image
D mi ima danas točno 4 mjeseca! user posted image Stvarno mi je proletilo to vrijeme. user posted image Tako je medeni da si poželim još jednu bebicu kad on malo poraste. user posted image
Vaga mi je za D u subotu pokazala da ima 6,5kg, no onda je u nedjelju i danas ispalo 6,450 pa se ja još nadam da ćemo možda skupiti do četvrtka nekih 100-150g tako da budemo na donjoj granici normalnog rasta (ako gleda 2 mjeseca od zadnjeg sistematskog). user posted image

Snjeguljice, želim da ti se ostvare snovi! user posted image user posted image

Moram gibati, netko se probudio. user posted image

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (slatki mazonja)
19.10.2017. - D (sreća najveća)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 2230
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  86 87 88 89 [90]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  86 87 88 89 [90]
Idi na:

Anketa

Gosti
natalijax

Očekujete li da vam se gosti najave kad misle doći

Da (93%)

Ne (7%)

Broj svih glasova: 98

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!