|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   jel vas strah
27.1.2009 18:52:17   
mamice
bok cure vec netko vrijeme razmisljam i nikako se nemogu osloboditi toga. naime jel vas strah da necete dobiti neku bolest i kad ste najpotrebnije dijeci necete se mogu brinutu za njih ili nedao bog urijeti. razmisljala sam da moje 3 frendice ostale su bez mama u osnovnoj ili srednjoj skoli. jedna je umrla od raka dojki a druge dvije od raka materniceuser posted image

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: jel vas strah
27.1.2009 18:56:57   
tikica_69
Ne, uopce ne razmisljam o tome. Pruzam im maksimum sebe dok sam tu i dok sam zdrava, a na bolest i nesrece ne mogu utjecati pa nema smisla da se time zamaram.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: jel vas strah
27.1.2009 19:02:47   
anne
Ja rijetko razmišljam o prometnoj nesreći. U tom slučaju bi voljela da svi napustimo ovaj svijet zajedno.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: jel vas strah
27.1.2009 19:07:45   
Florijan Jakov
Ne, uopce ne razmisljam o tome.


potpisujem


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: jel vas strah
27.1.2009 19:20:47   
Krky
Mene - požara. Počnem razmišljat kako bi se našla u panici jer imam samo dvije ruke, a petero djece (i jednog muža) i kako ne bih mogla sve probudit i još masu bedastoća...a onda se sjetim da je tu netko Tko me čuva i koji me toliko puta spasio iz slične situacije. Ja ne mogu, ali - On može, a da moj život nije u Njegovoj ruci, bila bih paničarka bez premca.

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: jel vas strah
27.1.2009 19:22:00   
Ruža
Ne želim uopće razmišljati o tome. Optimist sam po tom pitanju. user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: jel vas strah
27.1.2009 19:32:28   
piggy
IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov

Ne, uopce ne razmisljam o tome.


potpisujem



prepisujem


_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: jel vas strah
27.1.2009 20:25:24   
tonkica
IZVORNA PORUKA: piggy

IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov

Ne, uopce ne razmisljam o tome.


potpisujem



prepisujem



I ja prepisujem!


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: jel vas strah
27.1.2009 20:38:01   
Jagodica Bobica
Skoro sam bila bolesna i prepadnuta isla na onu gastroskopiju a mome ocu je na taj nacin otkriven karcinom zeludca i ja sam se toliko prepala kad su me poslali na taj pregled da sam samo plakala danima ia dijete stalno grlila i govorila joj da je mama voli najvise na svujetu i da to upamti za sva vremena . I tako neke stvari , muz me smirivao i govorio da se smirim ali bilo je jako tesko suzdrzati se od svega toga dok nisam zavrsila sve preglede i otkrila da imam hronicni gastritis i jos neke erozivne promjene u zeludcu i da to sve vodi nastanku karcinoma ali ja sam sad puno smirenija i pazim se sa hranom ali jos uvijek me ponekad uhvati panika ali onda nalazim utjehu na internetu provodeci sate i sate uz razne forume i uz Facebook...

_____________________________

Majcinstvo - najljepsi dar ikad poklonjen.
Moja -Majra-Moj-Zivot!

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: jel vas strah
27.1.2009 20:39:41   
tiha
IZVORNA PORUKA: anne

Ja rijetko razmišljam o prometnoj nesreći. U tom slučaju bi voljela da svi napustimo ovaj svijet zajedno.



prepisujem


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: jel vas strah
27.1.2009 23:05:03   
mamice
mene strah svaka druga zena neki rak ima i danas sve mladi ljudi umiru

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: jel vas strah
27.1.2009 23:15:12   
FIONA
jel od mojih još podivlajlih hormona ili nešto drugo ne znam ali kada Katarina zaspi..znam zuriti u nju i razmišljam baš o tome! Neki dan sam se čak raplakala jer sam pomislila da ako umrem zbog bolesti neču vidjeti svoju curicu u vjenčanici, njezinu dječicu, kako odrasta u pravu damu!! (daj BOže)...neču biti uz nju kada će joj biti teško...tko zna možda se MM ponovno oženi...da li će ta osoba biti prema njoj ok! Ako hoće ona će biti uz nju onda kada bi ja trebala...ja to ne želim!! Ma užas....
U obitelji mamina mama umrla od karcinoma dojke...moja mama otkrila u samom začetku karcinom dojke....kao ja se nemam zašto brinuti...prestravljena sam!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: jel vas strah
27.1.2009 23:18:23   
cvilidreta
drage moje,strah dolazi od sotone i trebamo se borit protiv njega,i mislit pozitivno...ja trebam ići rodit(danas termin)i bojim se poroda jako,ali pokušavam pobjediti daj strah,i samo ponavljam: Isuse ja se uzdam u tebe

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: jel vas strah
28.1.2009 6:47:20   
pilek
cvilidreta tocno tako i ja razmisljam

(Odgovor članu cvilidreta)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: jel vas strah
28.1.2009 7:05:48   
huanita
Bila bih neiskrena kada bih rekla da nemam ponekad slične misli o potencijalnim bolestima ili preranoj smrti. Ipak se tome ne predajem. Moj život i život mojih najdražih bi bio strašan da ih opteretim takvim emocijama koje se ne mogu sakriti. Uvijek se smijem i sretna sam zbog svakog novog dana koji mi je podaren.

(Odgovor članu pilek)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!