|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   jeftini smještaj
31.5.2011 15:31:14   
domica
mi bi na more al da nije preskupo,ima nas 2 odraslih i dvoje djece s tim da je ema 8 mj.i spava u krevetiču imam putni pa nije bad.,jel netko zna nekog ili nešto,e da išli bi početkom 7 mj.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: jeftini smještaj
31.5.2011 15:47:35   
mrkvač
mogu li se i ja pridružiti pitanju????
I mi bi takav aranžman, jedino nama nije bitno koje vrijeme

_____________________________

sara, 20.04.2004
dora, 18.11.2008

(Odgovor članu domica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: jeftini smještaj
31.5.2011 15:52:32   
mišica 666
cure šta podrazumjevate pod jeftin?

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu mrkvač)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: jeftini smještaj
31.5.2011 22:22:58   
domica
meni je ok.do nekih 250kn dan mislim za apartman


(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: jeftini smještaj
31.5.2011 22:28:27   
natalijax
moja prijateljica ide radit u Ston i kod te žene ima jedan apartman za 10eura dan osoba,nije moderno ,jest da ima i boljih al ti su skuplji,dal ona iznamljuje svakomil je to više poznanicima neznam,čak mi je rekla ako ostaneš i duže smanjuje,odmah je i restoran u sklopu,a klopa prava sitnica

(Odgovor članu domica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: jeftini smještaj
1.6.2011 1:12:34   
lilia
To je prilično jeftino, u Opatiji nemoguća misija.
Ali Opatija je bez veze usred ljeta, općenito su manje razvikana mjesta ljepša i jeftinija.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu domica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: jeftini smještaj
1.6.2011 7:59:18   
Bebys
ako ti se svidja Pag tamo se moze itekako jeftino naci...samo probaj na netu gledati..stvarno na Pag tko god ode
svi nadju jako povoljno...i za manje novce nego sto si ti napisala...sretno

(Odgovor članu domica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: jeftini smještaj
5.6.2011 13:22:25   
zara13
i mi tako nešto tražimo do 300 kn dan za 4 odrasla i 2 male bebe dolje negdje murter pakoštani zadni tjedan u osmom mj

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: jeftini smještaj
19.1.2017 10:30:48   
klomii
http://www.booking.com je meni daleko najbolja i najpreglednija stranica za rezerviranje hotela/hostela i zadnjih godinu-dvije gotovo jedino nju koristim za bukiranje.nemam apsolutno nikakvih zamjerki,naprotiv u velikom broju slučajeva hoteli bukirani na ovaj način puno su jeftiniji nego na licu mjesta,čak jeftiniji nego na ostalim sajtovima za bukiranje.

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: jeftini smještaj
24.2.2017 0:24:43   
Janaj
Nije nitki Airbnb loš. user posted image

(Odgovor članu klomii)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!