|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   jao koje tete
27.9.2009 20:35:45   
inna
Neki dan mi pričala mi mama kako se vozila u tramvaju i do nje su bile dvije ženske koje rade kao odgajateljice u vrtiću. Kaže da se zgrozila jer je jedna rekla kako joj je opet gužva jer ima puno klinaca, na što je druga prokomentirala da ona to riješava po kratkom postupku. Napravi propuh i drugi dan pola djece nema jer zarade upalu uha ili prehladu. Haloooo....ja svoje tete u vrtiću pamtim kao jako drage i nježne i vjerujem da su i danas većina takve, ali da sam ja bila na mjestu moje stare opalila bi je nasred tramvaja. user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: jao koje tete
27.9.2009 20:37:27   
dominik
ja sam cula spike kad djete dolazi da govore dodji govno malo...ima ih svakakvih a to sa propuhom je stara fora...ja da pokucam u drvo imam srece sa domiem jer je promjenio nekoliko teta i sve su bile prekrasne (dobre) a i dora ce imati njegove prve tete tako da...

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: jao koje tete
27.9.2009 20:38:25   
Nika 24052006
Mooooliiiimmm? I takve tuke rade sa djecom,ma ne zaslužuju ni da budu na zavodu za zapošljavanje,kamoli u vrtiću..Ma do kud ide taj bezobrazluk?

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: jao koje tete
27.9.2009 20:41:24   
inna
ma ne znam...meni će mama čuvati Domija jer sad nismo mogli ni predati papire za vrtić, ali od sljedeće jeseni će morati u vrtić jer ne znam ni kako ćemo ovo izorganizirati jer mama radi, doduše nema fiksno radno vrijeme, ali radi. Sve me strah user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: jao koje tete
27.9.2009 20:45:23   
mamice
od mog muza strina je teta u vrticu i saMA  kaze da namjerno to rade propuhe ili ostave u kratkim rukavima ih da se prehlade jer nemogu s 20 beba ona sama na par sati  biti, tak da rijetko kad je puna grupa u jaslicamauser posted image

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: jao koje tete
27.9.2009 20:53:50   
Monica
kako je ovo tužno za čutiuser posted image
mi imamo sreće jer su tete od djece super i stvarno brinu o njima ali ovako nešto nisam ni pomislila da netko ima srca napraviti


_____________________________

"Tko želi nešto napraviti nađe način,tko ne želi ništa napraviti nađe izgovor"

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: jao koje tete
27.9.2009 20:55:36   
mamice
teta u starijoj jaslickoj ko mikija u vrticima tako vice na klince vuce ih za ruke da mi dodje da joj opalim samar da dodje sebi malo. user posted image

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu Monica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: jao koje tete
27.9.2009 20:56:34   
pincirotvajler
user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Monica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: jao koje tete
27.9.2009 20:58:17   
sanjarica
uh nepravde i svega danas.ja bih je odmah prijavila .koza glupa.ma da mi ko pipne dijete ,odlezala bih je.

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 9
   [Obrisani korisnik]
27.9.2009 21:04:52   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu sanjarica)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: jao koje tete
27.9.2009 21:06:29   
suzana29
slično mi se nedavno dogodila jedna situacija...
dođe muž po dijete  u vrtić a kad ono ima šta za vidjet:kćer nam plače sama u čošku,poplavila jadna,krv iz nosa....a tete nigdje,muž ju krene potražit a teta u susjednoj sobi taman zapalila cigaretu...uffff kakve su paljbe tad bile,svašta joj je reko a ona kaže pa sad sam bila prije sekundu tamo i sve je bilo ok! mislim haloooo,šta one imaju ići pušit i klince ostavljat same????!!!

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: jao koje tete
27.9.2009 21:07:35   
inna
uf, nadam se da nisam opet otvorila pandorinu kutiju user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu suzana29)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: jao koje tete
27.9.2009 21:07:41   
mamice
neznamo mi puno toga sta one rade klincima. ali mislim da je to mali postotak teta, vise ih je koje su njezne i pazljiveuser posted image

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: jao koje tete
27.9.2009 21:08:34   
Puli
mene kao odgojitelja je sram kad ovako nešto pročitam

zbog takvih koza se srozavamo u očima roditeljauser posted image

a krvavo radimo i zarađujemo kruh naš svagdašnji

i ne nije nam lako ,ali se trudimo sve dječje potrebe zadovoljiti i s roditeljima uvijek ljubazno porazgovarati



cure svako prekomjerno vikanje,vučenje djece za ruku,propuh i sl. prijavite tamo gdje treba
direkt ravnatelju u glavu








_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: jao koje tete
27.9.2009 21:13:18   
Puli
mislim haloooo,šta one imaju ići pušit i klince ostavljat same?


pušenje u obrazovnim ustanovama je strogo zabranjeno i kažnjivo
takva bi u mojem vrtiću odmah dobila otkaz


ljudi govorim vam čim takve stvari vidite-prijavite ih gdje treba








_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: jao koje tete
27.9.2009 21:27:53   
Thea
Slažem se s puli ima divnih teta ali ima nažalost i ovakvih koje bacaju ljagu na to zvanje .Odmah treba prijaviti tako nešto....Pa to su djeca!!!!!!

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: jao koje tete
27.9.2009 21:35:48   
koka
Ja imam jako pozitivno iskustvo s tetama u vrtiću , tako kad nešto ovako čujem jednostavno ne mogu vjerovat..da sam ja to čula odmah bi reagirala na licu mjesta i dala im do znanja da će i ostale mame to čuti a i to što kaže Puli, zna se di se treba takvo što prijaviti...a njih sram bilo što tako rade neka rađe idu onda kopat..user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: jao koje tete
27.9.2009 21:38:29   
inna
meni je žao kaj ja to nisam čula...da sam bila na mjestu stare fakat bi ih lijepo pitala u kojem vrtiću rade i prijavila....iako mislim da bi ih prije popljuvala pred svima u tramvaju kako ih nije sram

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: jao koje tete
27.9.2009 21:40:45   
koka

IZVORNA PORUKA: Puli

mislim haloooo,šta one imaju ići pušit i klince ostavljat same?


pušenje u obrazovnim ustanovama je strogo zabranjeno i kažnjivo
takva bi u mojem vrtiću odmah dobila otkaz


ljudi govorim vam čim takve stvari vidite-prijavite ih gdje treba








i ne samo to , kod nas se niti ispred vrtića i igralištima nesmije pušiti.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: jao koje tete
27.9.2009 21:44:55   
Puli
i ne samo to , kod nas se niti ispred vrtića i igralištima nesmije pušiti.


i kod nas

spremačice su dobile opomenu jer su pušile na vrtićkom dvorištu


sad sve puše ispred vrtičke ograde na cesti

što je sigurno sigurno jeuser posted image


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 20
   [Obrisani korisnik]
27.9.2009 22:09:07   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Puli)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: jao koje tete
27.9.2009 22:19:10   
FIONA
Puli obzirom da te poznajem toliko mogu slobodno reči da si ti jedna jako divna i topla osoba koja voli djecu i ne bi joj takva gadarija pala na pamet...kaj se tiče teta...u svakom žitu imam kukolja pa tako i među odgajateljima...možda bu ovo zvučalo brutalno ali ako moje djete nekad mora osjetiti gnjev, ljutninu, srditost, glupost od svoje tete neka...neka od male na shvati da ju svi ne budu mazili i pazili i da se mora nekad aizboriti za sebe...zatšzo to kažem....evo ja se sječam iz male škole tete koja me jednostavno nije mogla prožvakati...meni je to bilo strašno...pa kako....ja koja sam plesala i teta koaj je vodila ples me obožavala...dan danas smo si super...od moje mame, baka i sve ostale rodbine....druga teta me voljela...ma aloooo...kako mene netko tako nepravdno kazni, šikandira i slično...ali sa šest godina sam počela pokazivati zube i rekla joj puno puta da je zločesta i da nije u pravu...nikad nisam plakala več podignutog nosam bila u kazni i smijala joj se u facu...da, bila sam živac i to pošteni...kad sam došal u prvi razred...ajme meni...moj učitelj sa bradom i velikom kosom visom dva metra i dubokog glasa...nikad nasmijan i jako strig...ma gle ne da se nisam bojala nego od prvog dana znao je tko je..  K....... T......!!!!!

Da ktvari, da je polomljena moja zver a teta da puši ona bi bila duplo jače a ja gulila u Remetincu...
kaj se propuha tiće...bolje je da ne napravi tako da ja saznam jel bu si zapamtila kaj je propuh kad joj se ja unesem u facu...user posted image user posted image user posted image

tete moje samo hrabro...mamo moje još hrabrije...user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 22
   [Obrisani korisnik]
27.9.2009 22:24:21   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: jao koje tete
27.9.2009 23:28:27   
dominik
domia je jednom klinac ugrizo za obraz i  tete su mi jedva skupile snage to reci...s obzirom koliko ih je na hrpu djece nisam dizala paniku...jeb desi se...jednom se maznuo u cosak stola u uho tak da mu je naoteklo i stajalo ko slonu i bilo plavo i crno...jesam li urlala nisam jer se teta dovoljno prepala a domi je taj koji si je sam kriv jer trci i ne gleda...nesrece se desavaju...jednom sam dosla po domia u vrtic i on je potrcao meni...teta mu je rekla pospremi igracke i ja sam mu viknula da ih pospremi...nije htio...ona ga je primila za ruku i mali je u suzama pospremio -  e tu tetu kaj je bila na zamjeni nisam volila...cak mislim da ih je koji puta i po guzi lupila jer cim sam ja krenula rukom (a do onda ga nnisam nikada udarila) mali se odmaknuo sa strahom u ocima i poceo plakati...ja tu nista nisam mogla jer nisam vidjela a on nije znao pricati pa da bi mi rekao...ali sam natuknula teti kao pitanjem jel ga mozda etko od klinaca lupio jer mi se cudno ponasa...i stvar je bila rjesena

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: jao koje tete
27.9.2009 23:30:42   
FIONA
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Fi ovo ti ne drži vodu..

tete,učitelji,odgajatelji ne smiju šikanirati djecu jer to nije profesionalno i jer su oni školovani i plaćeni da budu što objektivniji mogu.
Dijete će tako samo trpjeti nepravdu.
Klinci će skužiti kroz odrastanje da ne mogu uvijek biti maženi i paženi i morat će se naučiti izboriti za sebe,ali ne kroz ove institucije.
A što se tiče da propuha,krvarenja iz nosa dok ona puši. Kako će se od toga obraniti 2 godišnjak? Tu starci trebaju istjerivati pravdu.


A da ne spominjem ovo što Puli kaže da ima divnih teta i učitelja koje cijele sebe daju za tu djecu,a imaju istu plaću kao i ove druge.


nisi me skopčala..mislila sam kao i ti...da se slinci izbore i nauče da nije sve ružičasto od malih nogu...ne mogu iati sve ili pažnju svih...ali za propuh i krvarenje bolje da se ne desi mojoj curici jel budu..

user posted image

me sad kopšać...user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!