|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   iphone
18.6.2010 11:53:10   
marija0
imali ga neka od vas, bi li ga preporučile? ja dobila 3gs 32gb al neznam bili ga otvarala i ostavila sebi ili prodala??user posted image kakav je??
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: iphone
18.6.2010 11:55:32   
lee
ja ga imam dobila sam ga od muža za rodjendan...čudi od tehnologije...ali se pripremi na račune visoke..user posted image  ne bi mogla bez njega više...čudo jedno...ima milijun funkcija, super je!

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: iphone
18.6.2010 12:11:03   
marija0
ma ja sam malo antitalent za tu naprednu tehnologiju, mislim znam ja sve to al mi se neda upirat prstima jer mi je to nekako sporo pa zato.... a znam da je jako skup a meni novci tribaju, al nebi ga prodala za toliko nego dosta manje jer mi je to previše i za čut user posted image ajme rekla bi moja mama- nisam pametnauser posted image

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: iphone
18.6.2010 12:22:16   
lee
ako ti trebaju novci prodaj ga.meni je to super, malo je u početku čudno što sve sa prstima radiš ali navikneš se brzooo.ja sam oduševljena sa tim čudom...user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: iphone
18.6.2010 12:44:26   
marija0
ma da.... eno ga u malim oglasima.
lee znaš li koliko inače košta- ja bi ga prodala u pola ako ne i manje  user posted image

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: iphone
18.6.2010 12:49:45   
Marta j
Ja pilam muza da mi ga kupi al sada smo imali dosta izdataka i ja moram ovih dana kod dr pa vjerovatno nista od njega.user posted image

Kada budes znala za koliko ga prodajes javi pa cu vidjeti ako mi nebude puno mozda i nagovorim muza.


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: iphone
18.6.2010 12:59:25   
Bebys
ima jedan ogroman minus ...ja ga nikada nebi uzela...

moja seka ga ima i NEMOZE PRIMATI NITI SLATI MMS...kanta ziva...user posted image user posted image user posted image

i jos kaze da se kartica odozada jako jako tesko vadi...user posted image

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: iphone
18.6.2010 13:01:52   
novamama
imao mm pa mu ga ukrali...

ma ok je igračka, samo pazi, prvi mjesec nama je rn došao 1000 kn, jer se zaigraš, pa odeš malo gprs-om vidjet gdje si, pa malo surfat i to, a sve se naplaćuje masno!!!

samo moraš isključiti sve te opcije jer su ti one automatski postavljene...

inače je baš ok igračkicauser posted image

< Poruku je uredio novamama -- 18.6.2010 13:02:16 >


_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: iphone
18.6.2010 13:09:06   
lee
bebys sve se to može samo treba skinuti sa neta program.stranice od Apple i onda sve funkcionira...moj ga je platio oko 5tis kn...ali nije uzet u paketu...sad neznam koliko bi bio u paketu...moj baš ima sve funkcije i brzo se spojim na net dok trepnem več sam na netu...


novamama imaš opcije za to...da ne predješ limit...user posted image ja isto pretjerala..došla do 600kn..a kad sam dobila bio je i 800kn...muž me skoro zadavio...user posted image

< Poruku je uredio lee -- 18.6.2010 13:10:37 >


_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: iphone
18.6.2010 13:25:48   
S84
IZVORNA PORUKA: Bebys

ima jedan ogroman minus ...ja ga nikada nebi uzela...

moja seka ga ima i NEMOZE PRIMATI NITI SLATI MMS...kanta ziva...user posted image user posted image user posted image

i jos kaze da se kartica odozada jako jako tesko vadi...user posted image



iphone ima mms , samo mu je potreban update, a to je 2 minute posla -kabel-pc. Inace, prva verzija ima nedostataka, a svi se rjesavaju updateima. Dakle, isti mobitel, a sinkronizacijom i updateima dobivas novi softver, di čes bolje, nikad ne dosadi.
A sto se tiče vađenja kartice, jednom kad sam je stavila nemam je više što vaditi- a izvadi se lako - samo rastvoris tanku spajalicu , u rupicu i potegneš :-)

Ja mu nedostatka ne vidim, osobno ga koristim 2 godine i stvarno sam zadovoljna.
Naravno ukoliko nekom nije potrebno sve sto nudi, onda mu ni ne treba.
Opcija za internet je pozeljna od prvog dana ukoliko se misli surfati. Ja trenutno za 25 kuna surfam cijeli mjesec (s tim da kad sam doma ili u uredu zakacim se na  wireless pa ne trosim nista).

Uglavnom, ne zelim zvucati kao reklama  - ali to je za mene prvi  mobitel za kojeg mogu reci- da ga izgubim kupila bi opet isti :-)

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: iphone
18.6.2010 13:58:46   
njanja
ako ga "đeiil brejkaš" kako kažu moji kolege, onda nema računa ništa više nego na običnom telefonu jer se ne spaja sam od sebe stalno na internet...moji na poslu ga imaju i svi su oduševljeni, ja ga nisam dobila jer sam na 091, a kolege u uredu su na 098, ali sam zato dobila nokia komunikator i prezadovoljna sam, kao da imam mali laptop... meni je AJFON najljepši mobitel na svijetu, stvarno je divan, ali me smeta to tipkanje prsitima, mm ima NOkiu na touch screen i ne znam ni poruku poslati... ako te šta zanima o đeil brejku :) , javi na pp

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu S84)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: iphone
18.6.2010 13:59:37   
Bebys
aha...nisam znala...mislim da moja seka onda ima stariji model..
a ocito nezna da se moze azurirati.jel na hr. jeziku updatirati je azurirati podatke...tnx

(Odgovor članu S84)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: iphone
18.6.2010 16:30:42   
mali_macic
meni je isto prelijepi mobitel i moja tajna zelja. ako se odlucis ga prodat javi za koju cijenu pa cu vidit da li si ga mogu priustit.

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: iphone
18.6.2010 17:23:41   
curice
ja sam ga dobila prije 15 dana
moj samsung(neprežaljni) je crknuo
mm naravno je to odmah iskoristio i kupio mi iphone
mrmljala sam i bunila se prva tri dana,a sad ga ne bi promijenila za nikakav drugi


_____________________________

Mamine princeze x 3

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: iphone
19.6.2010 12:11:48   
S84
 
IZVORNA PORUKA: Bebys

aha...nisam znala...mislim da moja seka onda ima stariji model..
a ocito nezna da se moze azurirati.jel na hr. jeziku updatirati je azurirati podatke...tnx



update- to ti je skidanje novije verzije (npr nadogradnja sustava sa 3.1.2. na 3.1.3..)
A azuriranje podataka bi u ovom slucaju prevela kao sinkronizacija podataka ( kada sinkroniziras Iphone sa Itunesom).


(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: iphone
19.6.2010 12:22:13   
S84
IZVORNA PORUKA: njanja

ako ga "đeiil brejkaš" kako kažu moji kolege, onda nema računa ništa više nego na običnom telefonu jer se ne spaja sam od sebe stalno na internet...moji na poslu ga imaju i svi su oduševljeni, ja ga nisam dobila jer sam na 091, a kolege u uredu su na 098, ali sam zato dobila nokia komunikator i prezadovoljna sam, kao da imam mali laptop... meni je AJFON najljepši mobitel na svijetu, stvarno je divan, ali me smeta to tipkanje prsitima, mm ima NOkiu na touch screen i ne znam ni poruku poslati... ako te šta zanima o đeil brejku :) , javi na pp


njanja, opcija interneta se moze iskljuciti i bez jailbreaka, bitno je samo u postavkama to sve podesiti. Iako jailbreak nudi da se neke aplikacije koje se inace naplacuju, instaliraju besplatno. Premda ne kuzim cemu imati iPhone ako se ne koristi internet (jer sve aplikacije koje iPhone cine zanimljivim troše internet promet). Zato se lijepo uzme mali internet paket i miran si...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: iphone
27.6.2010 21:40:44   
inna
hm radim u T-Mobileu pa da nebi bilo reklama, ali ako kome treba kakav info slobodno se javite na ppuser posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu S84)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: iphone
11.6.2013 17:28:19   
Medena22
Iskreno, nije mi nikakav mobitel!

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!