|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   igrice koje NEMOJTE kupit svom djetetu
15.12.2009 17:10:39   
lueman
http://www.net.hr/tehnoklik/page/2009/12/14/0597006.htmluser posted image user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: igrice koje NEMOJTE kupit svom djetetu
15.12.2009 17:13:06   
maja
MM i ja smo trenutačno na Call of Duty, igrica je super, ali naravno nikako za djecu, ali mužu za poklon idealno (ako voli ratne)

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: igrice koje NEMOJTE kupit svom djetetu
15.12.2009 17:14:06   
mariola
Meni je sve ovo užasuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: igrice koje NEMOJTE kupit svom djetetu
15.12.2009 17:14:09   
curice
užasno izgledaju ovi likovi-user posted image
sreća pa moje to ni ne traže

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: igrice koje NEMOJTE kupit svom djetetu
15.12.2009 17:17:52   
xxl
dodala bi Silent hill,manhunt..ima ih još milijon takvih ja ih sve igram a Patriku branim samo najkrvoločnije..mislim da ne vidim razliku izmedu Mortal kombat i tih igricauser posted image A i kaj da igra??Barbiuser posted image

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: igrice koje NEMOJTE kupit svom djetetu
15.12.2009 19:00:40   
CallamityJane
silen hill presla i vristala dok sam prelazila user posted image resident evil presla, call of duty isto sve dijelove presla i jos masu drugih ratnih, obozavam igrice user posted image user posted image user posted image
samo sto nisam igrala otkada se rodila Kiki, a bas sam pozelila da se umrezim jednu partiju call-a user posted image
i cekaju me svi nastavci cia da ih predjem a ja ni vremena za instalirati nisam nasla, eto sta dijete uradi user posted image

< Poruku je uredio callanhoe -- 15.12.2009 19:03:44 >

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: igrice koje NEMOJTE kupit svom djetetu
15.12.2009 19:31:51   
maja
ma naći ćeš ti vremena user posted image , ja svaki dan barem sat vremena odigram call of duty, inače ovo ti je nova verzija, tek izašla

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: igrice koje NEMOJTE kupit svom djetetu
15.12.2009 19:38:17   
CallamityJane
IZVORNA PORUKA: maja

ma naći ćeš ti vremena user posted image , ja svaki dan barem sat vremena odigram call of duty, inače ovo ti je nova verzija, tek izašla

vidjela sam na onom portalu sad da je neka nova verzija, a ja ni vidjela nisam da ima nova user posted image
totalno sam izasla iz toka

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: igrice koje NEMOJTE kupit svom djetetu
15.12.2009 19:40:56   
maja
Ma nisi strašno, mislim da je u prodaji tek mjesec dana, a mi imamo jednog prijatelja koji nam stavlja te igrice čim izađu tako da sam u toku samo zbog toga user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: igrice koje NEMOJTE kupit svom djetetu
15.12.2009 20:45:24   
tikica_69
CSI je super igrica. Po meni je istrazivanje nesto sto razvija mozak jer tjera na razmisljanje, a forenzika je po meni humano zanimanje jer pomaze otkrivanju zlocina i zlocinaca. To sto je pocetak svega mrtvac je samo nesto sto djetetu treba objasniti na nacin da razlikuje prirodnu i nasilnu smrt, odnosno da razlikuje dobro (prirodno) i zlo (ono neprirodno).
Ova igrica sigurno nece od vaseg djeteta napraviti psihopatu i ne slazem se sa pola toga sto pise u ovom clanku....
A u danasnje doba ce tesko koji roditelj odgojiti svoje dijete bez racunala u kuci. Pri tome ne mislim da je ono potrebno kao odgojno sredstvo, vec da je sastavni dio svakodnevnice.


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: igrice koje NEMOJTE kupit svom djetetu
16.12.2009 11:18:44   
Bebys
da vidjela sam to...a to vec jako dugo javljaju ...bog ce znati sta se stavljaju u te plastike...a kako znati..ma odvratno...user posted image to je bila vijest prije par mijeseci a sad ovo opet s agresivnim i ruznim stvarima...
ma to je sve stara prica...kad vidim kakvih crtica ima MOZAK ME ZABOLI...a kao za djecu...ma ..treba samo pazit kakva je igrica i to je sve...

< Poruku je uredio Bebys -- 16.12.2009 11:20:11 >

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: igrice koje NEMOJTE kupit svom djetetu
16.12.2009 11:25:28   
MILLA
užas!!  moj brat ima neku igru gdje tip ukrade auto i može gazit koga hoče a policija ga nikako ne može uloviti?! i meni moj brat objašnjava kako ima misiju..ali ne zna mi objasniti kojuuser posted image ... uglavnom on đipne auto,izbaci vozača(može ga ubiti,pregaziti,ili ga samo prebiti) uglavnom da je krvavo.....i onda gazi (bez veze) prolaznnike jer oni lete,vrište ,bježe ... i kaže..vidi kako ču sad ovog starog pregazit!!  ne kužim  ..... i opet ga pitam ..koja je svrha ove igrice a on kaže da šta sam dosadna kad je fora kako on krade aute i gazi i puca po slučajnim prolaznicimauser posted image user posted image ...da ga ne poznam (da je vrhunski sportaš sa nekoliko zlatnih medalji ,da se ne drogira,odličan je radnik,ne pije....) jako bi se zabrinula

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: igrice koje NEMOJTE kupit svom djetetu
16.12.2009 11:32:02   
mala pcelica
ma nažalost većinu toga se ne može izbjeći ,kao ni crtaće jer ako u njima nema tuče,krvoprolića i brutalnosti crtić nije dobar ni popularan user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: igrice koje NEMOJTE kupit svom djetetu
16.12.2009 11:44:29   
lueman
ja samo znam da susjeda ima klinca koji je 7 razred i mali ima totalni poremćaj uponašanju . po 4-5 sati dnevno je na kompu i igra igrice(neke s autima a i neke s pucanjem)uglavnom prije par tjedana mu je majka rekla da se skine s kompa a mali ju je ošamaril. iz čista mira. uglavnom to je izgledalo grozno veli ona, i skroz je podivlal a sad ide kod psihologa 2x tjedno i čovjek je rekel da u toj dobi igrice nikako nisu dobar poticaj za rast i razvoj naročito jer potiču puno adrenalina i onda se to gomila a djete je samo u sjedećoj pozi znači djeluje samo na psihu.a budući da su uvijek neke igre koje su malo agresivnije naravno da i potiču takvo ponašanje.dok su sportovi i kolektivne igre nekaj čisto drugo tam se djeca kreću i ispucavaju negativnu energiju.

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: igrice koje NEMOJTE kupit svom djetetu
7.1.2010 12:24:32   
Anoniman
užas!
kod nas dolaze u obzir samo ove s fejsa - tipa farma, cafe world, kojekakvi mačići, zečeki, tu i tamo im nađem Barbie, ali to vrlo rijetko... i ovo nam je previše.!

Krvoločne igre? No way!!! user posted image

(Odgovor članu lueman)
  Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!