|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   grudi i njihove promjene tokom trudnoće
5.1.2009 21:18:26   
ZVRK
mene zanima kada/da li su vam se promjenile,povečale......
sa danijelom u prvoj trudnoći su mi oko 5 mjeseca bile naj naj bolje(pa do kraja trudnoće)onako lijepe ,povećane i tvrde.po mm-ovom mišljenju on ih je tada ''naj više gnjavio''
počele su se mijenjati u 4 mjesecu,a sada kao da već polako primječujem ''promjene''user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: grudi i njihove promjene tokom trudnoće
5.1.2009 21:22:43   
tikica_69
Meni je bila najgora promjena kad sam prestala dojiti...izgledale su kao ispuhani baloni, uopce mi nije jasno kako su se poslije opet popunile i oporavile...mislila sam da je to nemoguce, al eto, ponosna sam nosacica okrugle i mesnate cetvorke user posted image
A za vrijeme trudnoce sam nosila grudnjak 5-6, a prije toga jedva 2 user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: grudi i njihove promjene tokom trudnoće
5.1.2009 21:27:59   
Marta j
Meni su sada za mog mm moje grudi super i meni su a kako ce biti poslike neznam,prije sam imala manje.

Dal ostanu poslije grudi vece il?user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: grudi i njihove promjene tokom trudnoće
5.1.2009 21:29:16   
ZVRK
moje se smanjile za pola broja ali su se i malo spustileuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: grudi i njihove promjene tokom trudnoće
5.1.2009 21:34:35   
Lady3
O toj temi i ja imam nešto reći.Prije Laure(trudnoće)nosila 2 a onda 5.user posted image user posted image Muž sav ponosan.Sise su mi doslovno znale popadati koliko su bile velike.Onda ae smanjile.S Patrickom narasle,lijepe a danas su opuštene.Nisu više onak kak su bile...a još dojim.user posted image user posted image To mi nikak ne ide u glavu.Koji user posted image se dogodio i to samo tako,preko noći...Nadam se da mi se neće razvući do pupka??user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: grudi i njihove promjene tokom trudnoće
5.1.2009 21:53:12   
Tilly
Meni su od samog početka se počele povećavat. Po njima sam zapravo i znala da sam trudna. Zasad stoje, veće za dva broja, a čula sam da odmah nakon poroda znaju još nabujat, pa se dogodi da grudnjaci kupljeni recimo sad ne pašu više. (u 30.tjednu sam)

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: grudi i njihove promjene tokom trudnoće
5.1.2009 22:01:49   
božica
uopce mi nije jasno kako su se poslije opet popunile i oporavile...mislila sam da je to nemoguce, al eto, ponosna sam nosacica okrugle i mesnate cetvorke

htjela sam baš tu temu otvoriti kada su vam se grudi opet "napunile" ne mlijekom nego same od sebe
jer moje kada se isprazne ko baloni ispuhaniuser posted image
user posted image  ja bi htjel jednu lijepu 3user posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: grudi i njihove promjene tokom trudnoće
5.1.2009 22:16:48   
njanja
ODMAH!nisam ni znala da sma trudnma, a već sam po cicama znala da jesam..bile su tvrde, nabreknute, bolile su me....Inače, cice su mi popucale već od tog bujanja u 4 mj trudnoće, mazala sam odprvoga dana i cice i trbuh i trbih koliko god veliki bio, nije ispucao, a cice jako.....a od 5. mj mi se već lučio kolostrum i svako jutro sam se budila mokra.... Moram reći da sam se zaželjela svojih malih cica... user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: grudi i njihove promjene tokom trudnoće
5.1.2009 22:35:27   
Ruža
Buknule od prvog dana, silikoni.user posted image
Mene više bradavice brinu?user posted image  Hoće li se one vratiti na prijašnju veličinu?user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: grudi i njihove promjene tokom trudnoće
5.1.2009 22:37:41   
ninolina
Hoće li se one vratiti na prijašnju veličinu?
teško

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: grudi i njihove promjene tokom trudnoće
5.1.2009 22:42:44   
Florijan Jakov
uf, tabu tema... pred trudnoću bile ok, sad ih ima na sve strane user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: grudi i njihove promjene tokom trudnoće
6.1.2009 11:21:31   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: ninolina

Hoće li se one vratiti na prijašnju veličinu?
teško


Meni su ostale nesto vece..a sad, kako sam se malo udebljalja su se fino popunile i stvrdnule....tako da cure, zaboravimo dijetu ako hocemo imati lijepe cicke  user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: grudi i njihove promjene tokom trudnoće
6.1.2009 13:19:08   
ivanaa
Zivio pussh-upp,ne izlazim ik kreveta bez njega

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: grudi i njihove promjene tokom trudnoće
6.1.2009 14:31:51   
Hanna
Joj meni su,cini mi se od prvog dana trudnoce grudi narasle.Preko noci!Mislim da su za tri broja vece nego sto su prije bile.Uzas!Ne znam kud bih s njimauser posted image   Jedino je MM sav happyuser posted image A meni da je one moje male lopticeuser posted image I bas sam se pitala hoce li ostat ovako velike ili ce kad pocnem dojit narast jos vece?user posted image user posted image I sta se desi kad prestanem dojit?Meni je stvarno previse ovih "lopti"!

_____________________________

Moj Dino... 12.05

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: grudi i njihove promjene tokom trudnoće
7.1.2009 11:46:17   
valika
ah te grudi..mislim da su sad muskarci na svome...user posted image
meni su se isto povecale al ne toliko da bi sa skromne dvojke skocile na cetvorku...
primjetila sam da su mi popucale...da sam dobila strije..svasta tamo sam ih najmanje ocekivalauser posted image

(Odgovor članu Hanna)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: grudi i njihove promjene tokom trudnoće
8.1.2009 0:58:56   
ivkica
Primjetila sam da su mi narasnle negdje u 6-7 tjednu trudnoče.. ali su nastavile rasti. Narasle su za dva broja.. i u 24 tjednu sam primjetila prve strijice po grudima i nigdje drugdje za sada.. iako se i ja mažem svim i svačim još on 8 tjedna trudnoče user posted image

(Odgovor članu valika)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: grudi i njihove promjene tokom trudnoće
8.1.2009 23:52:47   
Cani
Uf.... ja u 23. tjednu trudnoće i cike mi još uvijek jako bolne i jako me smetaju, rastu postepeno, od 6-7 tjedna narasle su sa solidne trojkice na peticu... iskreno se nadam da će tu i stati jer toliko su napete da imam osjećaj da će pući. Jeli koja od vas imala sličnu sitaciju i kada su vas prestale boljeti?   user posted image

< Poruku je uredio Cani -- 8.1.2009 23:54:10 >

(Odgovor članu ivkica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: grudi i njihove promjene tokom trudnoće
9.1.2009 14:36:47   
Hanna
Dobro da nisam jedina koja se bori sa velikim cicama user posted image user posted image Meni stvarno smetaju,ne znam kako se vi ostale zene nosite s time.I nikako mi nisu jasne one cure s tv-a koje ugrade silikoneuser posted image user posted image   Jedva cekam da se moje smanje.

_____________________________

Moj Dino... 12.05

(Odgovor članu Cani)
Neposredna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!