|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pospremanje igračaka u gostima
11.1.2009 12:06:58   
božica
nakon igre i polazak doma od gostiju
kako vi tj dali vaše dijete pospremi igračke s kojima se igralo u gostimauser posted image

Koliko god možemo pospremimo igračke nije uvijek ali trudimo se da ne ostavimo preveliki nered za sobom
al najgore mi je štauser posted image recimo  dijete od susjede kod nas pretura sve user posted image van i sve porazbaca
i kada idu doma samo se pokupe nit  mama ne pita dali da pospremiuser posted image user posted image
popiz...kad sam bila trudna tj pred kraj trudnoće  a oni došli i mali je to sve napravio ja sam dreknula na nju neka pospreme to sve jer ja nemogu
onak sva se iznenadilauser posted image



_____________________________

idem micat rit...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pospremanje igračaka u gostima
11.1.2009 12:40:09   
STAR
draga Božica!
nekako sam prepoznala sebe i svoje djete u ovoj temi!Takve stvari mi u životu nisu bitne ako nekoga pozovem kod sebe sretna sam da se moje djete zabavlja i nije mi poslje za nikim teško pospremit.Drago mi je što sada znam kako smo poželjni u tvojoj kući a i sjećam se kako se tvoje djete  potrgalo od spremanja zadnji puta u mojoj kući baš zato što ti pizdiš kad se kod tebe ne posprema!Kako smo neobzirni prema nekome u visokoj trudnoći,a ne bi spomenula da ti je ta ista mama dotrčala u devet navečer da ti napravi frizuru za rodilište!Tvoja susjedauser posted image

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pospremanje igračaka u gostima
11.1.2009 12:44:05   
božica
Ej bok user posted image
nisu ni meni bitne al ako se oćekuje od nas da se pospreme igračke
bilo prije tjedan
onda sam tako i otvorile temu jer sam osjetila prije tjedan dan
"pospremite igračke"
se sjećaš!!!!!

btw STAR pozz


< Poruku je uredio božica -- 11.1.2009 12:45:18 >


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu STAR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pospremanje igračaka u gostima
11.1.2009 12:49:46   
božica
sjećam se kako se tvoje djete potrgalo od spremanja zadnji puta
jel pospremila legićeuser posted image user posted image
i jopš sam joj rekla da pomogne pospremiti

a ne bi spomenula da ti je ta ista mama dotrčala u devet navečer da ti napravi frizuru za rodilište
to sam spomenula user posted image


< Poruku je uredio božica -- 11.1.2009 12:50:21 >


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu STAR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pospremanje igračaka u gostima
11.1.2009 12:58:52   
STAR
 pričaš gluposti!ali ovo nije ni mjesto ni vrijeme za rasprave  ali se tu više nema tu o čemu pričati,kod mene ste uvijek bili lijepo podvoreni i usluženi i dobro došli tako da je meni srce na mjestu.To bi bilo sve od mene,lijepi pozdravi 

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pospremanje igračaka u gostima
11.1.2009 13:00:12   
božica
pričaš gluposti


imaš pravo nije vrijeme ni mjesto za touser posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu STAR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pospremanje igračaka u gostima
11.1.2009 13:12:35   
lelo
Mi uvijek u gostima pomognemo pospremiti igračke tj. ja jer je Leon još malo premali da sve sam obavi.
I kod nas je isto kad klinci dođu na igranje obično veća djeca sve sami pospreme bez ikakvog problema.

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pospremanje igračaka u gostima
11.1.2009 14:07:53   
ZVRK
ovisi o roditeljima.mi se ponudimo i krenemo pospremati a ako roditeljhi kažu da NE TREBA onda pustimo njima,a isto tako napravim i ja kada imamo mi male goste.ako hoće mogu spremati ali nije obavezno

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pospremanje igračaka u gostima
11.1.2009 14:13:02   
Ruža
Za sad se još ne igramo igračkama, ali trudit ćemo se da se pospremaju i kod kuće i u gostima!user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pospremanje igračaka u gostima
11.1.2009 14:20:36   
ninolina
Pa kad vas slušam i ja kažem ne treba kupiti al voljela bi da mama bude takva pa kaže da se to ipak treba napraviti. Moji kad se igraju negdje to i pospreme. A do tada mi izbrbljamo još par riječi. 

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pospremanje igračaka u gostima
11.1.2009 14:23:05   
ZVRK
vjerovatno da naprave veeeeeliki rusvaj bi drugačije reagirala.moj danijel većinom vadi igračke i spusti ih blizu kutije iz koje vadi tako da ih je i lako pokupiti

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pospremanje igračaka u gostima
11.1.2009 15:06:53   
Florijan Jakov
ao ej roćkas ili neka fešta ne tražim da spreme igračke, niti ih mi spremamo kod drugih..ako je riječ o "običnoj" igri onda se posprema, uzajamno. naravno ako smo već po dolazku zatekli nered, a mama djece kod koje se igramo ne traži da pospreme onda ne tjeram Fja da sprema.

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Pospremanje igračaka u gostima
12.1.2009 12:57:15   
cokolada
mislim da mama djece kod koga jesmo na odlasku kaze da treba pospremiti igracke jer malo je nezgodno da ja kod nekoga u gostima tjeram djecu da pospremaju a npr. mozda ce se njeno djete nastaviti igrati kada mi odemo.
U slucaju da mama kaze pospremite ja cu sigurno svome djetetu sugerirati da pomogne u spremanju i tek onda krenuti doma, ali ja necu preuzeti inicijativu.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!