|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  58 59 [60] 61 62   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.10.2017 13:53:06   
PinkyFunkyBirdy
user posted image


user posted image danchy27 - 20.09. user posted image - Stigao nam Mateo 03.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Teica2 - 24.09. user posted image - Stigao nam Noel 20.09.
user posted image user posted image user posted image
user posted image mali andeo - 26.09. user posted image - Stigla nam Eli 01.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image KontesaNina - 29.09. user posted image - Stigao nam Lovro 25.08.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Hajdi - 13.10. user posted image
user posted image kontesa - 14.10. user posted image
user posted image PinkyFunkyBirdy - 17.10. user posted image
user posted image sanjchi255 - 24.10. user posted image
user posted image Jezic123 - 18.11. user posted image
user posted image belina - 25.11. user posted image
user posted image Ancy 2001 - 04.12. user posted image
user posted image rosalye - 10.12.
user posted image Antonija13 - 19.12. user posted image
user posted image Liliki - 20.12. user posted image
user posted image Tink@ - 10.01.
user posted image Ribicaa105 - 18.01.
user posted image cetirisrece - 27.02. user posted image user posted image
user posted image set__alica - 05.03.



user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1476
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.10.2017 14:01:40   
PinkyFunkyBirdy
Snjeguljice, ma ja sam čula i priču da može potrajati i do puberteta, ali iskreno mislim da najčešće AD traje do 3.g., a kasnije ako ostane da će ostati do kraja života. Nego, znaš što je nama privatna dermatologica rekla (ne znam od kud to njoj, ali eto da podijelim): da osobe s AD-om imaju puno manju šansu da kasnije u životu obole od nekih tumora, cisti, raka i sl. Ne znam dal ima istine u tome ili nam je to rekla kad je vidjela koliko sam očajna (jer je M tada imao negdje oko 1.g.), ali ako je istina - super! user posted image
I, da, navijam za treću srećicu! user posted image user posted image user posted image

Hajdi i kontesa, kako mi se vi držite? user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1477
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.10.2017 14:05:24   
Snjeguljica_83
Pinky, naravno da je utješno ovo što si napisala. user posted image A tko zna, možda i postoje studije o tome? Ma nećemo istraživati, vjerovat ćemo na riječ. user posted image

Hvala na navijanju!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1478
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.10.2017 15:10:35   
Teica2
Heeej ♡

Mali andeo i Danchy user posted image user posted image veeelike cestitke na vasim smotuljcima user posted image dobro nam dosli Mateo i Eli user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nadam se da ste vas dvije dobro i da se dobro oporavljate ♡♡

_____________________________

24.09.17. Mamina druga sreca

01.07.14. Jan <3

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1479
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.10.2017 17:26:39   
danchy27
Uf, ja napisala toliki post i izbacilo mee. Sreca pa imam vremena napretek user posted image .
Porod je bio inducirani. Posto dotad tablete nisu djelovale trazila sam da mi promijene terapiju. Ubacili su neki hormon u rodnicu ili cak maternicu ako je to moguce. To su mi dali u 13h. U 16h poceli lagani trudovi , a vec u 17h oslabili. Vec sam mislila da je gotovo da ni nece biti nista od toga. U 18h se ponovno vracaju i ne odustaju. U 20h prelazim u radaonu, pa u kadu. I tu ostajem dok babica nije skuzila da je bebica skoro vani. Zatim na krevet i izgoni i u pola 12 se rodi "malisan". Bolovi su definitivno manji i lakse izdrzivi u vrucoj kupki. Popucala sam naravno ipak je to veliki decko. Iza toga se lezi naravno neko vrijeme a iza toga sam dosetala do svoje sobe ponosno i skoro pa odmorno. Savovi su naravno i danas neugodni ali nije strasno.

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 1480
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.10.2017 19:07:49   
belina
A moja Danchy, pa to je super! Cim si dosetala ti si kraljica! Bas mi je drago da je sve proslo ok. Bojala sam se posto se nista nije dogadalo, da ces dugo radat. Ali ovo je izvanredno!

Snjeguljice sta kaze tm na trece i on je za? Ja ti zelim srecu i da ne zapinje kao s N, nego da bude odmah dok vi budete htjeli. Svaka cast!

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 1481
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.10.2017 20:30:00   
KontesaNina
Danchy, ti si super! Kraljice! Svaka cast!!!!! To sto si ti imala od poroda mislim da svaka trudnica zeli! Posebno na tako veliko dijete! Prekrasno! Jako mi je drago!

Snjeguljice, zelim ti sve najbolje u pokušaju treće trudnoće! Svaka cast! A ja ipak razmišljam možda jednom jos ici na četvrto! Jos kad bih znala da bih dobila curu. A opet kad pomislim kaj sam prosla ovaj put nisam sigurna mogu li opet ranije roditi i sve prolaziti opet. Ali voljela bih jos jedno roditi! Onda bih bila sretna do kraja. Ali neka mi je ovo troje mojih anđela živo i zdravo!

Teice, kako si ti? Nikad nisi ispričala detalje svog poroda...

Mali anđeo, a zašto se izdajas? Volumen ti je jako dobar i to se ne živciraj. Samo se svaka tri sata izdajam, svaki cicu po 20 minuta!


_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1482
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.10.2017 21:01:45   
danchy27
Znaci cure moje, da je bila manja beba ja bi to rijesila i brze user posted image .
Primalja mi je vec porucila da iduci put cim krenu trudovi da krenem u bolnicu user posted image .

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1483
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.10.2017 22:14:27   
Hajdi
Danchy super si ti to izgurala, samo je trebalo krenuti, a onda čini mi se da je išlo dosta brzo user posted image . Želim ti brzi oporavak i da vam krene dojenje user posted image .

Mali anđeo držim fige da dojenje bude uspješno, super je to što si izdojila, ipak su to tek prvi dani, bit će to dobro user posted image

Kontesa N svaka čast za želju za četvrtim djetetom, svaki porod je za sebe pa nemoj da te plaši unaprijed kako bi bilo user posted image .

Snjeguljice tebi želim da dođe beba br. 3 user posted image , neka je AD najveći problem koji ćeš imati s djecom.

Pinky držim se dobro, još bez promjena, sutra opet ctg pa vam javim kako je bilo. Nadam se da ćeš se brzo oporaviti od prehlade i srediti probavu da budeš tip top za porod user posted image

Danas mi je stigao krevetić pa sam više manje završila pripreme, ima još sitnica... njih uvijek ima.

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 1484
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
5.10.2017 7:23:20   
belina
Jutrooo kavicaaa! Jutros sam ka na drogama hahahah! Sinoc me bolilo u jajnicima i jako donji dio ledja pa sam bila cijela na iglama. Ali zaspala sam bez problema hahaha! Samo jutros onaj osjecaj tupila, znate ono kad vas jako boli glava pa sutradan.
Hajdi draga sad je sva pozornost na tebi, daj boze da ti to rjesis brzo kao Danchy!!! Bravo za krevetic, sad se mali moze i rodit!

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 1485
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
5.10.2017 7:54:49   
set_alica
Jutrooo cure user posted image user posted image kako ste mi? Redovno vas citam i pratim novosti ali nisam stizala da vam pisem

Teice,mali andjeo,danchi od sveg srca cestitam malene smotuljke da ih samo sreca i bozji blagoslov prate kroz zivot user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Vi ste to tako lijepo odradile,nadam se da cu i ja biti te srece ovaj put,pa da prodje brzo i prirodno user posted image

Ja sam trenutno 18+4 bebica se javlja redovno vec nekih tjedan dana,na kontroli sam bila isto tako otprilike prije tjedan i dr kaze da je 99% curica user posted image
Bas onako kako smo si i zeljeli a M se raduje seki,kaze da ce kada dodje spavati sa njim u krevetu user posted image
Ono sto me muci je da nisam nikako pregledana vaginalno,bar da mi bris uzmu.. ako ne budu na slijedecoj kontroli radili,trazit cu sama.. koliko su vama uzimali bris do poroda?

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1486
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
5.10.2017 8:59:35   
Snjeguljica_83
Belina, Kontesa i Hajdi, Pinky, ajme koliko navijanja za user posted image ! Hvala!user posted image

Belina
, a MM i ja smo još dok sam bila trudna s N. govorili da se nećemo paziti pa ako dođe no 3. super! Neću forsirati i manijakalno brojati, ali pazi, priroda je priroda. Tijelo ženi pokaže kad su plodni dani i što ćeš - moraš ih pokriti!user posted image user posted image

Kontesa
, i tebe škaklja još jedna beba?!user posted image Reci mužu pa da vidimo što će reći. user posted image I ti bi curu.user posted image Moja E bi htjela još jednu bebu, ne isključuje tu mogućnost, ali očekuje curu - jer u njenoj glavi svijet funkcionira po ovo redoslijedu: cura - dečko - cura.user posted image
Mogu ti reći, čak i da dođe dečko, nema veze.user posted image Moj sinčić je prava maza, presladak mi je!user posted image Jedino što kući nemam autića i kamiona. Samo jedan. Moram mu kupiti nešto!user posted image A onda i kćeri, da ne bude zakinuta.user posted image

Imam prijateljicu sa šestero djece, u zgradi susjedu s petero djece. Objema im je zadnje dijete curica od dva mjeseca.user posted image I kad vidiš ta mala bića, poželiš još jedno svoje. Čak i kad ih čuješ kako plaču...user posted image

Šetalica,
saznali ste da dolazi cura?user posted image Čestitam!user posted image user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 5.10.2017 9:02:16 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu set_alica)
Neposredna veza do poruke: 1487
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
5.10.2017 11:35:42   
Teica2
Daaan ☺☺

Danchyyy BRAVOOO super si ti to izdrzala zavidim na kadi user posted image bas mi je drago da je sve proslo super user posted image

KontesaNina napisala sam kako je protekao moj porod izgleda si zaboravila ili nisi procitalauser posted image

Snjeguljice zelim ti od ♡ bebicu jos jednu user posted image user posted image

Setalica ceeestitke na curici user posted image

Nama je jucer ispao pupak ☺ Imamo malih problema sa bljuckanjem i ne bas dobrim dobijanjem na kilazi ali nedamo se .. Danas opet dolazi patronazna pa cemo vidjeti sveukupan rezultat

Mali andeo drzim fige sa tvojim dojenjem bice to okej sigurna sam😍

Meni je Jan takoder imao AD ali bogu hvala sve se povuklo sa godinu negdje,medutim od AD su mu guzovi ostali bez boje/pignentacije te su bijeli..Svi se cude kad vide a ja sam sigurna da je to posljedica toga jer je imao cesto AD na guzi i sad ima bijelu guzu koja je i dalje prosarana crvenilom ako tipa sjedne na tepih,ili ako se opere drugim samponom koji mu smeta i slicno..

_____________________________

24.09.17. Mamina druga sreca

01.07.14. Jan <3

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1488
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
5.10.2017 12:20:26   
Snjeguljica_83
Teica, hvala ti!user posted image
Koliko je Noel dobio na težini? Samo dojiš?user posted image
Zadovolji znatiželjnu Snjeguljicu.user posted image

Da, zbog AD-a ostane koža kao bez pigmentacije i očituje se tako blijedilom. Ništa čudno.
Super da se povuklo!



_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 1489
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
5.10.2017 13:20:52   
Hajdi
Belina nadam se da će biti brzo... i ja sam danas malo u tupilu jer sam manje spavala nego inače, nešto me rano probudilo i više nisam zapala.
Od čega te tako bolilo nisko u leđima? Bitno da je prošlo.

Teice nadam se da će mali uskoro dobivati više, ako se samo doji normalno je da ne dobiva jako brzo koliko znam user posted image .

Setalice znam da sam u nekoj ranijoj fazi trudnoće radila briseve, ali ne mogu se sjetiti točno kad, možda 20 i neki tt. Pitaj na sljedećoj kontroli najbolje.
Neka nam još jedna curka dolazi user posted image

Kod mene bez promjena, popodne ctg, nekako ne očekujem nešto novo prije sljedećeg tjedna pa nadalje.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1490
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
5.10.2017 13:21:23   
Kokio
Pozdrav cure
Vec vas neko vrijeme pratim ali evo, tek se sada uključujem...

Prvo da čestitam novopečenim mamama..... Bravo user posted image

Ja brojim sada 31+3

Stize nam mali bracouser posted image
Trudnoća do sada prolazila dobro.
Do sad nas jedino malo mučilo što je opseg trbuha bebice manji za 7-10 dana manji. Sutra idem opet na uzv, pa budemo vidli.
Dal je koja od vas imala takav problem user posted image

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1491
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
5.10.2017 16:03:21   
PinkyFunkyBirdy
Da se javim samo na brzinu pa gibam po M u vrtić.
Maloprije sam se vratila s pregleda i dalje je stanje nepromijenjeno - kaže doktor da sam za prst prohodna (možda sam sad bila zatvorenija jer nisam prije ispraznila mjehur user posted image ) i CTG je bio uredan tako da sam i dalje u stanju čekanja. user posted image Tlak 100/60, urin mi nisu ni provjeravali, kao ni plodnu vodu.
A za CTG su me smjestili u predrađaonu pa sam se našalila da kud me vode u box-eve jer još nisam spremna. user posted image Za svrbež dolje mi je ginić rekao da slobodno uzmem Plymicol vaginalete.
Ništa ... sutra ću malo više pisati ... moram ići. user posted image

Dobrodošlica novoj curi! user posted image user posted image user posted image Moj prvorođenac je imao i rodio se s glavom za 2 tjedna većom i sve ok, a i sad nosim dečkića koji isto ima glavu veću za barem 2 tjedna .... tako da su neka odstupanja normalna - što ti ginić kaže?

< Poruku je uredio PinkyFunkyBirdy -- 5.10.2017 16:05:44 >


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Kokio)
Neposredna veza do poruke: 1492
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
5.10.2017 16:16:03   
KontesaNina
Teice user posted image a kaj bus, očito previše zaboravljam, vidim da sam jos uvijek van funkcije. Javi za bljuckanje i dobivanje na težini, i ja sam jako znatiželjna!! Nadam se da ce sve biti oK! Moj J je bio dojenja beba, ali ja sma imala uzasno slabo mlijeko pa je stalno bio na daljnjoj granici sa kilažom i uvijek sam se bojala da mi ped ne kaže da mu moram dati bočicu.’prezivjeli smo do 5ipo mjeseci i onda sam krenula sa nadogradim!

Hajdi i Snjeguljice definitivno bismo oboje bilo presretni da mozemo imati jos jedno dijete. Bo Slijedeće tri godine NE SMIJEM ostati trudna! Kolestaza je bila pregadna, tri carska J manje od 4 godine i rečeno mi je da je maternica jako tanka bila. Kolestaza sa svakom slijedećim trudnoćom je sve opasnija. Skoro sam izgubila L da nisam naletima na doktora koji se zainteresirao za moj slučaj. Nisam sigurna mogu li podnijeti živjeti pot tim pritiskom 7 mjeseci (namjerno ne spominjem 9, jer ne mogu iznijeti dalje od 36.tj, a vrlo vjerojatno i oko 34 kao sto je sada bilo!) dakle, ima tu puno problema. I da, za 5 doima cu imati 40 pa se pitam zelim li bas roditi sa 39 ili 40. Pa imam troje vec! A sti se cure tiče, onda bih imala par jednih i par drugih!!

Setalica, drago mi je za curicu! Jel da je divan osjećaj kad ju osjetiš?! Najljepši na svijetu!!!

Kokio,’prvo hvala na čestitkama za rođenje, jest da je prošlo 6 tjedana, ali jos sam u babinjama, kaj ne?! A sto se tiče ovoga sa manjim trbuščićem, gle, jel postoji mogućnost da ti je bila pomaknuta ovulaciju? To se meni dogodilo u zadnjoj trudnoći, ali je mali super napredovao pa nije bilo nikakvih problema (do pojave kolestazu, bo to je druga priča). Možda je u tome stvar?! Nemoj se brinuti, barem dok ti netko ne kaže da se trebaš brinuti!

Vezano uz sveki: gle, neophodni su nam! Ja ne mogu sa njih troje i carskim sve obavljati, dakle, mi smo ih zvali i mi ih moramo trpiti jer nam trebaju! Poslije dolaze moji na 4,5 tjedana pa cemo i njih trpiti, iako ce meni oni biti gust! Liliki, kad si daleko od svojih i nemaš nikoga u blizini ko bi ti svakodnevno pomagao, pristao bi na svašta, a poželiš da ti dođe tvoja ili M mama da ti pomaze, vjeruj mi! Posebno kad rodiš na carski! A sve to vuče svoje! No dobro, jos tjedan dana njih pa za 10 dana dođe meni moja mama!!!!

Saljem svima puse i počinjem navijanje za vas 4! Btw Konteaa, di siiiiii??????

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu Kokio)
Neposredna veza do poruke: 1493
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
5.10.2017 16:19:36   
Kokio
Ma ginic mi je inace super, sve objasni i uzv mi stvarno detaljno napravi. Al sad je zapel da je to zastoj u razvoju i samo me dobro preplašio. Sa curkom mi je taj opseg trbuha bio za 2 tj manji i sve bilo ok, rekli vitka cura.
Sad on kaze da bi to opet bilo zastoj u razvoju.
Vadila krv i d dimeri malo poviseni. Ali kao u trudnoci to normalno.
Uopce ne znam sto da mislim
Sutra sam u bolnici narucena na uzv pa me strah da me ne bi ostavili tamo
Napisao mi preporuku da me stave na heparin terapiju i lezim tamo do kraja ds me imaju pod kontrolom

Pa to su jos2 mjeseca user posted image
Nadam se da je on malo pretjerao i da budu dalje prstili uz češće kontroleal bas me preplašio

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1494
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
5.10.2017 16:46:47   
KontesaNina
Prvo, nemoj se živcirati prije vremena. Svako ostajanje u bolnici ima svojeg razloga i bolje je tako, koliko god nama nije drago. Ja sam ostavila muza i dvoje djece, on je trebao raditi, nikoga da nam pomogne. Poluditi sam htjela! A bilo je razloga i ako nas pratiš, znas kaj je dalje sve bilo!

Drugo, slušaj doktore i ne informiraj se na forumima. Pitanje tko je od forumasica prosao sto ti prolaziš. Ali nam se uredni javljaj!!

Saljem ti velike puse i zagrljaj i zelje da je sve u redu!😘

Pinky, sitno-sitno!!! 😋

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu Kokio)
Neposredna veza do poruke: 1495
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
6.10.2017 6:49:44   
belina
Jutrooo! Budna odavno!
Kokio dobro dosla! Bit ce sve dobro, drzim palceve da te ne ostave u bolnici. Svasta oni kazu, malo od tih losih stvari na kraju ispadne tocno, ali gle, moraju se i doktori zastititi. Misli pozitivno!

Pinky sta nisi bila dva prsta nekidan? I tlak ti je nizak? Nije ni cudo da si umorna.

Setalice mislim tako negdje 20 i koji tjedan da mi je radio briseve kad se pokazala UP. Popila antibiotike ponovila briseve, jos uvijek je UP tu, doduse mala. Ako osjecas da ti nesto smeta, pecka, boli, upozori ga sljedeci put i trazi da ti ih napravi.

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1496
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
6.10.2017 13:07:10   
PinkyFunkyBirdy
Belina, pa zašto si odavno budna? user posted image Pa nije da te još uvijek boli?
Ne znam što da ti kažem na svoju otvorenost ... moguće da je zadnji put doktor rekao da sam skoro 2 prsta otvorena ... nemam pojma. Uglavnom, sve je ok pa sam mirna. user posted image

Nina, da, sitno je ostalo. Ne mogu reći da me nije strah, ali samo si mantram da će proći. user posted image

Kokio, žao mi je ako te ginić preplašio. user posted image Napravi dodatne pretrage pa ćeš biti mirnija i nadam se da nećeš morati ostati u bolnici. user posted image Koji datum ti je određen kao termin da te dodam na našu listu?

Hajdi, kako je bilo na CTG-u? user posted image

Teice, što je rekla patronažna? user posted image Bravo za pupak! user posted image user posted image user posted image

Setalice, bravo za malenu curicu! user posted image user posted image user posted image

Danchy, ma ti si to riješila pravo profi. Sigurno ti je prvi put? user posted image Uživajte i mazite se puno! user posted image I ja bi voljela roditi u kadi, ali mislim da je u Vinogradskoj više kao modni dodatak. user posted image

Meni je prehlada malo bolje, ali još nisam ona stara. user posted image Idem sad malo odrijemati da napunim baterije. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1497
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
6.10.2017 14:11:59   
danchy27
Pozdrav cure moje. Evo nas kod kuce. Neznam kakve ste sa dojenjem ali nama ne ide nikako. Malisan je na granici dal treba ostat u bolnici ili ici. Ali su ga pustili. Sad trebamo pratiti porast tezine. Ja i mm smo odlucili ipak mu dati zamjensko i uz to kombinirati izdojeno mlijeko. Jednostavno nam ne ide to dojenje. Malisanu se neda cekati da nadode pa jadan navlaci pa se umori i zaspe. Pa ni ne trazi vise. Vidjet cemo sta ce nam vrijeme donijeti.
E da i jos nesto, dal je moguce da sam ga vec umazila? A sta cu s njim, ispatimo se dojenjem pa se radije mazimo.
A sad vas idem citati dok maleni spava nakon sto sam mu dala izdojeno.

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1498
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
6.10.2017 14:27:14   
Snjeguljica_83
Danchy,
Žao mi je što vam ne ide dojenje, ali moj savjet ti je - budi uporna! user posted image Tim više što imaš što za ponuditi, i sama veliš da jede izdojeno.

Imaš stranicu:

Rodina SOS grupa za dojenje
https://www.facebook.com/groups/RODA.dojenje/


Čak i ako se ne slažeš s nekim Rodinim principima, to se da zanemariti jer su vrh što se tiče pomoći oko dojenja. Molim te, razmisli!!!user posted image user posted image

Samo hrabro, svaki početak dojenja je težak!user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 6.10.2017 14:31:14 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 1499
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
6.10.2017 14:30:29   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: danchy27

E da i jos nesto, dal je moguce da sam ga vec umazila? A sta cu s njim, ispatimo se dojenjem pa se radije mazimo.



Ma bili ste devet mjeseci povezani, normalno da maleni osjeća potrebu za maženjem, toga nikad previše!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 1500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  58 59 [60] 61 62   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  58 59 [60] 61 62   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!