|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
2.10.2017 7:10:17   
lidac0605
Mali andeo,iskrene čestitke na tvom dugoočekivanom smotuljku,nek nam je živa,zdrava i vesela zauvijek!!!
Čestitke na uspješno obavljenom porodu i uživaj sada,tvoja želja je pored tebe user posted image


user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Tuck)
Neposredna veza do poruke: 1426
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
2.10.2017 7:14:26   
danchy27
Mali andeo cestitkee user posted image user posted image nek je sve proslo uredu. Malenoj curici velika dobrodoslica user posted image user posted image

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1427
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
2.10.2017 7:30:05   
belina
Aaaaa najljepse jutro!!! Mali andeo cestitaaaaaam od ❤️!!!! Princezi Eli zelim dug i sretan zivot, sve joj cvitalo!🥂🍾🎀🎊🎉🎈
Nek je sve bilo kako si htjela, tvoje zlato je kraj tebe i sta je navaznije sve je iza tebe! Sad se mazite i uzivajte jedna u drugoj!
Sto volim dan kad ovako lijepo zapocne!

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 1428
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
2.10.2017 7:31:49   
belina
Danchy ti cestitas a ne govoris sta je u tebe? Ista? Nesto?

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1429
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
2.10.2017 7:35:13   
Liliki
Cestitke za uspesan porod, nek je ziva i zdrava Eli, nek je sreca prati ceo zivot, a mam i tata budu ponosni na nju.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1430
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
2.10.2017 7:41:52   
danchy27
Ma Belina, sinoc sam mislila to je to. Lagani bolovi poceli, nekakvo rijetko i slabo krvarenje , kao da je pomjesano s plodnom vodom. Ctg pravi za porod. A evo jutros nista, ja odspavala i sve se povuklo user posted image . Jedino mi ovo krvarenje ostalo. Stvarno neznam vise sta da mislim user posted image .

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1431
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
2.10.2017 8:22:14   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: mali andeo

Rodila se Eli...
Cure moje... Sve kako sam i htjela... Ne mogu reci da nije bilo ufff, ali moja beba je krajmeneuser posted image
3400g i 51 cm

user posted image user posted image user posted image

Bravo, čestitam!!! Uživajte, mazite se!

Neka je sreća i zdravlje prati cijeli život!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 1432
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
2.10.2017 8:24:29   
tišina
mali anđeo, čestitke od srca!!! nek curka bude živa, zdrava, vesela i sve joj sretno bilo! tebi brz oporavak i da uživate sa svojom srećicom! user posted image user posted image

(Odgovor članu Tuck)
Neposredna veza do poruke: 1433
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
2.10.2017 9:33:02   
belina
A moja Danchy ne znam sta bi ti rekla. Jesu li te jos gledali jesi li se otvorila? A nista, pod njihovim si nadzorom, to ti je najvaznije.

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 1434
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
2.10.2017 9:42:37   
danchy27
Nisu me jos gledali, kao da sam nacula da ce danas me pregledat. Ma vec sam se ja sinoc dogovorila sa jednom jaako dragom primaljom da cu ipak cekat njenu popodnevnu smjenu pa onda rodit.

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1435
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
2.10.2017 12:51:35   
KontesaNina
Anđelak, sve cestitke na maloj Eli! Neka ju zdravlje, sreća i Božji blagoslov prati cijeli život! Eto, rodila si ju na blagdan velike svetice, a koja je volje Dijete Isusa, neka ju i ona zagovara i prati! Tebi zelim da se sto prije oporavis, a tati i velikoj seki da vam budu pomoc i oslonac, posebno u ovom prvim tjednima navikavanja! Sve puse!!!

Danchy, danas su Anđeli čuvari, to je super dan za roditi!!!! Drzi se, puno mislim na tebe!!! Danas ili sutra te i moraju poroditi!, sad je vec krajnje vrijeme!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 1436
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
2.10.2017 12:59:29   
PinkyFunkyBirdy
user posted image


user posted image danchy27 - 20.09. user posted image
user posted image Teica2 - 24.09. user posted image - Stigao nam Noel 20.09.
user posted image user posted image user posted image
user posted image mali andeo - 26.09. user posted image - Stigla nam Eli 02.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image KontesaNina - 29.09. user posted image - Stigao nam Lovro 25.08.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Hajdi - 13.10. user posted image
user posted image kontesa - 14.10. user posted image
user posted image PinkyFunkyBirdy - 17.10. user posted image
user posted image sanjchi255 - 24.10. user posted image
user posted image Jezic123 - 18.11. user posted image
user posted image belina - 25.11. user posted image
user posted image Ancy 2001 - 04.12. user posted image
user posted image rosalye - 10.12.
user posted image Antonija13 - 19.12. user posted image
user posted image Liliki - 20.12. user posted image
user posted image Tink@ - 10.01.
user posted image Ribicaa105 - 18.01.
user posted image cetirisrece - 27.02. user posted image user posted image
user posted image set_alica - 05.03.



user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1437
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
2.10.2017 13:17:54   
PinkyFunkyBirdy
Mali andeo iskrene čestitke i dobrodošla mala Eli! user posted image user posted image user posted image Želim ti brz oporavak pa kad budeš mogla napiši nam malo detalja ... znaš da mi to volimo čitati. user posted image Dal si na kraju rodila jučer ili danas (ja sam stavila današnji datum na listu pa me ispravi ako sam pogriješila)?

Danchy, znači danas bi mogla upoznati svoje zlato? Ajde drži se i samo hrabro! Navijamo! user posted image user posted image user posted image

Ostale kako se držite? user posted image

Ja sam se ovih dana opet malo preforsirala pa se mali opet bolno protezao i rigala sam i svašta. user posted image Sad baš osjećam da mi je imunitet pao jer mi se cijele noći nos čepi, a i počelo me dolje peckati. user posted image No, dobra stvar je da sam napravila sve što sam planirala prije nego odem u rodilište pa da mi sad počnu trudovi mogla bi reći da sam spremna (fizički). Psihički nebi baš rekla. user posted image Uspjeli smo se čak i dogovoriti za ime bebača, ali kao što sam već ranije rekla neću ga nikome govoriti dok ne rodim (pa nemojte zamjeriti). user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1438
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
2.10.2017 13:49:04   
danchy27
Ma ne cure moje, to je bila samo zafrkancija jer je bilo trudova. Nadam se da smo 2u1 najkasnije do srijede. Tad sam 42 tt. Sve prije je pozeljno naravno.

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1439
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
2.10.2017 14:22:21   
Hajdi
Bravo mali anđeo pridružujem se svim čestitkama user posted image user posted image , maloj Eli želim veseo početak, dug život, puno zdravlja i sreće user posted image user posted image user posted image user posted image .
Drago mi je da je porod prošao onako kako si željela! Želim ti brz oporavak i uživanje s malenom user posted image

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 1440
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
2.10.2017 14:31:11   
Hajdi
Danchy još malo moraš čekati, tko zna možda bude i prije srijede user posted image

Pinky super da si sve završila što si planirala. Sad se treba odmoriti da prikupiš snage za porod user posted image
Ja planiram još neke stvari dovršiti do srijede. Voljela bih da malac dočeka u buši sljedeći ponedjeljak, ali kad on odluči bit će pravo vrijeme user posted image
Niti ja nemam namjeru ikome govoriti ime br. 2 prije poroda.

Mali anđeo kad skupiš snage i nađeš vremena napiši nam ukratko kako je bilo.. jel bilo intervencija, drip, dolatin, epiziotomija?

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 1441
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
2.10.2017 16:01:23   
belina
Cure koji ste prasak koristile za pranje djecje robice? A za platnene pelene? Izvadila sam nesto robice pa trebam kupit prasak. Sjecam se da sam ima 8 godina koristila chicco prasak. A pelene, trokute i gaze se ne sjecam. Tad su bili novi a sad je to sve godinama u podrumu pa nisam sigurna. Htjela bi to sve dobro dezinficirat. Omeksivac pretpostavljam niste ni koristile. Dva puta ispiranje? A sta cu ljudi moji ja sam sve zaboravila!! Neke stvari sam bacila, sta su mi imale flekice ili mi izgledaju stvarno iznoseno, i vidim da nemam uopce bodica br.62?? Ne mogu vjerovat. Jedino da je to sad bas negdje s drugim stvarima. Imam mozda 2.imam 56 i 68, pa mi nije jasno. A mozda uzmem dva i mirna sam. Nasla sam i dosta rucnika, a ja kupila 2. Bila sam uvjerena da sam ja to bacila. Hahahaha! Imam dva kompleta za krevetic, dekice, plahtice, vrecu za spavanje, dvije paketine-ne znam niti kako se to knjizevno kaze hahaahah! Ono u cemu se beba iznese iz rodilista, onaj kao paketic ! Donije li smo i jaje sjedalicu od kolica da skinem i operem sve. Kolica ce jos malo pricekat, nisu mi hitna. I moram kupit novi madrac. Ma toliko toga a ja tek pocela.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 1442
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
2.10.2017 18:03:41   
KontesaNina
Ja ti koristim DMov prasak Denk mit onaj sa djetetom na sebi. I cocolino omekšivač. Kažu da se to sve pere na 95•C sa vrlo malo praska i bez omekšivača, ali ja sam ovaj pit stavljala i omekšivač. No moji do sada nisu imali nikakvih problema sa kožom. Sto se broja bodyja tiče ja ti preporučujem barem 6 broja po veličini.

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1443
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
2.10.2017 20:54:18   
perlica55
Napokon smo ju dočekali user posted image user posted image
Mali andeo čestitam draga od srca, uživaj zaslužila si,
Ljubi Eli i od mene user posted image
Sretno svima, pratim ja vas,
posebno moje stare trudilice...
Pusa od moje curke i mene 😘

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1444
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
2.10.2017 21:39:18   
LourdessPadme
mali andeo cestitam ti na smotuljku srece ,neka nam je ziva i zdrava i donese puno radosti user posted image



_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 1445
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
2.10.2017 22:36:40   
Hajdi
Belina ja sam nabavila Chicco tekući deterdžent i jedan prašak za robicu, tetre i ostalo, zove se Mio care. Nisam stavljala omekšivač, inače ga izbjegavam, možeš dvaput isprati i s malo deterdženta prati.

Perlice pozdravi curku, drago mi je da uživate skupa user posted image . Btw, mislim da bi mogla dodati novi potpis, vaša roda je odavno stigla user posted image


(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 1446
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
2.10.2017 22:42:16   
nymeria
Pozz djevojke, pratim vas ali se nekako ne prijavljujem..
Čestitam mamicama friškim, mali anđeo nek si ti to fino obavila i sad se mazikajte i čuvajte...

Ostale terminuše da vam vrijeme prođe bez briga a poeod što brži i lakši da bude... Navijam za vas...

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 1447
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
2.10.2017 22:44:53   
nymeria
Mi smo prošli tjedan napunili godinu, nemogu vjerovat di je to vrijeme proletilo, slavili smo cijeli prošli tjedan rođendan i baš nam je bilo super...
Imamo 5 zubića, polako se pušta, htio bi hodat.. počeo je babababa i mamama po cijele dane zvati.. velika je maza i pričalica... Puno šetamo, čitamo i igramo se tako da smo stalno okupirani sa nečim...

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 1448
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
2.10.2017 22:50:33   
nymeria
Što se praška tiče ja sam od prbog pranja koristila dm-ove i prašak i tekući za djecu i bilo mi ok.. ima još neka tekućina za dezinfekciju pa sam i to povremeno znala ulit i igračke oprat sa time...
Ja i dalje odvajam robicu, hvala bogu mogu si priuštit da mogu sačekat da skupum mašinu jer dibivamo robicu sa 2-3 mjesta tako da još uvijek nisam kupila niš posebno za malog...
Jedino što mi robica dođe mirisna po omekšivaču pa ju moram dobro oprat jer i mi isto imamo AD od 3 eg mj... Sad je preko ljeta bilo nestalo i vidim po leđima crvene fleke i jedna između prsiju...i koža je suha... Imam neke testere id uriage i aderma pa ću vidit ako ne pomogne uzet ću i ja onaj balzam što je pinky pisala...
P.s. i meni to liči na tu 'pileću kožu' i tako...

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 1449
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
3.10.2017 7:07:15   
Snjeguljica_83
Nymeria, uzas, i za vas ad... Žao mi je. Ahaha, krivo sam napisala: to ke pureca ili guscja koza... Treba mazati. Malo mu je bolje, ali samo na nogama...

Bravo za prvi rockas!!!!

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 1450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!