|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
22.2.2017 20:06:35   
belina
Vecer cure,
Pinky kako je prosao pregled? Znas da smo nestrpljive!
Tisina pa vi pauzirajte ciklus, a ako se bas odluci uhvatit ovaj mjesec-mislim da nece nista bit!
Leilani weeeeuser posted image nema gljiva hvala bogu! A lubrikant-ne znam bas, ali znam da su cure ode daaavno pisale o nekom lubrikantu koji ne steti kad se radi na bebi. Mislim da su narucivale od nekud. Javit ce se valjda pinky, daxy, perlica... bravo za f-metriju! Mozda sta i uspijete zakuhat!
Papucice draga zao mi je zbog tvog raspolozenja, volila bih da ti se ostvari zelja vise od icega!😘😘😘
Hajdi di si trudnice nasa? Jesi se preselila na trudnicku temu?


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 476
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
22.2.2017 20:08:16   
belina
Tisina malo sam se nespretno izrazila: htjela sam reci da nislim i ako ovaj mjesec ostanes trudna da se nebi nista lose dogodilo!

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 477
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
22.2.2017 22:23:44   
Hajdi
Papučice žao mi user posted image je zbog user posted image . Neka te trudnička vila posjeti što prije želim ti od srca!

Mini Bav nadam se da si ipak trudna, znat ćeš uskoro user posted image

Pinky jedva čekamo izvješće s prvog pregleda user posted image

Mali anđeo pridružit ću se i na trudničkoj temi da malo više razmjenimo iskustva user posted image . Žao mi je zbog migrena, nadam se da će proći user posted image

Belina evo me tu sam, u petak 7tt user posted image . Kad je tvoja prva f-metrija?

Tišina dobro da si obavila rtg pa onda nakon malog pauziranja u akciju user posted image

Leilani super da nema gljiva user posted image . Za lubrikante možda najbolje da pitaš u lijekarni ili tvog gin. user posted image
Neka vam fm donese sreću idući mjesec user posted image

Ja sam i dalje dobro, bez mučnina i to me veseli, trbuh se nazire pogotovo kad pojedem user posted image

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 478
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
23.2.2017 0:09:24   
tišina
Belina, shvatila sam na prvu na sto mislisuser posted image , vjerojatni si u pravu, ali mene kontrol-frika bi izludivalo sto je i kako je i je li se sto lose dogodilo a da sam to mogla spriječiti. Vidim da ste vi krenuli u postupak, nadam se da cete lako uspjeti u tome bez ikakvih komplikacija i da ces nas vrlo brzo razveseliti plusicem user posted image

Hajdi, kako vrijeme leti, vec si u 7tt, super! Nadsm se ds ce se tako lagano i nastaviti ;) a neka se trbuscic vidi, pa to je bas lijepo!!

Cure, ima li na ovom forumu neka tema o svekrvamaaaaa... user posted image

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 479
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
23.2.2017 6:30:13   
belina
Hahahaah jutro cure, smijem se-tisina me nasmijala svojim pitanjem ima li tema o svekrvama!!!user posted image user posted image
Ja ne znam, a neka admin (daxy) kaze smije li se o tome pisat na odbrojavanju?!
Hajdi vec 7t??? Moja f-metrija u subotu! Danas si dajem i orgalutan ne smijem zaboraviti!

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 480
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
23.2.2017 8:17:57   
Danira
Pinky cekamo izvjestajuser posted image

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 481
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
23.2.2017 8:59:21   
Hajdi
Belina bit će mi sutra 7 tt user posted image , ovo je onaj izračun od prvog dana zadnje menstruacije.
Naravno da nećeš zaboraviti terapiju user posted image

Pinky kad ćeš nas razveseliti user posted image ?

(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 482
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
23.2.2017 9:31:31   
PinkyFunkyBirdy
Evo da na brzinu javim da imamo srčeko!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Vejiki smo 5,5mm i prema UZV je jučer bilo 6+2 tt, a termin bi prema sadašnjem stanju trebao biti na rođendan od M. user posted image
Naravno da sam plakala kad mi je pokazao kako kucka malo srčeko i još kad je pustio taj slatki zvuk! Ajoooooj nadam se da ćete sve do jedne ubrzo uživati u tom preslatkom zvuku! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 483
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
23.2.2017 9:34:51   
lidac0605
Piiiinkkkkyyyyyy user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čestitam draga od srca...nek i dalje sve bude ok user posted image

Svaka čast na dobrom tajmingu za roćkase user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 23.2.2017 9:35:57 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 484
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
23.2.2017 9:37:42   
Danira
Pinky cestitam!user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 485
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
23.2.2017 9:38:08   
Mini Bav
Juhuuuu čestitam Pinkyyy!!! user posted image


_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 486
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
23.2.2017 9:47:49   
tintin
Pinky draga cestitam od srca, kako predivno, sad lipo uzivaj u trudnoci, veliki zagrljaj user posted image user posted image

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 487
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
23.2.2017 10:07:22   
Hajdi
Pinky čestitam na junačkom srcu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neka samo tako lijepo nastavi dalje user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 488
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
23.2.2017 10:29:49   
perlica55
Pinky super za malo srce user posted image user posted image user posted image
Sretno dalje uživaj u trudnoći i mazi
bušicu user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio perlica55 -- 23.2.2017 10:30:52 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 489
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
23.2.2017 10:39:37   
hipo
Super pinky jako mi je drago!!!! Meni su se btat i sestra rodili na isti dan, cetiri godine razlike :-)


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 490
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
23.2.2017 10:49:40   
enaaa
Pinky čestitamuser posted image user posted image
Da bude školska user posted image
Ja evo cekam nalaz krvi i da mi jave sta daljeuser posted image
Vjerujem da ce biti transfer ubrzo, javim vam najkasnije veceras, jer idem pravo na posao

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 491
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
23.2.2017 13:09:50   
LourdessPadme
pinky user posted image user posted image user posted image

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu enaaa)
Neposredna veza do poruke: 492
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
23.2.2017 13:56:28   
syringa
Pinkice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.10.2013. user posted image
18.07.2014. user posted image
***********************************
18.08.2015. stigao naš Lavozmaj!!!user posted image



(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 493
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
23.2.2017 13:59:55   
belina
Pinky user posted image za srce!!!! Sad se opusti i uzivaj koliko mozes! Nadam se da im rodendani nece bit na isti dan user posted image imam prijatelje brata i sestru kojima je rodendan na isti dAn -mrzili su sta moraju uvijek zajedno slavit hahahaha!! To je uvijek bila komedija!
A imam priju kojoj su djeca skoro mjesec dana rodendanske razlike i slavi im zajedno!!!
Ja uvela i drugu pikalicu-nikakvih posebnih osjecaja nemam, nekad me malo zicne u jajniku ali nista neuobicajeno. Je li to moguce? Moram li imat nekih izrazenih simptoma ili osjecaja?

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 494
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
23.2.2017 15:18:32   
Mini Bav
Curke, imam jedno pitanje.. nisam nikada vadila betu. Pa ako odem, gdje da odem?
Državno-koliko čekam?
Privatno- koliko čekam i koliko košta? Gdje? Ja sam u Zagrebu. Paše mi istočni dio i centar.

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 495
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
23.2.2017 17:37:57   
Hajdi
Belina mislim da je to sve ok, ne reagiramo svi isto na stimulaciju. Ja sam jajnike osjećala najviše u prvih par dana bockanja. Bolje da nemaš prejaku reakciju, hiperstimulacija je zeznuta i zna biti neugodna. Meni je bio lagano uvećan trbuh te mi se već onda češće piškilo, ali ne brini ako nemaš nekih naglašenih reakcija. Najvažnije je što će pokazati f-metrija, ako bude potrebno pojačat će ti lijekove.

Mini Bav ne znam ti za Zg, ali u St se nalazi bete dobiju isti dan i u bolnici i privatno. Sretno ako ćeš vaditi betu user posted image

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 496
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
23.2.2017 18:09:59   
Mini Bav
Hajdi hvala!
Al skužila sam da sutra nikako ne mogu ići, a ako čekam pon i još ne dobim tu će mi već kasniti 8 dana pa će test valjda pokazati nešto, ako ne dobim M do onda.. user posted image
strpljen-spašen user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 497
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
24.2.2017 0:00:03   
enaaa
Veče
Samo da javim kao što sam i obećala, transfer odgođen, čekamo naredni ciklus...
Navodno progesteron mi nije okuser posted image
Ne pitah je li visok ili nizakuser posted image
Prestala sam sa novom terapijom, nastavljen samo estrofen 3x1, folacin i aspirin...

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 498
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
24.2.2017 7:24:04   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: PinkyFunkyBirdy

Evo da na brzinu javim da imamo srčeko!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Vejiki smo 5,5mm i prema UZV je jučer bilo 6+2 tt, a termin bi prema sadašnjem stanju trebao biti na rođendan od M. user posted image
Naravno da sam plakala kad mi je pokazao kako kucka malo srčeko i još kad je pustio taj slatki zvuk! Ajoooooj nadam se da ćete sve do jedne ubrzo uživati u tom preslatkom zvuku! user posted image



Cestitam!!!! Neka do kraja bude sretno! A TM skidam kapu, kako si je to lijepo nastimao.... user posted image
Sigurno sad sav cvjeta, haha!user posted image


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 499
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
24.2.2017 8:09:43   
Mini Bav
Jutro curke! user posted image

Samo da vam javim da me dočekala vještica jutros, tako da se prebacujemo na ožujak za moguću user posted image .
Malo sam razočarana, ali nije svijet propao, malo sam se bolje upoznala i to je super. Izgleda da je ipak ono bila O, bar sam ustanovila taj dio. user posted image
da, definitivno nije fer da mi se baš kad počnemo radit na bebi pomakne cijeli ciklus, al jbg - netko je tako htio da bude. user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!