|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
20.2.2017 10:42:28   
PinkyFunkyBirdy
Trudilice:

user posted image PinkyFunkyBirdy - 05.02. - ponosna user posted image
user posted image Hajdi - 06.02. - ponosna user posted image
user posted image Mini Bav - 19.02.
user posted image papučica - 22.02.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
20.2.2017 10:46:09   
PinkyFunkyBirdy
Dobro jutro drage moje! user posted image

Draga daxy, baš rr živne kad si ti tu. Već sam se pitala gdje si prošli tjedan jer te nije dugo bilo. user posted image Drago mi je da nam se tu javljaš. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ma općenito mi je drago kad nas se stare trudilice (a sad trudnice) sjete. user posted image

Mini Bav, super da još nema user posted image ! user posted image user posted image user posted image Canesten ti ne može pomaknuti O. Kažeš da imaš žgaravicu ... hm ... to je meni bio simptom trundoće. user posted image Navijam za debeli plus! user posted image user posted image user posted image

Hajdi, evo malo su manje mučnine, ali stalno su mi usta nekako suha, a čim nešto popijem odmah mi je loše u želucu, no još je to super podnošljivo. Samo da ne povraćam. user posted image Ja sam se mislila prijaviti tamo nakon trudničkoj temi nakon ovog pregleda ako će sve biti ok. user posted image

Draga belina, ma bravo za bockanje i za postupak!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jedva čekam dojmove sa pregleda i koliko će jajčeka biti i kad ćeš nam javiti za pozitivna testić/betu! user posted image user posted image user posted image

Tintin, joj upis u vrtić .... kad se sjetim sebe ... na privikavanju sam ja više plakala nego on. user posted image Njemu zanimljivo - dječica oko njega, puno igračaka, a meni se srce para čim ga je neko dijete gurnulo ili čim bi trebala napustiti prostoriju gdje je on. Uh ... user posted image Tebi će biti sigurno lakše jer je ipak S već velika cura. user posted image

Hipo sad mi je lakše čim nije bilo jaja s dva žumanjka. user posted image Budeš lupala kad neka od cura bude sljedeća piškila testić. user posted image

Draga moja Perlice, zašto si ne napraviš neki tracker koji prati trudnoću pa da nam bude lakše "otkriti" u kojem si tjednu i kad stiže tvoja ljepotica? user posted image Ovako svaki put moram tražiti tamo po trudničkoj temi gdje si napisala koliko je već prošlo. user posted image Ako nećeš nije problem, ali sam mislila da meni ljenguzi olakšaš malo. user posted image

Papučice kakavo je stanje? user posted image

Enaaa, puno sreće i svi navijamo za dobitan postupak! user posted image user posted image user posted image Obavezno nam javljaj novosti. user posted image

Leilani gdje si nestala? Dal se akcija pa ne stigneš do RR? user posted image

Ne znam dal sam koga preskočila? Nemojte zamjeriti. user posted image
Evo kod mene kao što sam napisala neke lagane mučnine, ali ako tako ostane bit će super! Usta su mi nekako stalno suha, umorna sam grozno i baš sam se sinoć divila sisama kako su fino pune i bujne i čak ne vise previše (s obzirom da sam dojila). user posted image user posted image user posted image Lude babe, što ćete. user posted image
Bila sam za vikend kod rodbine i sva sreća pa nitko nije ništa posumnjao niti je itko išta pitao. user posted image
Već je ponedjeljak i sad me već strah kako se srijeda približava jer znam da idem na pregled pa se nadam da mi ništa loše neće dokica reći. user posted image
Moj M je ovaj vikend imao probavnih problema, ali se nadam da će danas biti bolje. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 452
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
20.2.2017 11:56:38   
tintin
Daxy draga, ne ciljamo više, to sam probala jedan mjesec tek tako, mislim da nema smisla da se kljukam ljekovima, tribam na IVF i gotovo, a sad pokusavamo u kucnoj radinosti user posted image pa šta bude, dok čekam svoj odlazak na ivf naravno kad se udostojimo pokrenuti. Mazi trbuščić draga i meni je baš drago šta si tu s nama, kao i sve ostale trudnice naše drage.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 453
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
20.2.2017 16:37:54   
belina
Daxy dr.M. ti radi u ordinaciji dr.Obada (koji je btw.moj soc ginekolog). Moja prijateljica je kod njega isla i privatno i u bolnicu. Ona ga obozava, meni bas nije 😆, ali sta ima veze. To je kako ti ko legne.
Danas sam nakon bockalice nekih 15-ak minuti imala nekakav osjecaj nestabilnosti. Srecom sam sjedila, ali sam bila na poslu tj.imali smo nekakvu zakusku. Pokusavala sam se skoncerteirati na kolegu koji je nesto govorio i popila sam valjda litru vode i onda je polako proslo. A dobro, valjda tako mora bit. Nista strasno.
Papucice daaaj javi nam se draga!
Enna sta je bili danas?
Pinky valjda ce te rigoleto zaobic. Uf kad se sjetim...🙃
Tintin akcijate li (opusteno)?

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 454
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
20.2.2017 17:43:54   
tintin
Belina draga sve je to normalno, svako drukcije reagira, nadam se da ti vise nece biti lose od bockalica, navijamo najjace user posted image
Da da akcijamo, a sad opusteno koliko moze biti, uglavnom opustenije nego prosli ciklus, moram priznat da mi je prosli ciklus bija jako stresan.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 455
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
20.2.2017 20:56:57   
Hajdi
Belina točno tako je i meni bilo, ne baš nakon svake terapije, ali više puta sam bila takva da nisam baš mogla pratiti sve oko sebe kojih 10-15 min. To je valjda tlak i ko zna što još. Srećom da ne traje to dugo pa nije strašno user posted image Bit ce to sve ok user posted image

Enna ima li kod tebe vijesti za transfer?

Tintin drago mi je da niste više pod pritiskom, bolje tako u svakom slučaju user posted image . Nadam se da ako ne skuhate nešto u kućnoj radinosti idete na ivf bez puno čekanja user posted image

Papučice, Leilani kako ste, što ima kod vas?

Mene mrvicu bolicka u stomaku, ali onako lagano pa mi se čini da je to normalno.
Primjetim da mi ponekad teško sjeda hrana i zna mi se malo podrigivati što se meni inače rijetko događa. To su valjda te trudničke promjene.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 456
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
20.2.2017 21:45:34   
daxy
pinky uvijek sam ja tu negdje. Ako ne pišem onda čitam. Ako ništa drugo virnem šta ima. user posted image
Ma ja ne mogu bez ovog dijela foruma nikako.

belina hvala ti za informacije. Ja sam od Klomića imala užasne nuspojave. Uglavnom s vidom. Kad bi okrenula glavu slika bi kasnila i bila isprekidana. Ma užas!
Od stimulacije nisam osjetila neke smetnje. Al to što ti se događa je sasvim normalno. Bitno da ne paničariš jer tad bude gore.

tintin nisam upratila. Al bitno da imate u vidu neki plan. Nekako se lakše živi, jel da?

Hajdi počele promjene? user posted image
Neka malo. user posted image



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 457
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
20.2.2017 23:50:48   
enaaa
Dobro veče u ove kasne sate user posted image
Samo da javim da je dr rekao da je sve ok, opet sam dala krv, za ne znam šta user posted image
Uglavnom dr. je zadovoljan, i kontrola u četvrtak, taj dan uz estrofem ide i utrogestan 3x2 vaginalno...
Pitala sam kada će biti transfer, al ne skontah sestru da li je mislila za 6 dana od ove kontrole, ili od četvrtkauser posted image
Pitala sam šta bi sa četvrtom jajnom stanicom, kažu nije bila zrela...
Uglavnom, to je to...
Sinoć sanjam da mi je beta pozitivnauser posted image
Ja sam ok, za sada zadovoljna, šta će biti samo Bog zna...
Toliko sam se brinula zbog posla i šefova, da mi je sada smiješno, jer mi svi izlaze u susretuser posted image
Ako ništa, bar sa te strane nemam stres, i svi su sigurni da će postupak biti uspješan...
Da sam znala da će ovako biti, prije bih krenula, al valjda je ovako moralo da bude...
Cure laku noć, ja sam ko zombi...rano jutros ustala, pa pravo sa kontrole na posao...
Idem user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 458
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
21.2.2017 7:38:32   
Mini Bav
Jutro curke!
Jucer sam bila u dm-u, pa reko idem kupit test usput.
Negativan. user posted image
Kaj ja znam, sad cekam da stigne.. to bi trebalo biti to za sad?
Bas se cudno osjecam, totalno ne vjerujem tim testovima. user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu enaaa)
Neposredna veza do poruke: 459
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
21.2.2017 7:47:27   
Mini Bav
Postoji još mogućnost da je O bila onda tjedan dana kasnije (sto se inace fakat nikada ne desava). E, sad je pitanje.. pricekat cu pa cu vidjeti.
Ne kuzim, redovne su cijelo vrijeme,max 30/31 dana, i onda kad pocnemo radit na bebi meni se ciklus odluci poremetit. Stvarno? user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 460
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
21.2.2017 8:44:15   
Hajdi
Mini Bav žao mi je ako je test ispravan, pričekajmo, ima još nade user posted image

Enna meni je transfer bio 17. dan od 1. dana zm, ali može to biti i ranije.
Lijepo opušteno, javit će ti sve na vrijeme. Navijamo da bude uspješno user posted image

Daxy ima tih nekih malih promjena, također ne zatvaram hlače do kraja, pokazala mi je frendica foru s gumicom za kosu, provučem jedan kraj kroz rupicu od dugmeta, a drugi kraj onda zakačim na dugme. Lijepo si produžim obim hlača da me ne steže.

Pinky sutra pregled user posted image ?

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 461
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
21.2.2017 9:34:08   
mali andeo
jutro cure user posted image


evo i meneuser posted image

Mini Bav žao mi je radi -,ali glavu gore..bit će user posted image
a što se tiče ciklusa ,meni su se znali otegnuti čak i 5 dana kasniti ,kada sam razmišljala da sam user posted image

papučice ženo di si ? ima li kakvih novosti ...

pinky
ajme ja neću moći dočekati sutra user posted image user posted image

hajdi
je su počele slatke mukice?

tintin neka vam opuštena akcija donese jedan veliki user posted image

leilani ženo gdje si ? kako si ?
drage trudnice daxy i perlice user posted image user posted image user posted image za vaše malene curke !

enaa navijam za uspješan transfer i veliku betu !!!
meni je dva puta transfer bio 14 dc ..

evo nisam se javljala ,jer ajme meni ni iz kreveta ne mogu ,toliko mi je loše da ću poludit...
migrene ,pa sada dva dana me pikalo ispod lijevog prsnog koša ..
evo danas pijem svoju kavicu nakon par dana ,ma koma sam !!
razmišljala sam da sam i morala raditi više bi bila na BO ,nego na poslu !



_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 462
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
21.2.2017 12:09:55   
Leilani
Curke moje, da vas ljubim na brzinu.


belina sretno s bockanjem. Ljubice moja, pa ti si nam u postupku user posted image fige do neba i nazad!

mini bav drzim fige za sjaj u ocima i da sjajis jos 8 mj user posted image , a canesten ne moze odgoditi O.

hajdi sretno u odabiru ginekologa. Nadam se da ces naci pravoga i da ces biti zadovoljna.

anandi neka samo hiperaktivne bebice, to kratko traje dok je u busici. user posted image

pinky vidim pocele mucnine. Nadam se da ne budu cijelu T i da ces si uspjeti olaksati s necim.

mali andeo drzi se mica, zao mi je zbog migrena...Ljubim!

Meni jucer bio 16 DC i trakica sinoc pozitivna, danas opet akcija iako je nismo ni prekidali od 7DC, bila je svaki drugi dan. Ja si sve mislim da smo mi puno puta fulali O, jer sam ja puno puta bila uvjerena da je ranije kao sto bi i sad bila ovaj mjesec uvjerena da nisam piskila trakice. Uglavnom, sutra idem kod gin.na pregled jer mi je nesto opet cudnjikavo dole (samo da se nisu gadure opet vratile) pa cu pitati da li mogu ici na FM sljedeci mj.

I to je to ukratko...Pusa svima!



< Poruku je uredio Leilani -- 21.2.2017 12:12:06 >


_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 463
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
21.2.2017 14:46:00   
PinkyFunkyBirdy
Curkice moje, evo ja došla na posao da bi me za 3 sata zvali iz vrtića da dođem po M jer ima proljev. user posted image

Leilani, samo akcijajte. user posted image Možda čak da se jedan ciklus odlučite pa napravite veću pauzu između akcija. Evo nama je uspjelo kad smo akcijali na dan pozitvne LH trakice, a prije toga nije bilo akcije barem 10 dana (i više). Eto, možda možete probati jednom i tako. user posted image

Mali andeo baš mi je žao zbog migrena. user posted image Mogu si misliti kako ti je grozno. Drži se draga! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hajdi, da sutra je pregled, ali ću se javiti tek prekosutra jer idem popodne pa neću sigurno stići na net. Nervozna sam u vezi pregleda strašno. user posted image
I ja ti isto podrigujem grozno, ali nakon toga mi je lakše u želucu pa se onda ne susprežem previše. user posted image

Mini Bav, žao mi je zbog minusa, ali dok nema vještice postoji nada. Držim fige! user posted image user posted image user posted image

Enaaa, samo hrabro! user posted image

Daxy user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tintin samo smireno. Bit će bebica ovako ili onako. user posted image

Belina, ma sve će to proći ... samo hrabro! user posted image

Kod mene manje više isto. Jedino sam primijetila da mi slatko sve više smeta, a pogotovo navečer. Sinoć sam pojela komadić torte i bilo mi je grozno. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 464
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
21.2.2017 17:32:46   
Mini Bav
Hvala Vam, tako ste divna potpora i jedna drugoj i (sada) meni.
Kod mene sve po starom.

PinkyFunkyBird to su sve slatke muke (doslovno u tvom slučajuuser posted image ).meni je smetalo pečeno meso, samo sam bježala iz kuhinje haha imala sam mučnine neke tek tolko da znam da sam trudna, ali nisam povraćala.

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 465
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
21.2.2017 21:09:04   
papučica
Dobro veče drage,
oprostite ja nisam imala kad da se javim a isto tako bila sam nikakva
Moja situacija kao što ste mogle i pretpostaviti , cicke su mi dale prvi znak da ću dobiti jer su me prestale da bole. Cijeli ciklus bolile i pred kraj prestale...
Dobila sam 18.02. i eto danas sam puno bolja.
Ne znam šta je značilo ono smeđkasto ujutro samo malo vjerovatno pad progesterona inače nikad to nisam imala, al šta je tu je.
Tuzžna jesam bila , plakala nisam vjerovatno svjesna da je za moju trudnoću jako teško.
Borit ću se još ovu godinu mada je to veliki rizik za moje godine i sve da ne pišem sve ispočetka jer većinu stvari znate
Moja želja je jača od svega pa se sve nešto nadam da ću u zadnji čas sve to ostvariti.Šta mi daje toliku nadu nemam pojma user posted image

Pozdravljam vas sve , da ne nabrajam kako ne bih koga izostavilauser posted image

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 466
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
21.2.2017 21:40:38   
lidac0605
Pinky,sretno sutra na pregledu,nek sve bude kak treba i navijam za user posted image junačko user posted image .
Nek M brzo ozdravi user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 467
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
22.2.2017 9:46:11   
enaaa
pinky sretno danasuser posted image
Ja se javim sa svog pregleda sutra...
Idem da kupim Utrogestan, pa na posaouser posted image
Imate sve pozzuser posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 468
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
22.2.2017 10:00:09   
Leilani
Jutric cure!

pinky cekamo srceko user posted image

enaaaa sretno na pregledu

Evo i mene s pregleda, veli mi gin da nema gljivica, samo kaj ju nisam poljubila od srece user posted image veli mi da je mozda problem u suhoci rodnice posto cesto osjecam zatezanje, pa mi je preporucila neke nove vaginalete. E i da vas pitam, sto bih mogla koristiti kao lubrikant prije odnosa? Ja se inace malo namazem vazelinom izvana, ali znam da to sve nije preporucljivo kod ciljanih odnosa...tak da ak koja ima kakav savjet user posted image I dogovorile smo se da mogu doci na FM iduci ciklus, samo se nadam da necu raditi popodne kad krenem jer mi je bas nezgodno zbog posla. Jer cu morati dosta cekati zbog narucenih. Inace O je bila tak da se nadam da smo ju pokrili kak treba.

< Poruku je uredio Leilani -- 22.2.2017 10:01:20 >


_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu enaaa)
Neposredna veza do poruke: 469
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
22.2.2017 11:36:27   
tintin
Papucice draga jako mi je žao, grlim.

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 470
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
22.2.2017 13:11:31   
Snjeguljica_83
Pinky iiiiii? Nadam se da je sve u najboljem redu!user posted image

Papučice, žao mi je draga...user posted image
A nadati se uvijek treba. Nada zadnja ostaje, i kad vise ničeg nema... Nada ne postidjuje. Ljubim te!

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 471
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
22.2.2017 14:32:12   
PinkyFunkyBirdy
Cure hvala vam! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Idem tek u 18h pa javim sutra rezultat ... eventualno ukratko ako uspijem poskrivečki da MM ne vidi da vam tipkam. user posted image

Papučice, žao mi je zbog user posted image . Drži se i nadam se da će ti se tvoja velika želja ostvariti! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 472
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
22.2.2017 14:37:17   
Mini Bav
Papučicemalo sam pogledala o tebi, nadam se da ce se onda u ovih 10mjeseci ipak uhvatiti i da ce ti se ta velika zelja ispuniti!

Kod mene je i dalje sve po starom, m i dalje nema, cicke bole, iscjedak postojan, mlijecni, ostaje na gacicama, u trbuhu grcevi lagani i dalje, nekad jaci, nekad slabiji..


_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 473
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
22.2.2017 15:23:28   
tišina
Pinky, pisala sam da ce mi dva ciklusa propasti jer sam trebala tek pocetkom travnja na pretrage pa smo mislili cekati do iza toga. Srecom, uspjela sam sve napraviti ovaj tjedan tako da cemo samo ovaj jedan preskočiti. Kad stignes cekamo info s pregleda ;)

Hajdi, radila sam rtg lumbalne i vratne. Tehničar na pregledu mi je rekao da mozemo odmah pokusati s T ali mozda da sacekamo jedan ciklus pa cu se držati toga i onda lagano dalje... O bi trebala biti ovaj vikend pa cemo se nekako suzdržatiuser posted image iako smo vec tjedan dana odvojeni zbog tih mojih pretraga...

Papučice, zao mi je zbog M... Bas, bas.. samo hrabro dalje, ta tvoja unutarnja snaga moze uciniti cudo!! nadamo se da ce ti ovo sunce i proljeće donijeti pravooo veselje ;).




(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 474
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
22.2.2017 15:24:49   
hipo
Pinky, sretno!!!!


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!