|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako nagovoriti muža na dijete
18.9.2009 19:47:41   
mišica 666
draga moja sta da ti kazem ti muski su čudna sorta ponekad. kad sam ja ostala trudna (neplanirano) moj muz se    pouser posted image o u gaće od straha ono ajme meni gotov mi je zivot svi planovi  i sta ja znam i tako jedno 2 dana i onda kad je skuzio neke stvari bio je sritan ko malo dite. sad je nebi dao za cjeli svit. i sad zelimo druguuser posted image i on je mene nagovarao na to. zelim ti srecu i da dobijete jednu maluuser posted image .

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kako nagovoriti muža na dijete
25.9.2009 12:46:35   
alanis
Hej, evo mene nakon nekog vremena, biti će beba!!! Sve sam mm lijepo objasnila, sa svim se složio, valjda im treba više puta reći user posted image , od jućer kvalitetno radimo i nadamo seuser posted image  i user posted image  


(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kako nagovoriti muža na dijete
25.9.2009 12:50:15   
ninolina
ma bravo da čim prije ugledaš taj plusić i da dobijete bebicu user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu alanis)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kako nagovoriti muža na dijete
25.9.2009 12:50:55   
buduća mamica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image želim ti što prije da budeš user posted image

(Odgovor članu alanis)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kako nagovoriti muža na dijete
25.9.2009 12:52:48   
MaTana
cestitam na odluci, i naravno, zelim sto prije +

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kako nagovoriti muža na dijete
25.9.2009 13:57:06   
Florijan Jakov
user posted image user posted image user posted image drago mi je zbog tebe/vasuser posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kako nagovoriti muža na dijete
25.9.2009 13:58:49   
Nika 24052006
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kako nagovoriti muža na dijete
25.9.2009 15:00:57   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: alanis

Hej, evo mene nakon nekog vremena, biti će beba!!! Sve sam mm lijepo objasnila, sa svim se složio, valjda im treba više puta reći user posted image , od jućer kvalitetno radimo i nadamo seuser posted image  i user posted image  




Sretno!!! Javi nam sretne vijesti user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu alanis)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kako nagovoriti muža na dijete
30.9.2009 15:25:20   
novopećena žena
Ljudi dobar Vam dan. Nova sam na forumu i imam jedan mali problem pa se nadam da ćete mi moći pomoći. Najme udala sam se prije 4 mjeseca i nadala sam se da ćemo muž i ja odmah krenuti na dijete ali izgleda da ništa od toga. Muž mi odbija upće razgovarati o toj temi a ja bi tako htijela jedno maleno slatko stvorenje pored mene. Molim Vas pomozite mi kako da mu objasnim.........

(Odgovor članu alanis)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kako nagovoriti muža na dijete
30.9.2009 15:36:10   
lema
Prićaj , pričaj , prićaj i budi strpljiva nekad njima treba malo više vremena da se priviknu na promijenu u životu! Da želim ti dobrodošlicu i da se uskoro nađete na istoj valnoj duljini!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu novopećena žena)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kako nagovoriti muža na dijete
30.9.2009 15:40:22   
novopećena žena
Misliš da nisam probala ali mm samo na to kaže imamo vremena i da ga pustim na miru. Pokušala sam mu na 100 naćina objasniti da to nije nekaj jako strašno i da nam hoće promijeniti život ali da neće to biti neka strašna promijena i da ja to stvarno želim ali njemu se neda objasniti.

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kako nagovoriti muža na dijete
30.9.2009 15:47:10   
lema
Možda se nećeg pribojava ja stvarno neznam šta je u potanju možda se želi materjalno prvo skrasit ili nešto znaš da muški uvijek prije mozgom razmišljaju a mi žene srcem!!!!!user posted image Stvarno neznam kakav savijet ti mogu dati , ja mog nisam trebala nagovarat zato ih imamo 4user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu novopećena žena)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kako nagovoriti muža na dijete
30.9.2009 16:05:08   
novopećena žena
Ma čula sam ja od njega mnogo prića i prićica. prvo je bilo da ćemo ćekati dok ja dobijem ugovor za stalno u firmi u kojoj radim nakon toga je počeo govoriti da se prije nego što rodim on želi zaposliti u državnoj firmiuser posted image  sada jo to naravno nemoguće .
samo traži izgovore i nemogu dobiti pravi razlog od njega.
neznam što napraviti više tako sam user posted image

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kako nagovoriti muža na dijete
14.1.2012 13:38:37   
vanessa 23
ej cure...čitam..i vidim da imate isti problem kao i ja...user posted image user posted image
moj suprug isto ne želi još čuti za malenu bebicu...zajedno smo 7 godina,od tog 6 mj. u brakuuser posted image
super nam je...ja ne radim,ali on radi u državnoj firmi...nagovaram ga...ali ne popušta,neznam šta da kažem
i napravim više..kaže da bi još malo bio nasamo samnom,ali je mislim da se on bojiuser posted image
dajte mi neki prijedlog,komentar...kritiku..bilo šta user posted image

(Odgovor članu novopećena žena)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kako nagovoriti muža na dijete
2.11.2016 21:49:07   
tina 25
user posted image
I ja bih sve dala na svinetu da moj dragi nakon 7 god više ima to svoje pravo vrijeme za bebu

(Odgovor članu alanis)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kako nagovoriti muža na dijete
20.12.2016 17:58:01   
Nikolinaaaa
Eee muški su stvarno čudna sorta, mišica 666 ima pravo :) Svima želim, da imate što prije + :)

(Odgovor članu tina 25)
Neposredna veza do poruke: 41
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!