|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
23.9.2016 9:40:25   
daxy
Evo me.
Od 7 folikula 7 JS!!! user posted image user posted image
Imala sam još jedan lipi folikul lijevo al nije moga doći do njega jer je jajnik pobiga još više nego inače.
Al sve u svemu jako sam zadovoljna i sretna! 7 komada! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
23.9.2016 9:44:20   
perlica55

IZVORNA PORUKA: daxy

Evo me.
Od 7 folikula 7 JS!!! user posted image user posted image
Imala sam još jedan lipi folikul lijevo al nije moga doći do njega jer je jajnik pobiga još više nego inače.
Al sve u svemu jako sam zadovoljna i sretna! 7 komada! user posted image user posted image user posted image


oooooo super daxy bude tu finih embrija i za user posted image br. 2 user posted image user posted image user posted image
Vibram za tulum u labosu user posted image
Jel bolilo?????

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
23.9.2016 9:46:09   
lidac0605
Aaaaa,Daxy,braaaavoooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nadam se da nije jako bolilo...eto,što sam ti poželjela to se i ostvarilo-svi folikulići puni user posted image user posted image user posted image

Sretno dalje,nek se svi oplode user posted image user posted image

Anđelice,i ti sutra nastavljaš niz user posted image sretnoooo user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
23.9.2016 9:52:32   
mali andeo
toliko sreće ovih dana na raji user posted image

daxy odlično user posted image user posted image sretno dalje !!!

evo mene žigaju malo jajnici,ali ništa strašno...
hvala cure !!

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
23.9.2016 10:00:24   
Snjeguljica_83
Daxy user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
23.9.2016 10:01:25   
nymeria
Daxy bravo za jajceka... nek se sad svi lijepo oplode..

Mali andjeo.. i tebi isto tako fini brojcek zelim sutra..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
23.9.2016 10:02:11   
Hajdi
Daxy kako ljepa brojka user posted image user posted image user posted image sad neka se sve lijepo oplode user posted image

Mali anđeo sutra nam i ti javi lijepe vijesti user posted image user posted image

Anandi vidjet ćeš prvi put svoju malu točkicu, uživaj user posted image



(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
23.9.2016 10:14:52   
tintin
Daxy bravo, super brojka, bas mi je drago,neka i dalje sve odlično prodje, sretno draga i mislim na tebe.
I tebi Mali andjeo sretno sutra neka bude puno js.
Anandi uzivaj na pregledu, to je nesto predivno, vata me nostalgija.
Perlice moja draga samo pozitivno naprid, bit ce sve u redu, jedva čekamo tvoj pregled, uzivaj i veliki zagrljaj ti šaljemo ja i S.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
23.9.2016 10:19:26   
tintin
Daxy kad budeš imala vrimena napiši kako je u Splitu bolnici sto se tiče potpomognute, kakvi su dr i sestre, jel daju anesteziju na aspiraciji, kakve su im uspješnosti itd. HHHHvvvvaaallllaaaa
Ma to sve pitam iz razloga sto sama neznam što bi, Zg mi je daleko, sad kad imam S to je sve drugacije, i zbog posla, puno biti odsutna, mislim sve se da iskombinirat, ali nekako mi je teže. Moj M kaze da bi on opet u Petrovu, i ja bi, ali tako mi se tesko odlucit, mislim da ce i biti opet tako, ali eto malo se raspitujem.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
23.9.2016 11:30:58   
eternity
daxy super za 7 JS user posted image user posted image user posted image , držim fige za uspješno oplođivanje i kroz dva tjedna ogromnu betuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

JA - hiperprolaktinemija,trombofilija,nizak AMH,mozaična trisomija16
MM - trombofilija, nosilac za cf i NN

11/12, 04/13, 09/13, 07/14, 09/16 - biokemijske
11/2016 - zajednička odluka da ne idemo na PGD i da smo završili sa pretragama,terapijama.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
23.9.2016 11:47:11   
hipo
Ajme koja sreca na RR!

Daxy, pa to je super! Nek se dobro oplode i da anam.skoro prijavis finu debelu betu!

Perlic, cestitam na trudnoci! Nek sve bude dobro!

Mali andeo sretno!

Meni se srce uzlupalo i sve su mi se dlake najezile, i duge kratke i obrijane i neobrijane!
Ajme kako mi je dan ljepsi!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu eternity)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
23.9.2016 13:38:02   
LourdessPadme
Bravo za daxy sve ljepse od ljepseg tu na forumu user posted image

Ja sam u Zg-u 11.10 narucena hvala Bogu po ljekove i pregled user posted image idemo po plusic 😎

anadi cekamo izvjesce s uvz ☺️

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
23.9.2016 13:42:44   
belina
Oooo pa kako je lijepo krenulo tu na RR. Bravo daxy za 7 js! Lijepa cifra, bit će i za smrzlice?
Sad vibramo za našu malu anđelicu 😀 Sutra tebi želimo bezbolnu punkciju i puuuuno jajnih stanica 💞💋😘💋💋💋

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
23.9.2016 15:20:24   
anandi
Evo i mene
Upoznala sam se sa svojom mrvicom user posted image Vidjela se GV,ZV i maaaaali embrion od 1x1,5mm kaze dr za 3-4 dana bi se vec trebao fino ukazat. Danas je tacno po mojoj racunici 5s4d. Kaze da dodem za 2-3 sedmice na kontrolu s nalazima krvne slike.
Ja ne cekala 3 sedmice heheheh otici cu ja za 2 sedmice u dom zdravlja i odradit ove nalaze a i ginekologu, nije na odmet da vode i drzavni i privatnik razvijanje bebaca.

Kako se osjecam..pa nije ni blizu ona radost iz januara, i dalje je prisutan strah...bude bolje. Dr je zadovoljna,kaze na finom je mjestu, nema nikakve naznake krvarenju, nema hematoma cak me iskritikovala zasto nisam nasmijana.

daxy user posted image user posted image user posted image za jc. Kao sto neko rece, bit ce tu i za drugu user posted image

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
23.9.2016 15:46:34   
Leilani
perlice suze su mi dosle na oci kad sam procitala da TM roni suze radosnice. Stvarno sam prepresretna zbog tebe i samo neka bude tako do kraja. A i mogu misliti kako ni ti sama jos ne vjerujes. Bude sjelo dan po dan. Ljubim!

daxy user posted image iz petnih zila da se lijepo oplode js i da nam i ti zapalis raju cestitkama!!!

mali andeo sretno sutra mila, drzim fige da nas i ti razveselis i da nam skupa s daxy objavis veeeeliku betu!! Ljubim! A mojih simptoma ima tipcinih za pms...

anandi sad se mozes nasmjesiti, samo pozitiva! Ali vjerujem da ces i sama biti mirnija za 2 sedmice. Nije na odmet i privatno i soc.ako ces biti mirnija, da pace.

lourdess draga, lijepe vijesti i kod tebe i od srca navijam da bude uspjesno i da nam prijavis plus sljedeci mjesec.

tintin jos promislite gdje cete ici, stvaite sve na papir pa vidite. Zelim vam svu srecu svijeta za gdje god se odlucite!

Ljubim vas sve ostale drage moje, volim ovako sretnu RR ♡♡♡

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
23.9.2016 19:47:42   
daxy
Evo,došla sam malo sebi. user posted image
Dobro me ošamutilo,popodne sam prespavala. user posted image user posted image

Dosta mi se trbuh napuhao,al valjda je to normalno. Mrvicu me boli,al ništa strašno.

Evo čitam još postove od prije 5 dana. user posted image
Ma ja sam prezadovoljna svojim doktorom. Ne bih ga sad mijenjala,ma nema tih par.
Realan i sve ti lipo objasni kako je. Ne obećava ništa al ti pruža potporu i kraj njega se ugodno osjećaš.
Mene je odmah upozorio na hiperstimulaciju, lijepo smo lagano stimulirali jajnike. Oprezno.
Sve kako bih i sama htjela. I to što kažete baš smo kliknuli.
Sad je sve u rukama embriologice.

belina vidi,razmisli. Ja ti ne mogu reći šta i kako ćeš.
Za obilne user posted image bi isto mogla zatražit nešto.
Sjećam se kad sam još bila u pubertetu kad bih dobila krvarila sam baš obilno i nebih ni u školu išla 2 dana jer sam mijenjala uloške svaki sat-dva. Doktor mi je tada dao nekakve kapi i to mi je pomoglo. user posted image

Hajdi nadam se da ti neće zatrebat savjeti o bockanju.

mali andeo kao što je rekla perlica s većom dozom nema garancije da ćeš dobit više folikula,al je vrijedio pokušati,zar ne?
Sretno sutra na aspiraciji. Koktel je zakon,mene je fino zamantalo. Mrvu je bolilo al vjerujem da ne bih ni osjetila da mi jajnici nisu utekli onako visoko.
Znam da ti je košmar u glavi. I meni je tako bilo,al sad poslije svega sam turbo smirena. Jedino jedva čekam sutra da saznam šta je bilo u laboratoriju. user posted image

pinky navikneš se lako na injekcije,koliko god ih se groziš. Al nadam se da ti neće zatrebat.
Još 10ak dana,pa mir? Kako je M? Jesi riješila zadatak?

Leilani ma kakv PMS? Vidiš kako je perlica na kraju dobila beturinu! A mislila je da ništa od toga.
Samo pozitivno naprijed! user posted image
Spermiji putuju do odredišta nekih 45 minuta do sat vremena,a jajna stanica živi do 24 sata.
Imali ste odnos na dan O,ti sad lijepo izračunaj. user posted image

Lourdess user posted image user posted image jedva čekam tvoj postupak i da te ispretimo na drugi podforum! user posted image

anandi super vijesti s UZVa! user posted image user posted image user posted image
Nek se sve tako nastavi,po školski! user posted image user posted image

Hvala,hvala,hvala vam do neba što ste tako pozitivne i što navijate za mene!
Vi ni ne znate koliko mi to znači.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tintin sad ću u sljedećem postu opisat situaciju u KBCu.
Strah me da ću i ovj izgubit. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
23.9.2016 20:09:18   
daxy
Da vam najprije kažem kako je sve lipo prošlo. user posted image

Bili smo na vratima u 7 i 30 s uzorkom u ruakama.
Taman prije nego smo došli tražila sam od MM da vidim svoju buduću dječicu.
Smijao se skoro do suza. user posted image user posted image
Predali uzorak i čekali....
Za pola sata sam 3 puta išla piškit.
Onda su me zvali da uđem,pa sam i tamo čekala 15ak minuta. I išla piškit još 3 puta. user posted image user posted image
Ja kad sam nervozna puno piškim. user posted image

Ušla u salu,sestra pripremala,ja ju pitala treba li joj pomoć?
I ona mi se smijala. user posted image
Legla na onaj stol,raširila noge,sestra me pokrila da ne zjapim onako.
Uvela mi braumilu. Kaže sad će te ovo ošamutit. U međuvremenu ulazi doktor s osmijehom na licu.
Kaže: Ne brini se ,ovo ne boli,bude nelagodno,al koktel vas ošamuti pa vas ne brine ništa.
Tako je i bilo.
Desni jajnik 4 folikula,za čas ih je izvukao.
Lijevi jajnik pobjegao do bubrega,mamu mu njegovu.
Aspirirao 3 folikula i pokušao taj 4.,al kako god mu se približi jajnik uteče još dalje.
Sestra pritisnula trbuh,doktor pokušao još 3 puta ubost,al nikako,bježi malo govance i ne da se.
To me je mogu vam reći i zabolilo,al preživila sam jer je kratko trajalo.
Pita dr. drugu sestru,koliko ih imamo? Kaže sestra 7 komada.
Doktor kaže: dosta nam je to,nećemo ju više mučit. Iako je folikul stvarno fin i velik...
Prebacili me u sobu. još ošamućenu.
Tamo smo se raspričale. Na kraju nas je bilo 7 u sobi.
Proletilo mi te 3 ure za čas. MM pitao da me poviri,pa ga nisu pustili.
Čekao me,duša u čekaoni, evo sad cijeli dan oko mene. Mazi,pazi. user posted image user posted image

Eto vam svi detalji. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
23.9.2016 20:32:37   
daxy
tintin ja za odjel humane na KBCu Split imam samo pohvale.
Sve sestre su susretljive,spremne pomoći u svakom trenutku i odgovaraju na najbanalnija pitanja s osmijehom.
Ako treba nešto ponovit 10 puta,ponovit će ti 10 puta,al ni na trenutak nećeš osjetit da te smatraju idiotom,dapače...
Doktori su kako koji,imaš ih nježnih,a imaš i malo hladnijih,al su sve do jednog/jedne ljubazni.
Spremni su odgovoriti na sva pitanja.
Stručni su u tom što rade. I tu nema zezanja. Iskreni,što je po meni najvažnije.
Embriolozi su vrh,isto tako ljubazni i nasmijani.
Komuniciraju s pacijentima,čak i u prolazu požele ti sreću i spremni su odgovarati na pitanja kakva god ona bila.

E sad,što se tiče tehničkih podataka:
Na konzultacije se čeka kako kod koga. Kod mog doktora do 3 tjedna,kod drugih malo duže...
Na lijekove se ne čeka (barem za sad). Dobiješ ih odmah poslije otvaranja protokola i nema naručivanja.
To je super!
Jedino na što se moraš pripremit je čekanje. Na f-metrije čekaš nekad i po sat-dva.
Al ako dođeš malo ranije (kao ja) onda si među prvima na redu,pa se to čekanje drastično smanji.
Sestre jure na sve strane,pa i njih čekaš za lijekove,papire,....
Al sve se to izdrži i zaboravi kad se prema tebi odnose kao da si im najvažniji pacijent.
Na svakoj! aspiraciji daju isti koktel i on je viruj mi fenomenalan! user posted image user posted image user posted image
Cura je u prirodnom IVFu imala jedan folikul i dobila je koktel,druga je imala hiper (20 JS!!!!) i dobila je isti koktel. Obe su rekle da nisu ništa osjetile,samo malu nelagodu.
Šta se toga tiče nemaj straha nikakvog.
Ležanje je obvezno i minumum 2 sata,tu nema rasprave.
Obiđu te kad god stignu.

Na telefon ih je sada lakše dobit nego prije godinu dana. Što je isto super.


Koliko su uspješni to ti ne znam reći jer nisam nigdje uspjela naći te podatke,što je čudno.
Možda potražit po internetu...

Sve u svemu: Organizacija vrhunska jer je njih malo,a pacijenata previše.
Ljubaznost i stručnost na vrhuncu!
Sve sve najbolje.

Ako imaš još kakvih pitanja,tu sam. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
23.9.2016 22:12:27   
noemaa
Daaaaxyyyuser posted image user posted image user posted image bas si me razveselila svojom pricom i od srca ti zelim da ima lijep nastavak!!!user posted image

Perlice,preprepredivna vijest!!! Cestitam i vjerujem da ce ovaj put biti sve kako treba! Opusti se koliko god mozes, zaboravi na sve manje vazno i uzivaj u svojoj sreci!!!user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
23.9.2016 22:22:33   
Leilani
daxy tako si sve lijepo i pozitivno napisala da bih odmah potpisala za tog tvog doktora u Splitu. Cure, pa gdje su svi ti divni mpo ginekolozi? Ja sam ocito bas potrefila glupacu, ali i taj cijeli tim opcenito hladan, nitko te nista ne pita, sve ko na traci, osim dvije sestre koje su bile divne. I jedna ginekologinja koja je valjda neka pomocna bila, ali ona mi nije bila na postupku.

Cure iz ZG jel mi mozete molim vas napisati vase preporuke gdje i kod koga da idem.

I moram jos jednom poslati veliku pusu nasoj novopecenoj user posted image perlici



_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
23.9.2016 23:46:17   
Hajdi
Daxy baš mi je drago da si imala lijepo iskustvo u kbc-u. Sve je lakše ako su ljudi oko tebe ljubazni, odmah je ugodnije i pozitivnije user posted image
I ja se nadam da mi neće trebati sva ova saznanja al dobro je znati.
Kod mene vrijeme za akciju user posted image .. dat ću sve od sebe da je bude.

Pa da i ja dođem u društvo s perlicom, anandi i svim postupkušama kojima je krenulo od ruke user posted image

Zvala sam mog dr. koji kaže da se nema što čekati, da možemo vaditi krv za hiv i hepatitis markere te rh faktor za mene.
U međuvremenu će se tsh sniziti, a i tko zna što sve još dogoditi user posted image
Znači ako nas ovaj ciklus ne pomazi trudnička prašina, idući možemo krenuti u postupak, po bebicu/bebice user posted image user posted image

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
23.9.2016 23:55:48   
nymeria
Anandi bas mi je drago da je sve bilo ok na uzv... neka samo tako bude i dalje...

Daxy pozitivo.. drzim najvece fige da se svi oplode..

Mali andjeo sretno sutra...

Perlice... jesi u oblacima... sigurno jedva iscekujem prvi uzv..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
23.9.2016 23:57:56   
nymeria
Lourdes sretno i tebi.. vidim neki datum tamo iskocio... nek prvi ciklus odma bude dobitan..

Hajdi isto tako... nek se primi ili prirodno ili kako al nek se primi...

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
23.9.2016 23:59:32   
nymeria
Leilani meni su u petrovoj zakon... ima jedna predivna sestra... a i svi ostali su ok...

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
24.9.2016 8:13:55   
Snjeguljica_83
Mali anđeo, sretno danas!!!!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!