|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
23.8.2016 9:54:02   
belina
Cure živa sam, samo da javim da sam dobila M 20-og. Nisam bila za vikend u St-u, bila sam na otoku u izolaciji bez signala! Cure popodne se javim detaljno!

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
23.8.2016 11:02:43   
PinkyFunkyBirdy
Trudilice:


user posted image perlica55 - 27.08.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
23.8.2016 11:06:50   
PinkyFunkyBirdy
Vratija se Šime, ali moram sad pročitati što ste sve pisale. user posted image
Sad će mi sigurno trebati cijeli dan dok malo čitam, malo pišem, malo radim,.... bolje da krenem. user posted image

Možete u međuvremenu dati datume za rujan! Kreću postupci i vjerujem da ćemo sve po redu poslati na trudničke teme! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
23.8.2016 11:52:33   
nymeria
Pinky nadam se da ste uzivali na moru.. pricaj kak je bilo..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
23.8.2016 14:23:22   
perlica55
Belina, niš od iznenađenja kod tebe user posted image
Žao mi je draga..
Pinky, vidim stigla i tvoja user posted image , nadam se da si ju očekivala.
Fino da te na moru pustila na miru user posted image  Javi detalje..
aaaaa vidi nam liste, mogla si slobodno i mene maknut user posted image
Hajmo curke, datume na sunce. Moj bude 25.09. 

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
23.8.2016 15:32:55   
Leilani
Hello! Tuznog li mjeseca, mora rujan biti bolji!
Ja i dalje imam i gljivice i bakterije... dobila sam vaginalete. Brisevi za 10- ak dana gotovi nalaz; s-gram MM dao jutros, nalazi za 7 dana. Trazila sam upitnicu za hormone, ali mi je rekla moja gin da se onda cim prije idem naruciti za mpo jer mi ne moze izdavati ponovo uputnicu za hormone jer neda HZZO. Ali budem isla da mi promijeni datum na upitnici pa cu u 10.om vaditi hormone, jer svakako planiram do kraja godine otici u vinogradsku ili u Škvorc, mozda u 11 mjesecu. Ali pristajem jedino na prirodni. Mene budu inace hormoni pozderali user posted image

Uglavnom u cetvrtak idemo na more i mozak na pašu. MM danas ima razgovor za posao i stvarno oboje zelimo da mu upali, jer je nezadovoljan na sadasnjem poslu.

perlice drago mi je da jedva cekas!! user posted image

belina zavidim na vikendu bez tehnologije user posted image

Ostalim curkama puse velike!

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
23.8.2016 15:59:38   
PinkyFunkyBirdy
Ajmo od kraja prema početku. user posted image

Perlice, šteta mi ostaviti listu praznu. A ionako ne brišemo s liste dok ne dođe vještica. user posted image
Da, i moja je došla i iako nije bolna dosta je jaka. Ili su to ulošci s vremenom sve lošiji i lošiji pa slabo upijaju ... ne znam. user posted image Očekivala sam ju jer sam baš primijetila jaki plodni iscjedak kad smo došli na more i sise su me bolile već par dana pa sam znala da je bila O. Uglavnom nije loše - predosjetila O i još je ciklus od 51. dan. user posted image
O, pa ti već idući tjedan putuješ za St. Eto, i to je brzo došlo i brzo ćemo dočekati tvoj datum! Navijam već sad! user posted image user posted image user posted image

Nymeria, kako se ti kotrljaš? user posted image Još malo brojiš. user posted image Bilo je dobro na moru. Bilo bi još bolje da sam u boljim odnosima s MM, ali tako je kako je. Previše obaveza i stresa čini svoje pa ni more ne može pomoći. M se razveselio velikoj vodi dok nije osjetio da je hladna user posted image , pa je močio nogice i bilo je ok dok nije došla voda do male guze pa onda plač. Da uđe cijeli sam ga trebala polako uranjati i tješiti dok se nije privikao.

Belina, žao mi je zbog user posted image . O, pa lijepo da si zbrisala u izolaciju. user posted image Jooooj, nemoj mi ni spominjati uređivanje. Mi sad uređujemo novi stan i u toliko sam napetim odnosima s mužem da je to prestrašno. Samo se nadam da se to može popraviti s vremenom jer u protivnom sam odbrojila svoje na ovoj temi. user posted image

Eternity, držim fige da nalazi budu dobri! user posted image user posted image user posted image

Danira user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Leilani i ja mislim da je bolje odmah na IVF umjesto na AIH. U biti sve ovisi o S-gramu, ali mislim da ako jednom ne uspije AIH odmah bi gledala za IVF, ali naravno da ćete vi odlučiti što je za vas najbolje. user posted image Dal je išao danas TM na S-gram? Kad su rezultati? Kako mu je prošao razgovor za posao?

Lourdess, svakako probiotike barem s vremena na vijeme da se malo organizam oporavi i zaštiti. user posted image

Draga hipo, ljubi malu hipicu! user posted image

Hajdi, samo smireno. Bude drugi put bolje. Moj MM je isto gledao u dno čašice jer to stvarno izgleda ogromna posuda, a mali doprinos. user posted image

Mali andeo, kako si nam ti? user posted image

Rosie, ne mogu puno komentirati jer ne razumijem puno oko hormona štitnjače, ali držim fige ubrzo zatrudnite. user posted image

Tintin, grlim puno! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tinast, kako si ti? user posted image

Buba, jako mi je drago da bebač lijepo napreduje! user posted image user posted image user posted image

Papučice, kud si ti nestala? Što ima kod tebe? user posted image

Eto valjda sam sve pokrila. user posted image Idem sad za par minuta s posla jer još imam hrpu drugih obaveza. Pišemo se sutra. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
23.8.2016 16:46:02   
Leilani
pinky da ja bi isto na IVF, ali budemo vidjeli nalaz i ne znam sad jel se mora ispucati sav AIH da bi se islo dalje ili ne. E da ne zaboravim datum je 2.9. ali stavi me pod striklicu jer smo pauzirali. A danas je isao na s-gram, nalazi su za 7 dana samo sto nas onda jos nema u zg pa pokupimo tek kad se vratimo. Razgovor je prosao dobro, ono, cini mu se da bi i mogao upasti, ali su bili dosta zagonetni pa cemo vidjeti, javit ce mu mozda vec sutra.

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
23.8.2016 20:18:13   
LourdessPadme
leilani mislim da se ne mora prvo na aih. Meni ga je mpo dr predlozila s obzirom da je kod nas s-gram odlican,kod mene je vise manje sve ok osim jajovoda. Ali sam odbila i trazila da odmah idemo na ivf i ona je pristala. Naravno uz moje razumne argumente jer me strah ponovne vanmatericne. Neznan tvoju situaciju ali uvijek imas pravo glasa i na dogovor s dr

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
23.8.2016 21:46:21   
Hajdi
Cure, juhu imamo uredan nalaz s-grama, normozoospermia user posted image
Na engleskom je pa sam ja laički prevela, nadam se dobro. Doktora nisam vidjela (dr. Tandara). Nalaz je bio gotov na pultu za pola sata, djevojka koja radi je prenijela poruku doktora kako je nalaz uredan.
Volumen: 3 ml
pH: 7,8
Koncentracija spermija: 16.05 Mio/m (>15)
Pokretljivost (PR+NP): 34% (>40)
Progresivni (PR): 34% (>32)
Ne-progresivni(NP): 0%
Nepokretni (Imotility): 66%
Morfologija: Normalno: 18% Anomalije: 82%
Anomalije glave: 82%
Anomalije tijela: 50%
Anomalije repa: 38%

Iskreno najviše me zabrinuo visoki postotak anomalija u morfologiji. Pronašla sam da je prema novim kriterijima Svjetske zdravstvene organizacije iz 2010.god. abnormalna morfologija <5% Prema ovome nalaz je dobar. Prije je za uredan nalaz bilo potrebno 30% spermija normalne morfologije. I neobično mi je da su svi pokretni ujedno i progresivni, ali to je dobro.

Sad je sljedeći korak hsg. Ne znam gdje ću ga napraviti. Možda najbolje isto kod dr. Š. Čini mi se bolje ići privatno na hsg uz uzv nego na rtg u bolnici zbog zračenja. I koliko sam shvatila u bolnici se leži jednu noć dok privatno to nije potrebno.

E da, moj datum za rujan je 12.9.

< Poruku je uredio Hajdi -- 23.8.2016 21:49:18 >

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
23.8.2016 21:58:51   
Leilani


lourdess da ti imas dobar razlog za odmah na ivf. A vidjet cemo kako ce biti s nama, jer ako bude los s-gram mislim da nema previse smisla AIH.

hajdi pa uljepsala si nam ovaj mjesec s tako dobrom vijescu. U nasem nalazu niti nema tih anomalija. I ja sam misljenja da je bolje raditi hsg privatno uz uzv nego u bolnici rtg. Kod nas u ZG sam naisla na jednu ginekologicu koja radi tako preko uzv a cijena je 1000 kn.

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
23.8.2016 22:15:57   
Hajdi
Pinky žao mi je što je s mužem još zategnuto, nadam se da će se odnos popraviti. Možda kad se završe radovi prođu i vaše tenzije.
Perlice, Leilani, Belina, mali anđeo, Lourdes i ako sam koga zaboravila sretno u postupcima. Neka jesen osvane s puno bebica na putu user posted image .
Pozdrav svima!

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
23.8.2016 22:26:03   
Hajdi
Leilani i meni je uljepšalo dan i cijeli ovaj period iščekivanja.
Svakako smo korak naprijed, to je najvažnije. Nadam se da ćeš uskoro izboriti bitku s bakterijama i gljivama pa mirno ići u postupak koji odabereš.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
23.8.2016 22:34:36   
perlica55
Pinky, draga nek si se malo odmorila, ljubi M punoo,
nadam se da će se odnos s TM primijeti na bolje kada se preselite user posted image
Hajdi super za uredan nalaz user posted image user posted image user posted image
Da, WHO je mijenjala ref vrijednosti i morfologije i koncentracije prije
godinu dana.
Navodno UZV HSG manje boli jer se kontrast ubrizgava u 3 etape,
RTG malo više boli jer kontrast ide odjednom, al je precizniji... Sve u svemu kaj god da izabereš
još jedan korak ste naprijed user posted image
Ne znam dal znaš da za HSG trebaš imati svježe uredne briseve, pa
ak nemaš svakao napravi.
Leilani sretno i vama s nalazom, odmorite se na moru, pa u nove pobjede user posted image
Belina kaj je to u st? Opet bura user posted image Hajde nek luduje dok ja ne dođem,
barem da malo boju obnovim user posted image

< Poruku je uredio perlica55 -- 23.8.2016 22:39:42 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
24.8.2016 12:41:40   
Leilani
Ljeto nam se vratilo user posted image

Hvala curke! Nadam se i ja da bude nam jesen svima uspjesnija user posted image meni barem da se rijesim bestija, a onda postupci.

pinky draga, sad vidim za tebe i TM. Bas mi je zao da ste u tako napetim
odnosima. Ali i ja vjerujem da ce se smiriti situacija kad zavrsite radove...



_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
24.8.2016 16:25:35   
Leilani
Moram se malo pohvaliti, postala sam teta drugi put. user posted image Nakon deckica, ovaj put nam je stigla malena curica. Moja seka je Briciola sa jesenskih bebica, pinky i nymeria a i ostale koje prate temu ce znati user posted image

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
24.8.2016 18:12:52   
nymeria
Briciola ti je seka?? E neka joj je jos jednom sretno... otvorila nam ona sezonu bas fino..

Sad cemo vidjet.. nas tri smo krajem mj pa oce li se koja ugurat u ljetnice il kaj..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
24.8.2016 21:52:59   
perlica55
Leilani čestitam na malenoj princezi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
24.8.2016 22:44:16   
Hajdi
Leilani čestitam na dvostrukoj ulozi tete, lijepo braco i seka user posted image
Sad ćeš i ti za svojom sekom brzo po bebicu user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
25.8.2016 8:46:14   
perlica55
Jutro cure user posted image user posted image
Moja user posted image  stigla za dobro jutro, let za St rezerviran za ponedjeljak ujutro user posted image
MM stiže u petak, ak na UZV ne bude nikakvih iznenađenja, onda bu morao
požuriti user posted image
Gdje su vam datumi za iduće odbrojavanje????
Nadam se da ćemo na novoj listi nadoknaditi user posted image  user posted image  user posted image
ovaj mjesec na RR je grozan..

< Poruku je uredio perlica55 -- 25.8.2016 8:58:46 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
25.8.2016 12:25:51   
PinkyFunkyBirdy
Drage moje, evo nam i nove liste: http://www.ringeraja.hr/forum/m_942863/mpage_1/key_/tm.htm#942863

Jučer se nisam ni javljala jer su me zatrpali poslom - kao da su nanjušili da sam se vratila. user posted image

Perlice, žao mi je da nisu dvije crtice umjesto user posted image , ali kad je već morala doći neka je došla pa da ideš u nove pobjede! Navijamo! user posted image user posted image user posted image

Leilani, čestitam teta i nadam se da ćemo ubrzo i Bricioli čestitati kad bude obrnuta situacija. user posted image

Hajdi super za S-gram! user posted image user posted image user posted image Ajde pa polako rješavate stvari. Sve je to korak bliže bebici. user posted image

Lourdess dal si ti dala datum za novu listu pa ga nisam vidjela ili se čeka na dogovor s dok.? user posted image

Ostale curke kako ste?

Mene danas nekako boli glava. Vještica mi popušta, ali znam da će tu biti do nedjelje.
M je dobro, a s MM sam jedan dan ok, a drugi smo ko pas i mačka.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
25.8.2016 16:36:42   
Leilani
Hvala cure na cestitkama user posted image

perlice bas sam sretna i uzbuđena zbog tebe. Navijam da ovaj put bude veeelika beta!! I da nam uljepsas rujan. Naravno uz jos koji plusic od koje trudilice <3 pa da nam bude veselija jesen.

pinky ajde bar se ne svadite svaki dan, bude se to smirilo. Grlim!

Mi evo u pakiranju, u subotu rano putujemo. Pa jos sto stvari treba napraviti, ali bez panike. MM ceka jos odgovor za novi posao. I tako, pa smo malo zbog svega napeti i jedva cekamo da zaplivamo u moru user posted image

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
25.8.2016 18:10:45   
Hajdi
Leilani uživajte na moru, sad je opet toplo, sigurno će i more barem malo zatoplili. Držim fige za posao TM.

Pinky želim ti što više dobrih dana s TM, lijepo to sve izgladite user posted image

Perlice blizu ste novom pokušaju, bit će dobro ovaj put user posted image user posted image

I ja jedva čekam naš sljedeći korak, u ponedjeljak zovem dr. za termin jer me danas i sutra nije mogao primiti popodne. Treba mi pogledati nalaze da dogovorimo što dalje. Pretpostavljam hsg, možda ponoviti prolaktin.

Nadam se da ćemo mi bolje pokriti ove dane pred O pa da zajedno s vama slavim u rujnu user posted image

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
26.8.2016 8:17:45   
perlica55
Jutro cure, user posted image user posted image user posted image
Leilani, uživaj na odmoru i zbilja se fino odmorite,
nadam se da more nije zahladilo user posted image
Hajdi, dal ste pokušali apstinirati 2/3 dana pred O?
Ako niste svakako preporučam, sretnoo user posted image  user posted image  user posted image
Pinky, ima li gužve na poslu?? Kak ide uređenje novog stana??
Biži li se kraju??
Belina, kak kod vas?? Dal je gotovo??
Gdje je nestala papučica???
Jutros krnula s prvom tabletom, držite mi fige cure user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2016.
26.8.2016 8:36:34   
lidac0605
Perlice,bit će treća sreća user posted image ...držim ti sve fige koje mogu i šaljem good vibrations user posted image

Pinky,ljubac tebi i M...oćeš i ti skoro u odbrojavanje?

Ostale trudilice sreeeetnoooo

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

U kojem tjednu ste rodile?
mlada mama

U kojem tjednu ste rodile?

do 32 (9%)

32-34 (1%)

34-36 (5%)

36-38 (10%)

38-40 (36%)

40-42 (39%)


Broj svih glasova: 166

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!