|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2016.
20.7.2016 12:53:15   
perlica55
Belina uživaj fino u samoći user posted image
Super kaj je menga stigla, i neka te na listi, pa makar nam
samo pravila društvo..
Idemo baš u Hvar, sada sam skontala da mi treba stići menga user posted image
dok smo na odmoru user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2016.
20.7.2016 12:57:06   
perlica55

Trudilice:

user posted image chrna - ponosna user posted image


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2016.
20.7.2016 19:56:15   
Leilani
pinky drago mi je da nije nista ozbiljno.

belina ajde konacno da ti je stigla.
Ponekad je dobro biti malo sam user posted image E draga, a ti radis kao profesorica u skoli?

perlice meni isto treba doci dok bumo na moru. I bas me to zivcira. Ali mene obavezno uvijek potrefi na neka vazna događanja, pa sam tako bas dobila i na dan svog vjencanja.

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2016.
21.7.2016 8:16:59   
perlica55
Jutro cure, evo user posted image
Leilani, a kaj možemo, srećom menga mi traje kratko,
tak da ću moći uživati u plivanju barem par dana..
Ne javlja nam se chrna user posted image  Ako se ne varam danas/sutra bi trebala
ići na novi UZV, nadam se da će nas razveseliti user posted image
Ostale cure kaj ima novog? Gdje ste sve pobjegle, ja uvijek dežurna tu user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2016.
21.7.2016 8:58:28   
belina
Pozdrav,
Jel se kava vec popila? Ja, evo, pijem drugu. Ili ona mene...noc je bila vruca uf... i bolilo me popila sam tabletu da se smirim.
chrna draga nasa svi smo s tobm u mislima i saljemo pozitivne vibre da na kraju ipak sve bude dobro.
leilani draga, ja sam razredna nastava, do 4.r. Na zamjenama jos uvijek, vec 5-6god. Vidis da sam stalno rastrgana izmedu posla i zeljene trudnoce. Ubija me ovo. Voljela bi da mi netko kaze napravi to i to hahaha. Kad moram nesto sama odlucit-totalno sam neodlucna.
perlice ajme ja uvijek planiram putovanja prema user posted image . Mrzim je. U najgorem slucaju stavi tampon da se bar malo okupas. Aj bar tebi ne traje dugo. Pa ta user posted image uvijek stize u najgore vrijeme.grrr
Ostale cure di ste??

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2016.
21.7.2016 9:02:46   
PinkyFunkyBirdy
Bok curkice! Što ima? Ja sam svaki dan u gužvi na poslu. Čekam da to napokon malo splasne. user posted image

Perlice, bude ti vještica brzo završila pa ćeš se malo bućkati u moru. Mi ćemo na more u prvoj polovici 8mj. i ako će mi ovaj ciklus biti onaj od 40 i nešto dana onda je moguće da će i meni prokletnica doći baš dok sam na moru, ali kako meni dugo traje mislim da ništa od kupanja (ili ću morati koristiti tampone koje stvarno ne volim).

Leilani, vidiš i ja sam dobila na dan vjenčanja. Trebala sam dobiti nekoliko dana kasnije, ali sam stavila uložak tek toliko i nisam cijeli dan išla na WC, a kad sam išla napokon leći (tj. kad sam napokon skinula vjenčanicu) vidim da mi je stigla - to je valjda zbog stresa. user posted image

Belina kako je? Dal je što jača user posted image ? Ne znam dal se mogla ova upala žlijezda mogla spriječiti - vjerojatno se sve potrefilo: brijem se, znojim, koristim deziće i još sam bila pod ogromnim stresom. No, evo ide lagano na bolje - više me ne boli osim ako baš ne stisnem jako i kao da su se malo smanjile kvržice. user posted image

Chrna, javi kakva je situacija? Mislimo svi na tebe i vibramo za jako junačko srčeko! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ostale curke di ste? Javite se! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2016.
21.7.2016 9:33:10   
Viola6
Drage moje evo i mene.. jurim na posao.. kod mene sve ide svojim tokom. Sljedeci tjedan idemo na vađenje krvi i sveg sto je potrebno. Mucnine su tu iako ih skrivam jer moji na poslu jos uvijek nista neznaju.
Chrna draga navijam na najjace i zelim ti svim srcem da cujes malo srceko kako kucka.user posted image user posted image
Ostale curke da sad sve ne nabrajam, navijam za sve vas. Da user posted image svima budu zadnje ove godine i da brzo prođu.
svima zelim ugodan dann...

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2016.
21.7.2016 12:19:02   
eternity
cure drage svima pozdravuser posted image user posted image
čitala sam ja vas ovih dana ali se jednostavno nisam mogla javit dok si ne posložim stvari u glaviuser posted image bili smo na genetskom savjetovanju, ukratko šansi imamo ali su veliki i rizici. dijagnoza je mozaicizam zdravih stanica,onih sa 45x i 47x . imamo još hrpu pretraga odraditi i na jesen opet na savjetovanje. po dosadašnjim nalazima savjet je prirodna trudnoća pa ako bude zdrava stanica preživjet će a ko je mozaična opet će biti spontani ili MPO sa preimplantacijskom dijagnostikom. Tako da smo sad odlučili odraditi ove pretrage što su potrebne, nadat se prirodnoj trudnoći sa zdravom stanicom a ako do toga ne dođe onda oko Nove na MPO u Češku.
Javim vam se ja opet uskoro ali sad sam najbolja za odmora i nerazmišljanja o začeću,trudnoći...
šaljem vam svimauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

JA - hiperprolaktinemija,trombofilija,nizak AMH,mozaična trisomija16
MM - trombofilija, nosilac za cf i NN

11/12, 04/13, 09/13, 07/14, 09/16 - biokemijske
11/2016 - zajednička odluka da ne idemo na PGD i da smo završili sa pretragama,terapijama.

(Odgovor članu Viola6)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2016.
21.7.2016 12:19:52   
mali andeo
hej cure !!!

kratko da vas sve pozdravim user posted image user posted image user posted image user posted image
nemam baš vremena ,pitam se kad ću ga imati...

chrna
ajde javi se ! navijamo za srčeko !

mene isto ubija user posted image kad trebam na put ! ovaj put smo ok isplanirali...a planiramo opet na Jadran oko vele Gospe ,
tad bi baš trebala dobiti ,tako da možda ni ne budemo išli...jer umirem prva 3 dana !
uput moj datum je 15.08.!
evo sad se moram naručiti još za papu i briseve i idemo u nove pobjede user posted image user posted image


_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2016.
21.7.2016 14:17:54   
perlica55
Eternity, žao mi je zbog dijagnoze user posted image
Mislim da HZZO snosi dio troška za PGD,
al svakao treba napismeno preporuku imati.
Nadam se da do tog neće doći, već ćeš prijaviti user posted image
Mali andeo, uživajte na praznicima, još malo i stiže
8. mjesec..
Sad si mislim kak me gin nije zvao zbog papa testa,
valjda je sve ok.. Bila sam negdje u ožujku, budem ga
zvala da ipak provjerim..
Mama mi juče govori da je nalaz čekala 2,5 mjeseca user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2016.
22.7.2016 9:34:48   
belina
Jutro drage moje trudilice i trudnice. Ja evo pijem kavu, mm i mala na moru. Rucak se kuha, ja se kuham i tako. user posted image je malo posustala, jedva cekam da zavrsi pa depilacija i kupanje svaki dan do iznemoglosti. Razmisljamo i da nekamo odemo na par dana. Mozda neki aquapark ili nesto.
chrna ti si danas na uzv? Srettno!!!!
eterneti *ranje da oprostis. Prija mi je imala slican problem. Tj.neku drugu dijagnozu na kariogramu al isto joj je sve preporuceno kao i tebi. Zelim ti (s obzirom da mozes) da se sve rijesi prirodno!!!!odmori se!!
perlice jos koji dan pa hvar!!!!kako je u Zg? Jel vruce, jesu svi pobjegli na more ili?

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2016.
22.7.2016 12:18:00   
perlica55
Hej cure ev podnevna user posted image
Belina pa kud ćeš u aqua pqrk pored finog i čistog mora user posted image
Od kad sam imala UP, MRZIM bazene..
Chrna, draga, čekam da nam se javiš... Iskreno se nadam
hrabrom user posted image
Ja sam odlučila uzimati (naravno na svoju ruku) od danas (16dc)
utrogestane 14 dana, to je od četvrtka 4.8.  kako bi koji dan odgodila user posted image
i uživala u kupanju i odmoru user posted image
Valjda mi niš neće biti user posted image  Ma kaj bi mi bilo!

< Poruku je uredio perlica55 -- 22.7.2016 12:22:51 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2016.
22.7.2016 12:32:06   
Leilani
Bok drage!

eternity zao mi je zbog takve dijagnoze i od srca ti zelim da uspijete prirodno.

perlice uzmi utrice, ak ti nije nis bilo od njih onda ti ne bi trebalo ni biti pa uzivaj kak se spada na moru, zasluzila si :*

pinky drago mi je da ti je bol popustila.

belina mi bi svi na more, a ti bi u aquapark user posted image Ali kuzim, vi koji zivite na moru bi isto malo promjene. Tak da samo naprijed, dobra ideja.

chrna mislimo na tebe, javi se mila...

A ja nikako na zelenu granu, jutros veli gin da vise nemam gljivice nego su sad bakterije. Dobila antibiotik i MM isto u trajanju 7 dana, a od uputstava i nuspojava sam se smrznula, naravno zato jer su jedna od nuspojava i gljivice i jos + krema koja moram aplicirati unutra a i ona je isto antibiotska... dokle cu ja tako??? user posted image Kupila sam si odmah i probiotik i sad bi se trebala nadati da me nece opet napasti.
I kaze sad gin da krenemo s odnosima sad za vikend, folikul 16mm i nakon toga antibiotik.


_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2016.
22.7.2016 16:57:06   
papučica
Pozdrav svima
evo ja na slobodnom danu
Sta da vam kažem, bila sam ne valjala ovih dana sa drustvom se malo opustila popila malo crnog vina i malo se otkacilla jedno vece
Ništa nismo pazili al bas me briga
Jest neozbiljno s moje strane al mm jos luđi user posted image

belina uzivaj
enternity žao mi je zbog dijagnoze al bice to dobro
perlice ti znas najbolje sta je ok ja krsim pravilauser posted image
Leilani cuvaj se sta da ti kažem, valja sve izgurat da bi uspjell
Pinky super nista nije ozbiljno proci ce i to

chrna držim fige za srculence

cure uzivaj te u vikendu



< Poruku je uredio papučica -- 22.7.2016 17:00:00 >

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2016.
22.7.2016 17:46:40   
chrna
Curke hvala vam svima na podršci i sorry kaj se nisam javljala. Težak tjedan je iza mene, ali evo ga, srceko kuca ko veliko! T je tjedan dana manja zato se i nije vidjelo. Malo nas je uplašila ona visoka beta i kak se niš ne vidi, čak je doktor rekao i kiretaza čim prije tim bolje, al sva sreća da sam tvrdoglava ko mazga i kaj sam ovaj put poslušala doktoricu koja je rekla da čekamo tjedan dana i evo hvala Bogu srceko kuca ko veliko! Suza u oku od sreće

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2016.
22.7.2016 18:15:39   
Leilani
chrna ma znala sam da je to to. user posted image Kako mi je dragoooo!!!! Sad se opusti i bit ce sve dobro. user posted image

papucice tako i treba da ste se opustili. I ja bi tako al ne volim vino user posted image I mislim da nam svima, opcenito ne samo nama ovdje, treba definitivno takvih trenutaka opustanja. Kad zivot tako nemilosrdno melje.

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2016.
22.7.2016 18:39:20   
Hajdi
To su jako lijepe vijesti Chrna, neka kuca malo user posted image junačko!
Perlice eto i neke praktične koristi od utrica, ne vjerujem da ce biti nesto od kraćeg uzimanja. Uživajte na Hvaru!
Tu je vruće, more se ohladilo, ali moze se plivati user posted image .
Papučice neka ste se ti i muž otkačili, tako i treba, ljeto je user posted image .
Tako i ja imam potrebu opustiti se i o ničemu ne razmišljati barem jedno vrijeme user posted image .
Leilani bas mi je zao, sad jos i antibiotici, al si se ti dobro naoružala pa ce nadam se proći bez dosadnih napasnica user posted image .
Belina ja bih na tvom mjestu ipak odabrala željenu trudnoću, a posao neka se uklopi nekako u taj scenarij user posted image .
Pinky nadam se da ce ti proći gužva na poslu pa da malo odmoriš user posted image
Eternity zao mi je zbog dijagnoze, nadam se da ce ipak uspjeti na koji god način, samo da uspije user posted image
Mali anđeo sretno u novim pobjedama!

Pozdrav svima user posted image


(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2016.
22.7.2016 19:34:09   
perlica55
Crna takooo si me raveselila user posted image user posted image user posted image
iskreno, nije mi "mirisalo" na dobro... Super za hrabro srčeko user posted image user posted image
Sad mazi bušu, punooo odmaraj i čuvaj se!!!
Leilani, žao mi je zbog antibiotika, al poslušajte kaj ginek veli, naredne dane
fino u akciju, pa nakon tog antibiotik. Probiotik uzimaj odmah user posted image
Hajdi, volim da je more malo hladnije, 22/23 stupnja je idealno, kad dođe
do 25 i preko, nije mi fino...
Papučice nek ste se opustili, a to kaj ne slušate savjet gina, trebalo bi vas
po turu isprašiti user posted image
U Zg sve po starom, nisam primjetila da je manje ljudi, vjerojatno nakon
ovog vikenda će biti vidno manje..
Idem s curama vani večeras, bila na depilaciji i kod frizera i upravo stigla
domeka... Pusa svima, uživajte

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2016.
22.7.2016 20:10:31   
Tajci66
Chrna bas mi je drago da je sve u redu i da malo srce junacko kucka. Cuvaj se
Ostalim curama zelim svu srecu i da sto prije ugledaju svoje user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2016.
23.7.2016 0:04:55   
lidac0605
Chrnaaaa user posted image user posted image user posted image
Sretno dalje i odi na bolovanje i druži se tu s nama user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Tajci66)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2016.
23.7.2016 7:44:50   
Snjeguljica_83
Jutro!

Evo, ja pijem kavu, dok moji spavaju.user posted image

Chrna, user posted image za user posted image

Cure, budite mi hrabre unatoč dijagnozama i bezbrojnim problemima... Mislim na vas!user posted image

Navijam za ljetne akcije!!!user posted image user posted image user posted image
Sretnoooo!

Uživajte na GO, gdje god da se raštrkale!user posted image



< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 23.7.2016 7:45:45 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2016.
23.7.2016 8:30:02   
belina
Jutrooo moji već na moru ja pijem kavu i tak.
Chrnaaaaa tako sam sretna zbog tebe!! To će bit cura jedna, samo su cure tako izdrzljive i tvrdoglave user posted image Sad trk na bolovanje!
Perlice ma nije ni meni bazen nešto napet, ali meni je svejedno sad negdje putovat da bi išla na more, onda tražim ipak nešto šta nemam u St-u. Vidit ćemo. Ja sam u poned na depilaciji jedva čekam, ne volim dlake Haha na depilaciji sam redovita.
Leilani moja sestra kao i ti muku muci s gljivama, došla je u fazu kad je rekla ma NEK ide sve u neku stvar ja ne mogu ovako vise zivit. Haha! Ne zna kako je onaj li ih nema. Akcija ovavezno ovaj mjesec!
Papučice naša Draga ma NEK ste se opustili, treba sve to odbolovat i pustit iz sebe.
Pinky jesi radno?
Hajdi da, i ja bi izabrala trudnoću umjesto posla naravno ali sad još neke stvari trebam dodatno planirat.uh meda mi se ni mislit o svemu..

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2016.
23.7.2016 10:55:50   
papučica
Pozdrav trudilice i trudne,
ja evo jutros došla u smjenu pa malo da virnem šta ima user posted image

Draga belina, ma eto šta da ti kažem , malo sebi dala oduška zašto mora sve ići po propisu. Čitav svoj život jurim da ispoštujem sve postavljene zadake
em što ih ja postavim em što mi drugi postave , ne daj bože da koga iznevjerim u očekivanju. A nisam mislila ništa pit , ne volim alkohol al eto nek me
šta ošamuti user posted image user posted image user posted image user posted image
Uživaj u moru a za posao ne brini i ja sam konkurisala u drugoj ustanovi pa šta bude bude. Vazda sam se pitala kako ću, valja stan, kredit, beba, obaveze.... jooj koliko samo imamo misli i hajde
ostani trudna, kako? Pogotovu ako kreneš od ničeguser posted image u životu.
Ne brini se biće sve dobro, naša želja je jača od svega i Bog će nam je ispuniti.

< Poruku je uredio papučica -- 23.7.2016 10:58:38 >

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2016.
23.7.2016 11:18:25   
hipo
Chrnauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2016.
23.7.2016 19:27:51   
LourdessPadme
chrna ♥️♥️♥️

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!