|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zubi - cijena krunica?
22.2.2010 17:32:26   
Njofra
Zna li netko koliko košta porculanska krunica i u čemu je razlika između porculanske, keramičke te kakve još postoje?? Ima li tko kakva iskustva neka se slobodno javi.

< Poruku je uredio Admin -- 12.8.2015 17:45:04 >


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zubi - cijena krunica???
22.2.2010 18:09:13   
natalijax
ja nemam pojma al mislim da je porculanska skupauser posted image

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zubi - cijena krunica???
22.2.2010 18:11:21   
tikica_69
Vidis,vidis...i mene to zanima. Stavila bi navlaku samo preko ovog zuba sto mi je malo uvucen pa izgleda kao da sam scrbava user posted image
Znam da su te ortodontske usluge katastrofa skupe user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zubi - cijena krunica???
22.2.2010 18:11:49   
Bebys
ja znam da je ona srebrna obicna besplatna..plomba obicna ...onda znam da je bijela..e sad kakva neznam ali bijela je izgledaom ona se placa nekad je bila 50 kuna sad je sigurno vise...nadam se da ce se netko javiti...tko tocno zna

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zubi - cijena krunica???
22.2.2010 18:12:44   
Bebys
p.s. a te krunice NEMAM POJMA sigurno tona novaca
e da sjetila sam se moja mama je radila 100 eura po zubu bijela je izvana a iznutra jel se nevidi je srebrna...cijeli most ima..valda je to na sta mislis...neznam


< Poruku je uredio Bebys -- 22.2.2010 18:13:29 >

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Zubi - cijena krunica???
22.2.2010 19:59:12   
Njofra
Evo ovako, saznala sam da je kod mog zubara ona obična koja nije keramička 850 kn a kod drugog stomatologa keramička 800kn user posted image user posted image ??? Oooo sad se pitam tko lud a tko zbunjen.
Eh da i ono kaj velimo porculanska to je krivi naziv tj. ispravno se kaže keramička. I navodno je ta bolja po puno čemu međuostalim i po boji i navodno je ona jeftinija teška doslovno teška ko kamen. Ovo zadnje sam saznala od poznanice.


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Zubi - cijena krunica???
22.2.2010 20:06:14   
Manda
Ja sam prošlu godinu radila svašta u ustima i to kod privatnice jer sam bila gotova za mjesec i pola a kod soc ne bi bila gotova ni za 5 god. Masno sam platila.
Između ostalog, dobila sam most porculanski/keramički i iznenadila sam se kad sam vidjela da je to samo metalni most koji je premazan tom keramičkom smjesom. Dakle, most je metalni.
Uglavnom, nije mi žao ni kune. Ne treba štedjeti na takvim stvarima već ići kod nekog provjerenog i tko ev daje garanciju.

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Zubi - cijena krunica???
22.2.2010 21:38:29   
evanda
Porculan iliti keramika u SB košta 120E po zubu.
Vrijedi svake lipe
Osim porculana, rade se i u novim materijalima, malo kraće trajnosti, ali jednako lijepe estetike (kromazit).
Porculan traje oko 10 godina
Jedini problem je što je jaaaaako trvd, pa tare suprozne zube i uništava ih( ako nije 100%dobar zagriz iliti okluzija)

(Odgovor članu Manda)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Zubi - cijena krunica???
22.2.2010 21:46:23   
mamika
ja sam stavljala pred dvije godine krunicu na mjesto dvojke jer sam ostala bez nje u trudnoći sa S. trojku mi je morala stomatologinja izbrusiti da na nju priljepi ovu dvojku.. tak da su to na kraju ispale dvije krunice-platila 1600 kn...user posted image ..al isplatilo se.. još je na mjestu.. i da zaboravila reči porculanske su..user posted image

_____________________________

ROBERT 13.07.2003
STELA 06.05.2006
KATJA 22.10.2009
http://www.youtube.com/watch?v=jJNVoqYxNmY
http://www.youtube.com/watch?v=PxXjMV64OFI&feature=related
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1358914890312&ref=mf

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Zubi - cijena krunica???
24.2.2010 10:11:53   
Bebys
U BiH i Srbiju po nove zube za upola nižu cijenu Zbog jeftinijih cijena stomatoloških usluga, poput popravka zuba ili ugradnje zubne proteze koje su ponegdje niže i do 50 posto nego u Hrvatskoj, brojni građani odlaze u BiH i Srbiju. Iako se u šoping u BiH išlo isključivo po ulje, brašno i ostale prehrambene artikle, u posljednje vrijeme Slavonci sve češće odlaze preko granice kako bi popravili zube ili ugradili zubne proteze jer su tamo cijene znatno niže.

"Ostala sam bez zuba, a ne želim običnu, plastičnu protezu koju osigurava zdravstveno osiguranje. Spremna sam platiti, ali ako već vadim novčanik, onda biram gdje mi je najpovoljnije. Dok bi me puna proteza kod nas došla gotovo deset tisuća kuna, u Bosni ju mogu dobiti za polovicu te cijene", kaže Brođanka, piše Večernji list.

U Bosanskom Brodu, u blizini graničnog prijelaza, otvoreno je čak pet stomatoloških ordinacija.

"Ugradnja implantanata uvijek je bio skup zahvat, ali cjenovno smo još uvijek povoljniji od hrvatskih kolega", kaže dr. stomatologije Đurđa Marković.

Kazala je da niža cijena ne znači i nižu kvalitetu jer sve implantate rade iskusni liječnici i tehničari, koristeći kvalitetne materijale.

Vojvodina i Srbija također su postale meka medicinskog turizma za građane iz Hrvatske. Tamošnje liječničke ordinacije nude najrazličitije pogodnosti za sve pacijente.

Već postoje i agencije koje dovode strane pacijente pojedinačno, uglavnom u stomatološke ordinacije.

Trenutno građani iz svih dijelova Hrvatske odlaze u Novi Sad ili Beograd kod stomatologa koji nude kvalitetne usluge uz osjetno povoljnije cijene.

Ipak, u kontekstu stomatološkog turizma, Hrvatska je sve zanimljivija strancima (Britancima, Talijanima, Slovencima) i to zbog povoljnijih cijena i visoke kvalitete.

"Razlike u cijeni stomatoloških usluga u Hrvatskoj te onih u BiH i Srbiji mogu biti drastične, ali i neznatne jer postoji mnogo faktora koji utječu na cijenu: tržište, razina usluge i slično. Usporedimo li jednu vrhunsku ordinaciju poput naše i jednu sličnog tipa u Srbiji ili BiH, razlika u cijeni ipak neće biti tako velika da se nekome isplati uložiti truda u organizaciju i putovanje u inozemstvo", smatra dr. stom. Mladen Frntić iz Poliklinike dr. Tončić.

Navodi iskustvo njihovih slovenskih pacijenata koji su ispitali tržište BiH, Srbije, Bugarske, Mađarske i Slovenije, a na kraju su se odlučili upravo za njih, uz objašnjenje da su od nas jedino u Srbiji stomatološke usluge bile jeftinije, i to ne značajnije, piše Večernji list.


(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Zubi - cijena krunica???
29.9.2011 11:07:31   
petra001
user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Zubi - cijena krunica???
29.9.2011 11:12:57   
petra001
Ja moram na tri zuba stavlajti krunice...Keramicke sam mislila staviti,to sam se dogovarala sa svojom zubaricom da mi napravi krunica za jedan zub kod nje je 100 eura...Sad posto je ona malo brzopleta i to.bojim se da mi ne napravi dobro...Da li zna netko mozda nekog privatnog,tko dobro radi krunice i da sad nije pretjerano skup?Ima tko iskustva s tim?I jos me zanima kak to kad ti izbrusi sub sa svih strana da li ti stavi nesto privremeno da se ne ide tako sa izbrusenim zubima,jel se stavi neka navlaka dok krunice budu gotove?Koliko se dugo cekaju krunice?Nemam iskustva s tim,a hitno mi je pa vas molim...Unaprijed zahvalna...Pozzuser posted image

(Odgovor članu petra001)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Zubi - cijena krunica???
29.9.2011 13:15:35   
pincirotvajler
ja neznam ništa o tome user posted image napiši otkud si pa da cure znaju javit za privatnika
dobrodošla user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu petra001)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Zubi - cijena krunica???
29.9.2011 16:05:29   
petra001
Hvala!user posted image Joj ja isto pisem s ne napisem di mi treba...Iz Zagreba sam,pa mi treba neki privatnik koji bi mi stavio krunice ali da nije preskup!Koje su krunice dobre a da nisu preskupe jer cu raditi na tri zuba?Vidim da ima svakakvih...Pozz

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Zubi - cijena krunica???
29.9.2011 21:25:09   
inesica
Zao mi je sto cu biti babaroga, i razocarati vac cure, ali nigdje neces dobiti kvalitetnu krunicu bez masne love. Znaci, lovu na sunce, i paziti na vrijeme da klinci jednog dana nemaju isti problem.

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu petra001)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Zubi - cijena krunica???
30.9.2011 8:43:31   
petra001
Hvala na savjetu,na klince cu naravno jednoga dana kad ih budem imala paziti da nemaju kao ja problem...Da zubi su najvazniji treba ih napraviti sto bolje i ne stediti na tome imate pravo...!Onda da li znate mozda gdje ima neki dobar privatnik bez obzira na cijenu,u Zg-u?Jesu keramicke krunice dobre?Koje mi preporucujete?Pozzuser posted image

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Zubi - cijena krunica???
30.9.2011 21:53:02   
inesica
Keramicke su odlicne, i dosta skupe. Al to je trajno rjesenje.

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu petra001)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Zubi - cijena krunica???
1.10.2011 15:47:51   
krijesnica3
i ja bi trebala srediti sve zube, pa ako preporučujete koju dobru polikliniku u zagrebu da ih kontaktiram, npr. tko je sredio zube onoj djevojci iz zadnje sezone top modela na rtl-u. pišite mi

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Zubi - cijena krunica???
11.10.2011 14:39:29   
Donn
bok, na ponudi dana je izasla super ponuda
http://www.ponudadana.hr/zagreb/ponuda/Ugradnja_zubnog_implantata_i_izrada_metal_keramicke_krunice_za_3_950kn_umjesto_8_250kn___otvorite_sva_vrata_samo_jednim_osmijehom-2016


(Odgovor članu krijesnica3)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Zubi - cijena krunica???
30.7.2015 13:07:33   
evaevita
Potpune keramičke krunice su izrađene cijele od keramike i skuplje od metalno-keramičkih krunica, ali su zato kvalitetnije i bolji izbor, pogotovo za prednje zube. Korisne informacije o krunicama, te po čemu se razlikuju možeš pronaći ovdje http://dentusperfectus.hr/bezmetalne-potpune-keramicke-krunice/

(Odgovor članu Donn)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Zubi - cijena krunica???
11.8.2015 12:30:18   
Džeje
Najbolji zubni inplatanti u Bosni koštaju 200 eura,a zubne navlake od 50 do 130 eura,obična zubna proteza 75 eura.To su standardne cijene a naravno ima osciliranja pa je negdje i skuplje.

(Odgovor članu evaevita)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Zubi - cijena krunica???
3.12.2015 15:04:27   
Mikimikica
Bok svima. Htjela bih malo proljepšati svoj osmijeh, pa se dvoumim između izbjeljivanja zubi i stavljanja zubnih ljuskica. Pa ukoliko se netko malo više razumije u to, svaki savjet je dobrodošao, hvala user posted image

(Odgovor članu Džeje)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Zubi - cijena krunica???
21.1.2016 11:52:15   
Snow1090

IZVORNA PORUKA: Mikimikica

Bok svima. Htjela bih malo proljepšati svoj osmijeh, pa se dvoumim između izbjeljivanja zubi i stavljanja zubnih ljuskica. Pa ukoliko se netko malo više razumije u to, svaki savjet je dobrodošao, hvala user posted image

Ljuskice da stavis? Bolje izbjeljivanje ili pjeskarenje.. :) Al ovisno kamo i kod kojeg ides stomatologa, jer ti je moguca i verzija sa implantatima u Rijeci

(Odgovor članu Mikimikica)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Zubi - cijena krunica???
4.4.2016 13:24:28   
Sweaty
Moja mama ima porculansku krunice za zube na gornje dvije jedinice, jest da ih je malo više platila, ali isplatilo se, već ih ima pet godina, i iste su kao i prvog dana.

(Odgovor članu Snow1090)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Zubi - cijena krunica???
8.6.2016 10:10:08   
Mama Lina
ja imam keramičke i prezadovoljna sam...prvo sam imala obične...keramičke su super i po boji i po izgledu uopće ne izgledaju neprirodno, radila sam kod dr. Paško Matulić u Zadru, sve pohvale :) kad se brusi to onda se dobiju privremene da ne hodate po svijetu bez zubi ;) ;)

(Odgovor članu Sweaty)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!