|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2016.
23.5.2016 8:53:30   
tintin
Jutro cure, kako ste mi?
Mali andjeo jako mi je zao zbog user posted image veliki zagrljaj.
Perlice user posted image user posted image

(Odgovor članu Viola6)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2016.
23.5.2016 9:31:52   
perlica55

Trudilice:

user posted image Viola6 - 26.05.


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2016.
23.5.2016 10:26:46   
pcellica
Drage moje evo samo da vas pozdravim. Losa sam u zadnje vrijeme i fizicki i psihicki i nisam vam htjela kvariti raspolozenje jos i svojim kukanjem. a pored svega nisam uspjela dogovorit pregled jer je doktor prezauzet bas u tjednu kad je meni trebalo user posted image
Zao mi je sto vidim ovu listu praznu. Viola uzdamo se u tebe!!user posted image
Perlice zzelim ti srecu na pregledu, da doneses dobre vijesti a ako nista bar se fino odmori i relaksiraj.
svima drugima isto zelim i puno bolji lipanj...idemo dalje, sta je tu je
user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2016.
23.5.2016 10:32:42   
PinkyFunkyBirdy
Dobro jutro drage moje! user posted image

Mali andeo, drago mi je da si se javila, ali mi nije baš drago zbog user posted image . Samo hrabro u nove pobjede! user posted image

Perlice, dal se mogu i ja s vama na more? user posted image Jedva čekam da nam javiš kako su prošle konzultacije i od srca ti želim da se sve posloži kako si sama želiš. user posted image user posted image user posted image

Violice, još si nam ti ostala na listi. Ajde razveseli nas sve! Navijam! user posted image user posted image user posted image

Belina, ti sad sigurno imaš lijepi preplanuli ten. user posted image Zavidim ti na blizini mora. Možda kad otplatimo ovaj kredit za stan (još samo 28g.) kupimo nešto na moru pa ću i ja bućkati i sunčati svoju staru, naboranu, smežuranu guzu. user posted image user posted image user posted image

Leilani, žao mi je. user posted image user posted image user posted image user posted image

Papučice, meni malo fali ta bol u sisama jer one su mi bile super pokazatelj za O, a sad više toga nema pa nikad ne znam kad će i dal je bila O. Navijam da je mali bebač već na putu! user posted image user posted image user posted image

Tintin, milena user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Draga Hipo, lijepo te vidjeti na ovim stranicama. user posted image Kako je mala hipica? Ljubi ju puno! Ako ćeš čitati, htjela sam te zamoliti kad ćeš imati koju minutu vremena da možda ažuriraš trackere ili barem u potpisu staviš kad je tvoja mala hipica rođena. Svaki put istražujem kad si ono rodila i koliko je već tvoja curkica velika. Nemoj zamjeriti, ali imam pamćenje zlatne ribice. user posted image

Pcellice, žao mi je! Drži se! user posted image user posted image user posted image

Što se mene tiče više nemam pojma dal je bila O ili ne. user posted image Iscjedak je jednom kao da je bila, a drugi put kao da nije. Od ostalih simptoma isto su isto svi neki dvosmisleni. Vrijeme će pokazati. user posted image Godišnjicu smo "proslavili" pa ako se zalomi onda ćemo reći je to bila sudbina. user posted image
Hvala što pitate za M. Njega opet nešto muči. user posted image Cijeli vikend kad god treba spavati (i danju i noću) budi se i plače te jedino ako ga nosim ili spavam s njim se malo primiri, ali svaki put dobi temperaturu tako da je i noćas imao 38,5. user posted image Nema nikakve druge simptome pa još uvijek sumnjam na zubiće (ići će lijeve 3-ke gore i dolje van pa možda zbog toga iako do sad nije nikad imao temp. zbog zubića). user posted image I kad ga ulovi temperatura samo plače i stalno ga moram nositi - tako smo subotu cijelo jutro proveli priljubljeni jedno uz drugo. I kad mu lijek krene djelovati - kao da ništa nije bilo. A kad popusti lijek onda se ponaša kao da ga nešto boli, ali ne pokazuje što i nakon toga opet tempica skoči. user posted image
Jutros nije imao tempicu pa sam ga poslala u vrtić, ali samo čekam da me nazovu. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu pcellica)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2016.
23.5.2016 10:40:30   
nymeria
Pozdrav djevojke... dosla sam bacit malo trudnicke prasine i bas mi je zao ove liste drugi put za redom...

Viola... prasina ide samo za tebe sad... ovaj mjesec mislim...

Ostale moje curke glavu gore i samo hrabro.. jedino zene koje smo prosle svakomjesecno iscekivanje znamo kako se sve osjecate...
Daj boze da sve objavite pluseke iduci mjesec...

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Viola6)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2016.
23.5.2016 10:45:51   
Snjeguljica_83
Drage trudilice,

žao mi je zbog tužne liste... user posted image
Žao mi je zbog svih user posted image

Perlice
, sretan put, uživaj... user posted image A najviše ti želim hrabrosti na konzultacijama i da sve bude onako kako ti želiš. Samo hrabro!user posted image user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 23.5.2016 10:46:48 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Viola6)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2016.
23.5.2016 12:19:19   
perlica55
Pcellice, ma samo se ti nama požali kada ti
dođe žuta minuta, vjerujem da svaku od nas ponekad uhvati...
Držim ti fige za dalje, kada uhvatiš gina, javi kaj je reko za dalje..
Snjeguljice, hvala draga moja.. Mazi bušu i uživaj još malu
u trbuhu, bude ti jako falio user posted image
Pinky, jao kaj M zezaju ti zubići..Nadam se da bude bolje uskoro..
Hajde k nama na listu, kad se niste pazili ima šanse za user posted image
Sanjam o vikendici na moru, al MM veli da nam ne treba jer ovak
idemo svaku godinu gdje mi hoćemo, a u protivnom bi išli uvijek u
vikendicu.. Al svakih par mjeseci ja napomenem kak bi bilo ljepo
u nekom malom gradu na moru imati nešto svoje user posted image

Cure, hvala svima na lijepim željama.. Javim vam novosti u srijedu user posted image

< Poruku je uredio perlica55 -- 23.5.2016 12:22:10 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2016.
23.5.2016 15:01:42   
PinkyFunkyBirdy
Joj Perlice, rađe nebi. user posted image Nije da radimo na bebi, a da smo baš potrefili ne vjerujem. Prije bi dobila jackpot na lutriji nego u mojim duuuuugačkim ciklusima baš 'ubola u sridu'. user posted image Em sam prije lovila O s trakicama, pljuvačkama, sisama, iscjetkom, ponavljala gradivo par dana za redom, svaki put radila svijeću u krevetu i nakon toga se skoro ni ne micala u krevetu do jutra ... i sad kad bi se baš ovako potrefilo ... bilo bi to čudo jedno! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2016.
23.5.2016 15:46:39   
perlica55
Pinky imala si W/E iscjedak, nezaštićen odnos, mene ne bi tolko čudilo user posted image
Bliži se kraj radnog vremena user posted image imam dovršiti pakiranje i sutra krećemo
na jug user posted image
Ipak ću trebati ujutro na posao, no kraće nego inače ...
Pozdrav cure..

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2016.
23.5.2016 18:25:02   
Viola6
Hvala vam curkee moje na vibricama.. a da vam istinu kazem nemam ama bas nikakvih simptoma ni vjestice ni user posted image
nadam se do kraja al opet ne nadam..
pinky nikad neznas...
perlice uzivaj i za mene malo user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2016.
23.5.2016 21:52:19   
Leilani
Da vas poljubim na brzaka veceras.

Hvala cure, sta je tu je...idemo dalje. Iako vec s umornim glavama gore, ali valjda tako mora biti. Samo ne znam zasto...user posted image

perlice zelim vam sretan put i jedva cekam vijesti od doktora. Opusti se koliko mozes. Pusa!

pcellice bas mi je zao sto si lose, ali bude bolje. I samo dođi i kukaj koliko treba i zato smo ovdje.

pinky moguce da mu je od zubica, jer ako nema druge simptome osim tempice, ne znam sto bi moglo biti. Nadam se da ce se uskoro to smiriti, bar dok ne krenu novi zubici. Drzite se! Al si me nasmijala s tim da ces suncati staru naboranu guzu user posted image ha cuj, bolje i tad nego nikad. Ja bih tako voljela neku malu kucicu na obali s pogledom na more...Pa da nas ujutro budi sunce...

violić nadam se da ces nas razveseliti!!!

mali andeo jako mi je zao zbog user posted image ...sve znaš...ljubim!

I velika pusa nasoj trudničici nymeriji!

Ostale djevojcice grlim i ljubim puno!



< Poruku je uredio Leilani -- 23.5.2016 21:56:48 >


_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Viola6)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2016.
24.5.2016 9:18:59   
perlica55
Jutro cure, evo kavica user posted image user posted image user posted image
Leilani, vjerujem da je glava "luda" više,
al zbilje treba gurati naprijed.. Drži se hrabro
i planiraj što ćete i kako dalje.. Vjeruj, bude malo lakše user posted image
Viola, kakva je danas situacija?? Jel piškiš testić u četvrtak,
ako user posted image  ne stigne???? Sretnooo user posted image
Pinky, kak je M danas?? Dal je išo u vrtić??


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2016.
24.5.2016 9:43:11   
lidac0605
Drage trudilice žao mi je zbog svih user posted image koje su došle...nadam se da će idući mjesec biti bolji user posted image

Došla sam prvenstveno zaželjeti svojoj dragoj Perlici jedno veliko debelo sretno na konzultacijama i nek bude kako ti želiš user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2016.
24.5.2016 10:16:07   
PinkyFunkyBirdy
Perlice, sretan put i sretno na konzultacijama! user posted image
Moj M je išao u vrtić, ali je opet noćas imao tempicu i budio se stalno. Jutros je oko 5 imao 39,1 pa sam mu dala sirup da tempica padne. user posted image Teta iz vrtića je rekla da je jučer bio super - lijepo jeo i lijepo spavao i bio je dobar kad smo se vratili na stan sve do 19h i onda mi se samo stiskao i htio spavati (a inače ide oko 20:30 na spavanje) pa sam skužila da mu tempica počinje rasti. user posted image Danas pokušavam dobiti pedicu (a nitko mi se ne javlja user posted image ) da ju pitam koliko dugo je se ta tempica može pripisivati zubićima jer nema mi smisla svaki dan davati sirup za snižavanje tempice ako je nešto drugo u pitanju. user posted image
Ima li neka od vas savjet za neki gel ili kapi da zubići prije izbiju ili manje bole? user posted image

Viola, navijam! user posted image user posted image user posted image

Curke, možete pisati svoje datume za 6.mj. pa ću sutra ili u petak složiti novu listu. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2016.
24.5.2016 11:31:09   
perlica55
Hvala cure svima na podršci, javim sutra novosti user posted image
Lidac, M je predivan, veliki dečko, šaljem mu pusu user posted image
Pinky, svakao bi ga pedica trebala pogledati, nekako mi se čini da
mu je tempica dosta visoka, ako su samo zubići.
Necak bi znao isto imati tempicu dok bi mu zbi izbijali, al do 38.
Veli šogi da mu je jantrana ogrilca pomogla user posted image
Moj datum uz štrikalicu je 7.6. Ostalima sretno u novom odbrojavanju user posted image ,
ako nam viola ne popravi situaciju, želim čimprije ići na novo odbrojavanje..
Krenuli smo prije sat vremena, uživajte mi cure.. Budem tipkala preko moba user posted image
pop

< Poruku je uredio perlica55 -- 24.5.2016 11:32:10 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2016.
24.5.2016 12:51:03   
eternity
perlice sretno na konzultacijama, nadam se da će se vaši planovi slagati sa savjetima dr.P. najbitnije je da u novi postupak uđeš i psihički i fizički spremnauser posted image user posted image user posted image user posted image
ostale cure šaljem vam puuuuno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JA - hiperprolaktinemija,trombofilija,nizak AMH,mozaična trisomija16
MM - trombofilija, nosilac za cf i NN

11/12, 04/13, 09/13, 07/14, 09/16 - biokemijske
11/2016 - zajednička odluka da ne idemo na PGD i da smo završili sa pretragama,terapijama.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2016.
24.5.2016 13:01:14   
Viola6
Pozdrav cure.. kod mene nikakvih simptoma jos osim pvremenog boluckanja trbuscica al to jos od nedelje.
cak mi ni cike nisu napete. Ma ja sam rekla da se ne zelim nadat uopce posto nismo mogli bas akcijati na O
Testic cu raditi tek u ponedeljak ako ne dobim.
Ajme kako je danas ruzan dan.
Kako ste mi vi?
pinky nadam se da ce maleni brzo to pregurati sa zubicima..
Ostale grlim user posted image user posted image

(Odgovor članu eternity)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2016.
25.5.2016 7:49:21   
belina
Cure jutro samo nabrzaka. Jucer tri puta napisem dugi post pa me izbaci. Letim na posao ali sam samo htjela nasoj perlici zazelit svu srecu svijeta danas da vam bude onako kako sami prizeljkujete! Javi nam jer znas da mi nestrpljivo cekamo.
pinky jesi bila u pedice?ako ne, otidi obavezno ja nevjerujem da je to od zubica. Prevelika i precesta mu je temperatura. Mozda je neka tinjajuca upala koju niste detektirali. Mozda da mokracu prekontrolirte? Ja sam svojoj E mazala desni Lupocetom pa bi ih tako malo i izmasirala. To bi je malo smirilo. Nadam se da mu je danas bolje.
Ostale cure sve vas grlim i javim se poslje!

(Odgovor članu Viola6)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2016.
25.5.2016 9:22:19   
PinkyFunkyBirdy
Dobro jutro curkice! user posted image

Draga Perlice, mislim na te! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Skoro nisam danas došla na posao. Jučer pred kraj radnog vremena su me zvali iz vrtića da se nakon spavanca moj mali slatkiš probudio s temperaturom 39,5. user posted image Teta mu je dala čepić i kad sam došla po njega još je bio malo cendrav, ali se kasnije jako oraspoložio i baš se igrao i papao kao da ništa nije bilo. No oko 23:30 je imao 38,6 pa sam mu dala sirup i jutros nije imao tempicu, a i ne vidi se da bi bio bolestan pa sam ga poslala u vrtić i rekla da me zovu ako bude kakvih promjena. Teta ga skoro nije htjela primiti zbog jučerašnje tempice, ali što da radim kad danas nije imao ni tempice, niti izgleda, niti se ponaša bolesno, pedica mi se jučer nije javila na telefon, a danas radi popodne, i uz to ja imam gužvu na poslu. user posted image
Ako će opet dobiti tempicu obavezno ću ga voditi popodne pedici. Jooooooj pa to je za izluditi ... stalno ga nešto muči, a tako mali još ne može reći svojoj mami što ga točno buba i što ga točno muči pa da mu mogu pomoći. user posted image

Curke, dajte datume na sunce! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2016.
25.5.2016 10:33:47   
Viola6
Drage moje ugodan dan
perlice drzim palcice na najjace da bude onako kako ti zelis na konzultacijama.. javi kako je proslo
evo ja potajno mi se nesto kuha u trbuhu sve mi se cini dauser posted image dolazi..
ali kako kazu nada umire zadnja..
nesto me raja zeza pa da ne pisem cijele citabe onda mi ee obrise

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2016.
25.5.2016 11:02:09   
Leilani
Jutric kokice moje!

Prije svega perlici da pozelim srecu i jedva cekam da nam se javis.

pinky bas mi je zao kaj se tvoj M tako muci...da najgore je kad su tako maleni pa ne mogu reci user posted image Nadam se onda da ce se vidjeti sto je u pitanju. I nadam se da nije nista strasno. Grlim!

viola nadam se da nije to u pitanju nego da se netko maleni gnijezdi u bušici. user posted image

Mi sutra kod MM-ovih na selo i tak malo mozak na pašicu.

Sto se tice onoga kad vas izbaci a napisete post, ja si uvijek kopiram svoj post kad ga napisem i ako me izbaci onda se ponovo ulogiram i samo zalijepim post i bude ok.

Uzivajte mi, grlim i ljubim!

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Viola6)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2016.
25.5.2016 11:42:25   
tintin
Pinky draga zao mi zbog malenog sta ga stalno vata temp. Veliki zagrljaj
I ja imam neprospavanu noc, moja S nocas 39 prehladjena puno pa jedva dise i naravno nije mogla spavat, a sad ima 37; valjda ce brzo proci.
Perlice i ja jedva cekam da nam se javis, stalno virim na raju, zelim ti svu srecu ovog svita.

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2016.
25.5.2016 12:10:17   
perlica55
Evo me cure, hvala što mislite na mene user posted image
Na FET možemo kad hoćemo, javiti se na prvi uzv
10dc.. Ići ćemo bez ikakvih pikalica user posted image
UZV uredan, kao da nisam rodila, desno folikul 20mm, endo na 7..
I to je to..
U st je fino, al meni nije još za kupanje user posted image  
Pozdrav iz Virusa user posted image  user posted image  user posted image , pijemo kavu, pa idemo dalje.
Dogovorili smo se naći s frendovima u Metkoviću na ručku,
pa nastavljamo za DBK.
Pusa svima, ako nekog zanimaju detalji nek pita na PP..
Dosta je piskaranja o mom autu.
Pinky, svakako bi bilo dobro da barem provjerite krvnu sliku
kod M, jer mu je tempica danima visoka. Ljubi ga punooo user posted image
Viola, valjda neće user posted image .. Javljaj nam kakvo je stanje..
Tintin žao mi je kaj je i S bubana user posted image
Leilani uživajte u vikendu, i ostele cure također user posted image

< Poruku je uredio perlica55 -- 25.5.2016 12:11:16 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2016.
25.5.2016 12:41:54   
lidac0605
Perlice user posted image user posted image user posted image user posted image pa to su prekrasne vijesti user posted image

Sretno hrabra ženo dalje user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2016.
25.5.2016 13:53:52   
eternity
perlice super za konzultacije i super što ti neće trebati nikakvi lijekovi prije fet-auser posted image user posted image user posted image sad se lakše diše jel tako?
ps. možda se i mimoiđemo negdje u dbk, mi idemo sutra dole, imamo svatove za vikend pa smo si skombinirali mini odmoruser posted image

ostalim curama pozdravuser posted image
ja sam baš u nekoj gužvi jer svašta nešto treba danas završituser posted image

_____________________________

JA - hiperprolaktinemija,trombofilija,nizak AMH,mozaična trisomija16
MM - trombofilija, nosilac za cf i NN

11/12, 04/13, 09/13, 07/14, 09/16 - biokemijske
11/2016 - zajednička odluka da ne idemo na PGD i da smo završili sa pretragama,terapijama.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!