|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: je,je,razmnožih se :D
24.8.2010 14:22:36   
L.P.
Bravo draga!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Čestitam ti još jednom od user posted image !Super si ti to podnjela,a kako ti nama to sve opišeš čini se kao da se porod obavi ko od šale!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: je,je,razmnožih se :D
24.8.2010 14:46:19   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: L.P.

Bravo draga!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Čestitam ti još jednom od user posted image !Super si ti to podnjela,a kako ti nama to sve opišeš čini se kao da se porod obavi ko od šale!user posted image user posted image user posted image user posted image

jos jednom cestitke od src auser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu L.P.)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: je,je,razmnožih se :D
24.8.2010 22:03:33   
zozo1
čestitke još jednom
priča ti je mrak user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

JAN, 18.12.2004.
FRAN, 19.02.2010.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: je,je,razmnožih se :D
25.8.2010 10:02:59   
Ellenora
Cestitam jos jednomuser posted image user posted image user posted image user posted image
Nakon ovakve price o porodu vise me nije strah user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"...I bice da zivot pise price
da mi je ko reka
ja mu ne bi virova
da bices sve sto tribam

Cuvan te jubavi mala
cujem dok dises i kad nisi tu..."

(Odgovor članu zozo1)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: je,je,razmnožih se :D
25.8.2010 12:22:51   
cuba
Nisam ni sumnjala da priča neće biti epizoda komedijeuser posted image
Čestitam još jednom od srca i sada guštajteuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Ellenora)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: je,je,razmnožih se :D
25.8.2010 20:43:38   
anonno17
bravo bravo, ja se vratila sa mora i eto lijepe vijesti. ajmo detalje kako se zove?

_____________________________

Noa -17.08.2005.
Patrik - 18.12.2009.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: je,je,razmnožih se :D
26.8.2010 8:32:42   
ribica1
Čestitam!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu anonno17)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: je,je,razmnožih se :D
26.8.2010 20:03:23   
martina33
čestitke od srcauser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: je,je,razmnožih se :D
18.4.2016 10:46:02   
danery
raport br.2 na istu temu user posted image

dakle scena 1,prizor 1:

mrkli mrak,3 ujutro,mene sjecka pod rebrima i ode prema leđima,ne mogu disati,i odmah asocijacija na onaj vražji napad gastritisa s početka user posted image ....donijela si ja ''''ladno stolicu,objašila kao kauboj pero kraj otvorenog prozora i dok sam došla do daha,dižem muža,velim kupi torbu i gas u bolnicu....on grinta ma kako sad,jel nije rano.....i skuži da je OPET oko 4 sata ujutro user posted image

stigli na prijem,tlak 150/100,sestra pobijelila....veli ajte vi gospođo na pregled...ja na magičnu stolicu,doktorica virnula,veli opa,pa vi ste 4-5 cm otvoreni user posted image
i instant na odjel sa mnom....
na odjelu 10 dana čekanja,ctg-a ala panonijo ravna,trudova ni u korovu...
a cimerica trudove od 28.tt.,model ural-alpe-kavkaz user posted image ,a blindirana ko sef...
i tako malo pomalo,uz zezanciju na odjelu i noćne epizode poroda u sobama,hitnih carskih i svačega nečega,stigla ja na pregled doktorici koja mi je trebala raditi reviziju rane....
pogledala ona stanje,veli pa i nije loše s obzirom na obavljenu proceduru....i pregleda me usput i skuži da sam došla do 7 cm otvorenosti....37 tt...
sutradan dolazi glavna doktorica,vidi nalaz i veli SUTRA RAĐAONA....ja i cima user posted image user posted image
zovem muža,svi zbunjeni kako tako rano na porod a vodenjak čitav i nema trudova,al ajd...
sutradan pregled,isto stanje....klistir-pop meni nepotreban jer mi je dan prije mm digao tlak nekim nevraćenim knjigama iz knjižnice i opomenom pred sud....ne moram objašnjavati desant na klozet od nervoze,jel user posted image
user posted image

prošla vizita,pozdravili se s curama....mm je naravno OPET obuo cipele na čičak user posted image ,al je sad bio sav bitan jer je potrefio kombinaciju user posted image user posted image

8:50 stižemo kroz backstage u rađaonu,vade mi krv,kopčaju drip,doc uključila dozu i čekamo konačno otvorenje....za sat vremena full otvorena,pojačavaju drip,počinje šibanje,ja se uspuhala kao parnjača,a mm se preznojava i ne znajuć kako da mi pomogne počinje razgovor:

E....ZNAŠ TKO JE UMRO?BAKA OD NAŠE GAZDARICE S MORA....

a jaaaaaa ko bjesomar na onom krevetu,što li je,prosiktah između trudova MA DAJ....OĆEMO NA SAHRANU?!? user posted image user posted image user posted image
mislim ono...

i pomalo,sveukupno 3 sata od početka,prže trudovi,dolazi babica,veli ajmo tiskat....ja prvo ne znam kako,drugo ne slušam sva isprepadana od onog prvog masakra...pomalo mi dolazi do mozga ma ajmo slušat,i kroz par stisaka (prvo sam upela ko sivonja,babica dreknula ma kud si navalila,pući ćeš user posted image ),mm se isto uzderao sav velebitan nek ih slušam,i polako,malo pomalo,ja nit pukla nit me takli,istiskala bebuljku od 3770 g i 51 cm...

gospa se odmah razderala,nek se zna da je stigla....naspram seke sušta suprotnost...
ja tulim kao tuljan od sreće,svi se cerekaju i misle si jadni ajme nek je gotovo više....a sad bježmo user posted image user posted image

i kreće...doktorica skuži da mala teže diše,dolazi pedijatrica,hitan prijem na intenzivnu...par dana ludila,dijagnoza za otkaz mozga,ali evo,polako se sve stabilizira...
i sad se ja doma družim s kompom,izdajalicom,kad naiđu babe,pravim se da spavam kad već nisam otegla papke user posted image ....i čekamo dan kad će se avlijom zaorit borbeni urlik male mini gospe da poplaši vrane i mačke user posted image user posted image

< Poruku je uredio danery -- 18.4.2016 11:06:28 >


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu martina33)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: je,je,razmnožih se :D
18.4.2016 12:32:15   
noemaa
U,danery,bravouser posted image
Moram priznati da je ovo jos jedan drukciji porodod onih za koje sam cula. Uvijek neki razlog,nesto novo... Ma glavno da je sve ok. I da si slusala upute babica o tiskanju!user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: je,je,razmnožih se :D
18.4.2016 14:43:57   
subby
Uh, kako si to super opisala, ko da sam bila tamo user posted image
Svaka cast za sve sto si prosla, a maloj gospi puse user posted image

Muz ti je legenda, sav se pogubio jadan, ne zna sta bi, al di je bas to izvukao od svih tema user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: je,je,razmnožih se :D
18.4.2016 18:01:20   
lidac0605
ajajaj,Danery,kod tebe uvijek neki šou user posted image
Ajde,nije bilo strašno...bitno da sad mala dođe sebi user posted image
Sad možeš još koje za koju godinu user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 62
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!