|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
29.3.2016 10:10:38   
Kazimira
user posted image I za Lukuuser posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
29.3.2016 11:51:29   
lidac0605

user posted image NAŠE BEBICE user posted image


user posted image Jezic123 - 26.11.2015. Lucija user posted image

user posted image Danira - 29.12.2015. Dominik user posted image

user posted image lidac0605 - 05.01.2016. Mauro user posted image

user posted image SpužvaBobica - 12.01.2016. Ema user posted image

user posted image baby20 - 12.02.2016. Leo user posted image

user posted image Hope23 - 17.02.2016. Noell user posted image

user posted image Vilić zuba - 03.03.2016. Luka user posted image

user posted image Jagodica13 - 08.03.2016. Antonio user posted image

user posted image Kazimira - 09.03.2016. Baltazar user posted image


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
29.3.2016 12:02:28   
lidac0605
Ojla user posted image raspisale se moje zimske mamice user posted image

Ja upravo bila na informacijama u školi za svog petaša...stavila Maura u klokanicu i pješke do škole(imamo nekih 20ak min),pa mi je bil tak smiješan,vani puše,pa svaki put kad mu puhne u facu zdihava onak user posted image
Inače,petaš ima šarenilo u ocjenama-od 2 do 5...veli raska da će proć sa 4...to mi je ok,ipak je to 5. i najteži razred...
Ja ne forsam decu da moraju bit odlikaši...veli inače je jako dobar i pristojan user posted image
Pita me njegova razrednica(a predaje prirodu/biologiju),za B koji je sedmi razred da jel on isto moj,ja reko je...veli ona on je malo živahniji user posted image ...mislim si ja-da malo user posted image -dođe mi da ga nabijem u top i lansiram van Zemljine orbite user posted image
On je sad katastrofa,jel su to hormoni,pubertet,pitaj Boga...al s njim treba imat čelične živce i strpljenje...
I taaako...idem sad nekaj kuhat user posted image

user posted image za Baltazara i Luku,nek budu tak dobri i dalje user posted image

Kazić,ne želim ti ni pričat kakav danas imam muskul fiber user posted image user posted image

Jezic,nek sve prođe u najboljem redu sa krstitkama user posted image

Moj muž ide baš danas navečer u župni ured po naš datum user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
29.3.2016 16:03:20   
Jezic123
Hej
Evo i mene danas
user posted image user posted image user posted image za baltazara i luku
Kazic imati cemo oko 80 ljudi
Lidac i ja se nadam da ce biti sve ok

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
30.3.2016 8:14:49   
lidac0605
Jutro,mamice user posted image

Jezic,pa to je mala svadba kod vas user posted image ...sretno user posted image

Evo mi imamo krstitke 16.4.user posted image ,jedva čekam da i to riješimo,pa smo mirni user posted image ...do 5.mjeseca,kad kod nas kreće sezona rođendana-kćer,pa ja,pa dečko br.3,svi u 5.mjesecu...pa L u 6.mjesecu user posted image -treba mi vreća novaca user posted image

Di ste,kaj radite danas?Mi samo lajsamo po vani user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
30.3.2016 13:24:00   
Kazimira
Dan user posted image

Moji piceki svi spavaju, a ja samo tovarim i istovaram mašinu...

Baltazaru je guza sada super, skoro sve proslo od nove kreme user posted image user posted image user posted image ...tako sam sretna.....ali zato jucer K dosao sa razbijenom usnom, ronio je u parku tj. vrtili se na vrtuljku, sišao i izgubio ravnotežžu i bammm.....sav je otecen, a dramiiii...moralo se i to dogoditi....
Curka šmrka i nadam se da budu sutra u vrtiću user posted image

Mm je rješio sve papire, danas prijavljuje B kod pedijatra i to je to....

Bome Ježic ima malu svadbu...neka, traba proslaviti......nas bu oko 20-ak, a samo budu najuži.....uzeli bumo moju sestričnu za kumu.....kaj bu se razveselila....već vidim reakciju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tako nekakao bu bilo.....user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
30.3.2016 13:37:03   
Kazimira
Imam slatko iznenađenje za vas http://album.ringeraja.hr/index.php?page=image&ID=29892 user posted image user posted image user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
30.3.2016 13:55:53   
lidac0605
Aaaa,Kaaazić user posted image user posted image ja sam se rastopilaaaa,klinci su ti prekraaasni,preslatki...a Baltazar zgleda ko da ima 2 mjeseca user posted image buckić user posted image
Baltazar mi je isti Kasper...ili se varam user posted image
A damica između njih user posted image ...srca malaa,preslatki su user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 30.3.2016 13:56:59 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
30.3.2016 21:28:32   
Kazimira
Hvala Lidacuser posted image

Malo ima Kaspijevog ali je drugaciji....a kazu da je K tatin, a V mamina user posted image .....bumo vidjeli na koga bu B povukao user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
31.3.2016 8:29:29   
lidac0605
Jutro,mamice user posted image

Kako smo danas u ovo preeekrasno jutro user posted image ...ja već snivam kam bumo danas otperjašili s kolicima po tom sunčeku user posted image

Kazić,baš sam te mislila pitat ko je od vas dvoje crn,a ko svjetliji user posted image jer sam baš primjetila kak je V svjetlija,o ova dvojica su mi tamni oboje user posted image ...preslatki su user posted image
Kod mene je obrnuto-znači,kćer je na mene samo od struka nadole user posted image ,apsolutno nikakve sličnosti,nikad čovjek ne bi reko da je moja,ona plava,svijetle puti(onak ko prozirne kože),na muža...faca isto na njega,a ja crna,tamnije puti,totalna suprotnost user posted image
Al zato dečki....od njih četvero jedan je samo na muža ostali su svi na mene user posted image pa kad ju neko vidi sa ovim najstarijim-koji je još tamniji od mene(na mog starog)-vele "kaj ti je to braaaat",niko nemre vjerovat jer su totalno različiti,face skroz drukčije,ona uski mali nos,oni krumpirasti,široki ko ja user posted image ..jedino kaj svi imamo zajedničko su plave oči user posted image
Zanimljiva je ta genetika user posted image

Moj dečec je otkrio ruke user posted image i palac user posted image ...pa sad stalno pljuje dudu i gura ruku u usta pa se ljuti kad ga ne sluša i kad ju nemre ulovit user posted image ...ili ih gleda pa se tak razmaše s njima i počne sam sebe lupat po nosu,pa se opet ljuti user posted image

Jel koja od vas stavljala klincima onu jantarnu ogrlicu oko vrata za zubiće...ja sam zadnjem stavljala,skidali bi ju prek noći samo,redovito sam ju praznila i punila i moram priznat da opće nije slinio i bezbolno smo prošli to izbijanje zuba,pa razmišljam da ju i malom sad kupim...e,sad jel bilo do ogrlice ili ne,pitaj Boga...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
31.3.2016 8:46:31   
danery
jutar,zimkulje,da vam mahnem malo user posted image

user posted image user posted image lidac,jesi luda.....al tako je i sa mojom persom.....osim spola,veli mm da je na mene povukla i karakter user posted image inače sva na njega,uska,visoka,plava...

jantarku je bejb nosila i nije imala nekih drama sa zubekima....tu i tamo bi namazali dentinox,dali kojiput sirupić ako bi baš bila frka,ali sve u svemu,super je prošlo....

idete u lajs,ha?i ja kontam do grada do dm-a kupiti još paketić onih krpica,uloške i kremu za sisuljke user posted image a možda još štogod nađem....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
31.3.2016 9:05:03   
lidac0605
Jooooj,ja se tak znam nahodat s tim kolicima,pređem po 5 i više km,da me navečer kukovi bole ko da sam orala celi dan,al to lijepo vrijeme me naprosto tjera user posted image ...a i gazda spava ko zaklan vani user posted image ...a možda kaj i smršavim user posted image
Eto,100 razloga za lajsanje user posted image

Danery,pa obično u većini slučajeva curke se vrgnu u tateke,sinovi u mame user posted image ...tak je i moja-izgledom na tateka,prgava i tvrdoglava na mamu user posted image

Jučer gledam,moj dečec ima još cca 3 prsta prostora i prerast će onu košaru za ležanje od kolica user posted image ...skoro je od ruba do ruba,a kak ćemo se vozit u sportskom dijeli pitaj Boga,sjedit još ništa par mjeseci,a ne mogu ga silom uguravat u ovo ak će prerast,a hoće,dajem mu još cca mjesec dana i on više u košaru neće stat...

< Poruku je uredio lidac0605 -- 31.3.2016 9:14:40 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
31.3.2016 9:12:26   
danery
ma ja ne planiram uopće koristiti košaru,imam neku platnenu sa tvrdom podlogom,al...polako....dok se ja ne dignem,nema van sa user posted image user posted image
koliko sam se naležala sa bejb dok sam zarasla,mukomojaaaa....sad ne dam navažat,oćem ekskluzivno pravo na prvu vožnju user posted image
osim toga,kolica imaju potpuno ležeći položaj,pa mi je to super...tak je i bejb...


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
31.3.2016 9:21:22   
lidac0605
Ma i ja sam za ovo četvero imala neka tak ko i ti,imala su totalno ležeći položaj...a sad ova sam dobila,trokolica,pa ima košaru ekstra,sportski dio ekstra,nisam taj sportski ni zagledavala,nek sam odma prala košaru i namontirala ju gore user posted image
Niš,morat ću na tavan po taj sportski,oprat ga i isprobat,kaj ću drugo user posted image možda i u njemu može skroz ležat...

Inače,kolica su super i sviđa mi se kaj mogu okrenut dijete kak meni paše,na tim starima nisam mogla,pa je dijete bilo okrenuto suprotno od mene i bila sam luda od toga jer ak mi nekaj ide na živce onda je to kad mi babe po selu bulje u kolica user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
31.3.2016 9:24:54   
danery
buahahhaaha,a ja opet samo profurim s kolicima....ma da ne bi svima stajala na izvolte,haha...ili se fino natrčim ispred pa ono kao nešto oko bebe....mde...
trebalo bi uz kolica nositi muhomlat za napasti user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
31.3.2016 9:31:19   
lidac0605
user posted image user posted image user posted image baš da,da muhomlat..lopatu user posted image

Ma nije da sam stala,al to bulji brate mili u prolazu,ko da aliena voziš u kolicima user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
31.3.2016 12:48:01   
Kazimira
Hej...
Malac spava a ja se bojim oko vesa pa me leda bole....
Klinci su u vrticuuser posted image

Mi nismo koristili ogrlicu.....nisu imali vecih problema, V skoro pa da ne znam kad su joj rasli zubiciuser posted image

Lidac kak raste M...brzo popunio kosaryuuser posted image
Ja sam tamna, mm plav iliti svijetlosmed.....K je isto tatin plav, a sad je B tamnoput....pitanjce do kaduser posted image .....dobro je, bitno da nisu na postara user posted image user posted image


_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
1.4.2016 8:14:09   
lidac0605
Jutro user posted image

Alaj ste se ulijenileeee....samo Kazić i ja se tu motamo...ajde Jezica ima krstitke ovaj vikend,al brate mili di ste sve ostale user posted image

Ja jučer oprala taj sportski dio kolica,da se i u njemu ležat tak da ću za nekih 2 tjedna preć na sportski,čim bude onak fino toplo jer sad dok ovak zna puhat mu je puno bolja ova košara,ne puše mu nutra niš...jest da je knap al bu se još povozal u njoj koji dan user posted image

I ja polako gruntam o našim krstitkama,još 2 tjedna...catering sam našla(100 kn po osobi),jako fini toplo hladni meni...eh,sad moj muž fantazira o odlasku u restoran,da bi nas to isto došlo,bla,bla,bla,a meni je to muka-em moram vuć kolica,em pelene,em je stvar u njegovom jelu,ne mogu mu doma zamutit mlijeko pa da stoji pitaj Boga kolko...nekak mi je doma lakše dok je on tak mali...jest da imaš više posla ak je doma,al kaj sad...kak je za ovih četvero bilo doma,pa može i za njega...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
1.4.2016 10:21:51   
subby
doskocih na temu ovdje da vidim kako ce to biti kad se mali rodi user posted image
pitanje, kad mogu/smiju u prvi izlazak/voznju?

_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
1.4.2016 10:29:22   
danery
user posted image kad se mama bude dobro osjećala,ako ne misliš pustiti nekog drugog u ekskluzivnu prvu šetnju user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
1.4.2016 10:46:03   
lidac0605
Subby,kad si ti spremna user posted image
Kaj se toga tiče,moš ti i odma,pogotovo sad proljeće-ljeto...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
1.4.2016 10:49:40   
danery
lidac,vi krstitke doma imate?koliko gostiju očekuješ?
ja si nekako kontam kad i maloj bude rođoš,ima super restoran uz dravu,terasa,a uz restać veliko igralište za klince,pa bi to bilo idealno.....al dotada...

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
1.4.2016 11:19:23   
lidac0605
Ma ja ti to Danery niš na veliko,bake,deda,kumovi i mi...i moj "zet"user posted image
moja sister je u Nemčiji i ne bi došla,s mm sestrom smo si na vi,tak da bu nas 15ak...mah,ja bi najradije doma zbog Maura i 100 čuda koja ću morat vuć ak ćemo ić van kuće,al eto mm zapeo za restać,a kaj bumo na kraju user posted image vidjet ćemo za koji dan user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
1.4.2016 11:33:12   
Kazimira
Hellooo user posted image

Mi smo bili jednom vani I to je imao 10 dana.....stalno vjetar ili mi zacori na cvrsto pa mi ga zao buditi.....za sad bumo po dvoriste jer vozaci nemaju bas razumjevanju pa jure kraj kolica, uzas.....nisam jednom mahala rukama I derala se user posted image user posted image za takvim budalama, vec I Moj mali zna procjenitii koje je budala u autu user posted image

Malisa mi pocela muciti kakica, nije kako od jucer ujutro......mislim da mu je koma jer do sad je svaka pelena makar malo bila pokakana....user posted image
Cijelo jutro malo cica malo spava user posted image

Ja napokon mogu spavati na bokovima user posted image ....sreca je u malim stvarimauser posted image

Di su sve mamite????
Javite se makar na kratko user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
2.4.2016 16:39:37   
lidac0605
Dakle,zimskice,pa kaj je ovo...sabotirate našu temu user posted image user posted image
Nigdje nijedne...pa sve mi glupo pisat user posted image

Eto,sjedimo vani ispred Kozma,danas je 30%na sve za bebe,bome smo kupili dosta...Pampers sensitive vl.maramice 6 paketa u paketu,s popustom ispada 7 kn paket,kupili veliki sudocrem za 35 kn,aventove dude za flašu za 25,varalice 35,milupine rižine pahuljice,koje ćemo papat tek za mj.dana,al nema veze-za 17...sve u svemu isplati se doć...dobili na sve to cca 70ak kuna popusta user posted image
Možda sam još kaj kupila,samo sam trpala user posted image

Di ste vi sve?

< Poruku je uredio lidac0605 -- 2.4.2016 16:40:49 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!