|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
6.4.2016 7:51:59   
Jezic123
Jutro cutke
Lucija je 6150 g teska i 62 cm duga
Dobili smo jucer pikicu pa smo se puno mazili da nas sto prije prode
Mi cemo kasice krenuti za koji dan
Vjerovatno iduci tjedan.
Mi pravimo i vocne i povrtne, jer imamo i voce i povrce domace

(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
6.4.2016 8:17:41   
lidac0605
Jutro,mamice user posted image

Jezic,pa Luce je ženska i pol user posted image user posted image ..ahhh,pikica...i nas čeka za mjesec dana ponovo user posted image

Odo sad do dućana i L otpeljat u vrtić,moram Mauru kupit neki ovaj proljetno-ljetni šeširić i suncobran za kolica user posted image ...javim kaj sam obavila user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
6.4.2016 8:18:34   
lidac0605

user posted image NAŠE BEBICE user posted image


user posted image Jezic123 - 26.11.2015. Lucija user posted image

user posted image Danira - 29.12.2015. Dominik user posted image

user posted image lidac0605 - 05.01.2016. Mauro user posted image

user posted image SpužvaBobica - 12.01.2016. Ema user posted image

user posted image baby20 - 12.02.2016. Leo user posted image

user posted image Hope23 - 17.02.2016. Noell user posted image

user posted image Vilić zuba - 03.03.2016. Luka user posted image

user posted image Jagodica13 - 08.03.2016. Antonio user posted image

user posted image Kazimira - 09.03.2016. Baltazar user posted image


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
6.4.2016 9:44:59   
Danira
Jezic,user posted image za luciju,prava mini zenauser posted image
Lidac moj d nemre smislit kapu,dreci za po.....t.
Danas mi je muz slobodan,pa ce malo cuvat svoju sliku i priliku,a ja cu prati stol i stolce u sjenici,vec mi fale radovi vani.
Rucak sam skuhala vec jer sam budna od pola 7,zbog spremanja svoje curke u skolu.
Danas je juha i picek s mlincima na meniju.user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
6.4.2016 10:08:41   
Jezic123
Hej mi danas imamo nuspojavu pikice, samo jedemo i spavamo i nogica joj je jos malo otecena i crvena ali nista strasno
Za rucak je juhica i zeko sa krumpirom

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
6.4.2016 11:48:53   
lidac0605
Evo mene user posted image ,odriješila mama kesu user posted image kupila suncobran,3 para čarapica,3 kratke majice,2 duge tanke hlače,traper jaknu s kapuljačom,2 kratke hlače i jedan šeširić i jednu baby šiltericu user posted image -sve skupa 400 kn user posted image

Jezic,ma dobro dok ne zakure od cijepljenja...moj je zadnji put cvilio i kmečao cijeli dan dok god mu nisam dala Lupoceta,a naoko mu niš nije bilo na nogi nit je kurio al ja sam pretpostavila da ga boli ubodno mjesto i stvarno se smirio kad je popio Lupocet...i par dana mi je slabije jeo,ne znam dal je do cjepiva bilo...

Danira,veliš Domi ne da kapu na glavu user posted image moj je alergičan na češljanje user posted image dakle to je svaki dan takva deračina nakon kupanja,čovjek bi pomislio da mu čupam kosu kak se dere user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 6.4.2016 11:49:16 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
6.4.2016 12:32:04   
Jezic123
Da lidac dok nezakure sve je ok. Ona mi sada ima ok 38 u guzu sto nije strasno tako je imala i zadnji put. Samo se nadam da nece ici iznad 38user posted image
Bitno mi jeda hoce cicati ma da vise spava na cici nego cica, ali to pripisujem temp i inekciji inace samo klopa na cici user posted image

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
6.4.2016 15:57:46   
Danira
Jezic a micica mala bas mi je zao kaj ju boli,sam joj daj lupocet.tak se i moj dominik prosli put stalno miskoljio i cendrav i pospan bio.
Lidacuser posted image za kupnju.moj bas nema kose na svu srecu,pa nam cesalj je za ukrasuser posted image
Bas je prekrasan dan,setali smo do moje bake i tak.

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
6.4.2016 20:44:30   
Jezic123
Evo Lucija spava, a moji decki otisli kod uje na kolodvor gledati vlakove, pa ih jos nema cccc

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
7.4.2016 8:09:48   
Jezic123
Jutro curke
Evo mi smo jutros bez temp. I smanjila se oteklina znaci ide na bolje.
Danas nekuham nista nego idem malo kasnije u setnju sa Lucijom ako bude bez temp.
Jucer nismo nigdje isle zbog temp. Pa da iskoristimo jos danas lijepo vrijeme, jer za vikend najavljuju kisu.
Ajmo curke gdje ste?

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
7.4.2016 8:50:06   
lidac0605
Jutro,cure user posted image user posted image

Evo ja gustiram svoju jutarnju kavicu,to je jedini dio dana kad na miru sjednem i popijem kavu user posted image

I ja si mislim da treba danas iskoristit vrijeme,kad su najavili kišu za sutra...ja ću si danas obuć tajice do koljena kad ću van ić jer se već 2 dana kuham u donjem dijelu trenirke user posted image ...kak vi svoje obučete za van?Ja sam u 100 muka,kak god obučem,njemu je vruće,a strah me baš ga razgolitit u kratke rukave-mislim si da će mu bit hladno...jučer je imal bodi bez rukava,ful tanku majicu dugih rukava,duge hlače-tanke i čarape,čak sam mu skinula tenisice da mu nije vruće za noge i šeširić na glavi i opet se sav ušvical user posted image

Jezic,super nek je prošla tempica user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 7.4.2016 8:52:01 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
7.4.2016 9:04:17   
Jezic123
Joj lidac i ja sam na mukama za to oblacenje
Budem bodi dugih rukava i haljinicu bez rukava i steamplice. I ovako i onako je u kosari i ponesem pamucnu dekicu i to je to.
Bas sam mm rekla da sljedece djete pazi kada bude radio da ga napravi Aza proljece ili ljeto. Da nezelim u zimi vise radatiuser posted image

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
7.4.2016 9:59:25   
Danira
Zenske pa mi bi samo rajzaleuser posted image user posted image .
I mi se spremamo za setnju,spohala sam bjelo meso,juha od jucer salat itocka.
Moramo iskoristiti to lijepo vrijeme.
Malo mi je domi ovu noc predugo spavao,od 23-8 i30h al zato je do sad jeo vec 2x po pol sata.user posted image
Kazic kak si,kak klinci?

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
7.4.2016 10:01:28   
Danira
Obukla sam mu bodi fugih ruka i gore majicu kratkih rukava.

(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
7.4.2016 10:33:20   
Kazimira
Hej zeme....raspisale se vi, ko bu vas pohvatati user posted image

Nas jos malo ceka pikica...nadam se da ne bu reakcije ko ni s ovo dvoje ☺

Lidac bravo za sopingirala, Moj mm orobio DM user posted image
Mi isti imamo bodic dugih rukava I ispod bez rukava ili pidamicu jednodjelnu ili trenirkicu....ne pokrivam ga debelo.....ali nismo ni bili u velikim setnjama, samo po dvoriste.....kapu jedino u jutro ili kad mi je na rukama.

Danira ok sam, hvala.....klinci su smrkavi ali dobro, idu u vrtic I stalno su sad vani....za vikend ih saljem kod sveki.....mali buconja B me jucer zazao cijelu Dan, nije imao ni sat vremena rundu spavanja.....ali se zato kupao u 21.00, povukao cicu 3 puta I zahrkao do pol 3 da se budio u 7......
I danas malo kenjka, aj imam za peglati hrpetinu.....onda dok ga nanosam bole me leda o nemrem ni peglati user posted image user posted image user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
7.4.2016 10:46:48   
Kazimira
Jeste vadile smrkljica na usisavc tako malim bebama? Ja sam malo bolesna ovih dana I B sad malo nateze smrkljice....user posted image

E, jeste kad imale ''razgovore'' s tetama u vrtic?????
Moja V uvijek koma smrkava, naopacke obucena user posted image ....jucer I hlace I tenisica naopacke......I uvijek kad je jedna teta u smjeni koja nema svoje klince.....tetka I did a su isli po njih I bila je na dvoriste vrtica, kaj ta teta ne vidi da djete IMA naopacke tene.....jednom je dosla doma u gorbjem djelu pidame, drugi put idem joj preokrenuti donji dio trenirke, a ono ispod pidama, kako je uspijeha samo navuci usku trenirkicu preko......ona ja pitam mm jel u smjeni teta ????... DAAA user posted image
Nemam nis protiv da ih se uci samostalnosti u svemu, ali makar da pogleda jel se dobro obukla.....I nemrem mi netko reci da nema vremena jer sam znala doci po njih I nisu bas nis radili....user posted image

I kako sad da ja to finooooo kazem tetama? user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Kazimira -- 7.4.2016 10:48:46 >


_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
7.4.2016 11:13:04   
lidac0605
Ja bi rekla toj teti bez pardona,pa ne plaćaš vrtić da ti dijete takvo dolazi doma...tak smo mi imali jednu koja sw na mog B non stop žalila-ovakav je onakav je,ovo je napravil,ono je napravil,niš ne sluša bla,bla i tak iz dana u dan,da sam već imala fobije od dolaska u vrtić jer je ona mene tam rifljala iz dana u dan,pred drugim starcima i to mi je bilo grozno...onda sam pitala drugu njegovu tetu kak ona s njim,jer ona nije nikad niš imala za reć,pa je rekla da je on ok,da ima tu i tam žutu minutu ko i svako dijete al da ono,niš posebno...
E onda sam poludela i onda sam ja oribala tu tetu...samo sam joj rekla da ja malo previše plaćam vrtić da bi me neko ribal ko balavicu iz dana u dan i da je njezin posao odgajat moje dijete koje joj ja povjerim na čuvanje,i da ak nije sposobna to radit da je krivo zanimanje odabrala...ne moram ni reć da mi nikad više nihe imala niš za reć user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
7.4.2016 16:28:03   
Danira
Hej kazic,ja sam usisavala smrkljice dominiku s mjesec dana,pitala sam patronaznu rekla ustrcnuti mlijeka iz cike u nosnice i slobodno izvuci.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
7.4.2016 16:55:52   
lidac0605
ja to nisam nikad prakticirala,to sauganje nosa...ne znam s kojim sam probala,pa se nakon par puta nos raskrvario i više nisam nijednom od njih saugala..samo smo fest kapali fiziološku kad je curio nos...


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
7.4.2016 17:06:32   
Danira
Mojem nije curio nos nego je imao velike smrkljice koje nisam mogla nikak izvaditi jer je imal turbo mini nosniceuser posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
8.4.2016 8:50:21   
lidac0605
Jutro,zimske mamice user posted image

Kaj se radi?user posted image

Ja evo već doletila iz vrtića,ostavila mužića da odspava sa M,a ja L odvezla...vrijeme je šugavo i već vidim da danas niš od izlaska,ovaj moj malac bu dobil odma slom živaca...Točno se naučil popodne vani spavat dok ga ja vozam i onda kad bude ovakvo vrijeme,on je popodne nemoguć-cvili,cendra,spava na rukama,uffff 100 muka user posted image

Za vikend me kćer žica ić u westgate da joj kupim haljinu za krstitke user posted image ...možda uvalim M tati,a ja odo u lajs sa njom user posted image zato sam ga i pustila spavat danas user posted image user posted image user posted image baš sam proračunata user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
8.4.2016 9:21:29   
Kazimira
Bokicuser posted image

Lidac treba se znati snaci.....I meni crvi rade, ali moj je na cici pa nemrem nis, moram se pomiriti s tim user posted image
Smrkljice I dalje aktualne, vasim mu sa usisavacem....bas mi ga zao, a nije ni cudno koliko ja kasljem i smrcam user posted image

Klinci su otisli kod sveki I spavati ce tamo, K je spavao davno, a V prvi put....kupili su si cetkice za zube......slatki su.....samo mi zaso kaj ne mogu u parkic zbog kiseuser posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
8.4.2016 9:23:55   
Kazimira
Danas cu nazvati peda da pitam jer smijam kapati fiziolosku u nosic....
Jos malo I prvi pregled user posted image


_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
8.4.2016 9:25:44   
lidac0605
Smiješ Kazić fiziološku,nemre mu niš od toga bit,pa nije to lijek...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
8.4.2016 9:53:14   
Danira
Jutro curke,ovo vrijemeuser posted image user posted image uzas.taman smo se ufurali sa izlascima.
Kazic 100% smijes fizioloskom kapat i sterimarom.
Lidac bas si prava mudricauser posted image ,doduse i ja kad nekaj trebam svog muza lijepo obrlatimuser posted image .
Uff moram i ja u soping,16.4. Idemo na svadbu pa moram si nekaj kupit za obucuser posted image
Moj domi cijelo jutro se rasteze i prducka,
Nikak se pokakatuser posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!