|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prestari roditelji
3.1.2009 9:39:49   
anne
Baš u novinama čitam članak o redatelju Krsti Papiću. Oni su svoje blizanke dobili prije 3 godine - njoj je bilo 59 godina, a njemu 70!
Meni je to zbilja prestaro.
Zar nije neizbježno da ih odgajaju kao djed i baka???

Što vi mislite?

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prestari roditelji
3.1.2009 9:43:20   
tikica_69
Ja sam rekla da ako do 40. ne ostanem 3. puta trudna da zasigurno vise necu radjati. Zelim da je dijete ponosno na mene u svakom pogledu. Ne zelim da me se posrami kad ga netko na ulici pita da li sam mu baka.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prestari roditelji
3.1.2009 10:11:26   
sanjarica
ma jest to tako,cudno malo.ja sam imala profu u skoli njemu 60 a tek dobio dijete.medjutim,ima i ona druga strana sta ako neko ceka citav zivot dijete i doceka ga kasno,pa onda godine nisu bitne....

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Prestari roditelji
3.1.2009 10:51:32   
evanda
pitanje  kako izgledaš uvijek je  aktualno....radim u školi, i na svoje sam uši čula kako dežurna učenica kaže drugoj:" došla ti je baka na informacije", a ono nije bila baka nego mama od 30-ak godina, ali neobojane kose, malo zapuštenog izgleda i lošeg odabira odjeće....što znače godine Tini Turner ili bilo kojoj lijepoj ženi koja je njegovana?....pravo na roditeljstvo je osobni odabir-pa nismo kineziuser posted image

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Prestari roditelji
3.1.2009 12:28:23   
Ruža
Svako ima pravo na izbor, zašto ne i stariji roditelji? Bitno je kako se čovjek osjeća!user posted image
Nije garancija da je mladi roditelj i dobar roditelj, sve je to individualno.


_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Prestari roditelji
3.1.2009 14:06:41   
Florijan Jakov
IZVORNA PORUKA: Ruža
Svako ima pravo na izbor, zašto ne i stariji roditelji? Bitno je kako se čovjek osjeća!user posted image


ok, Ružo, opet prepisujem od tebe user posted image

no ipak ovaj primjer kaj ga je Anne navela mi je TOO MUCH (59 i 70 god mi je stvarno prestaro) jesu li razmišljali što će stom djecom biti za 10 - 15 godina, ili onimisle živjet vječno user posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Prestari roditelji
3.1.2009 21:42:02   
njanja
IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov

IZVORNA PORUKA: Ruža
Svako ima pravo na izbor, zašto ne i stariji roditelji? Bitno je kako se čovjek osjeća!user posted image


ok, Ružo, opet prepisujem od tebe user posted image

no ipak ovaj primjer kaj ga je Anne navela mi je TOO MUCH (59 i 70 god mi je stvarno prestaro) jesu li razmišljali što će stom djecom biti za 10 - 15 godina, ili onimisle živjet vječno user posted image

 slažem se s FJ..... 

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Prestari roditelji
3.1.2009 21:46:11   
anne
Ja sam rodila prvo s 24. Mislim da nije bilo prerano. Tim bi tempom Papić bio pradjed! Kakve će koristi biti od njega kad će ga djeca trebati. Da ne kažem da unuke vjerojatno neće doživjeti.
To mi je zbilja kasno.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!