|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Utjecaj RR
1.1.2009 23:53:16   
anne
Kako Ringeraja utječe na vas?
Ja od kad visim s vama više se potrudim oko ručka i kolača kad čitam kakve slastice radite. Imam društvo dok peglam.user posted image  I najbitnije sretnija sam - ima nekog da stalno pričam o djeci, bebama, trudnoći...

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Utjecaj RR
2.1.2009 6:02:04   
nikoleta
Meni je super to što mogu pitat bilo šta u vezi trudnoće i pričat sa vama ko sa nekim prijama..
Dosta puta poslušam vaše savijete, tako da vidim da dobro utječe na mene user posted image  Hvala!

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Utjecaj RR
2.1.2009 13:00:16   
Wukovarka
Fenomenalan utjecaj ima na mene...

Imam se kome izjadati, podjeliti misljenje s vama...smijati se i pricati o cemu ja zelim

Da nema vas, ja bih odavno user posted image   bas tako user posted image

(Odgovor članu nikoleta)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Utjecaj RR
2.1.2009 13:43:04   
božica
ima nekog da stalno pričam o djeci, bebama, trudnoći...
slažem se i ja
ima utjecaj
a koji puta takav da zanemarim svoje oko sebeuser posted image
user posted image sve se može kad se hoćeuser posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Utjecaj RR
3.1.2009 9:39:08   
selina
IZVORNA PORUKA: Wukovarka

Fenomenalan utjecaj ima na mene...

Imam se kome izjadati, podjeliti misljenje s vama...smijati se i pricati o cemu ja zelim

Da nema vas, ja bih odavno user posted image   bas tako user posted image


Eto ovako i na mene djeluje - ovdje nitko nikome nikad nije nešto ružno rekao ili ga otpilio.Pozitivna energija se širi i dolazi u moj dom ~~~~


_____________________________

Selina

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Utjecaj RR
3.1.2009 9:45:38   
Marta j
Na mene je utjecala jako dobro,posto mi je ovo prva trudnoca sto se tice svega vezanog uz trudnocu bila sam pravi tukac nisam znala nista,al sam uz vas naucila i puno ste mi pomogli,i sada kada  se spremam za bebu slusam vase savjete.
A mislim i u buduce da cete mi jako pomoci.

Puno je lakse kada imas nekog tko je prosao il prolazi kao ti da ti da savjet nego kada mi oko mene ljudi koji nisu nikad bili trudni il ima 50god daju savjete.

(Odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!