|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Žene pomoraca
24.7.2011 18:17:27   
pincirotvajler
dubi welcome user posted image
reci kakvu pomoć trebaš?

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu dubi1983)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Žene pomoraca
24.7.2011 20:22:41   
MaTana
ja se ponovno javljam u klub zena pomoraca... Kroz par dana dolazi mm... Jedva cekam da i ja malo odmorim, tako sam umorna od posla, kuće, male... 

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Žene pomoraca
24.7.2011 20:24:46   
cuba
MaTana draga, još samo malo user posted image user posted image user posted image user posted image  pa ćete opet guštati sa tajomuser posted image
Naš je išao prije točno dva tjedna, još mjesec i po je ispred nas. Stvarno zahvaljujem Bogu na ovako kratkom ugovoru...

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Žene pomoraca
25.7.2011 8:36:57   
Hubertica
evo da se i ja upišem među žene pomoraca... sva sreća pa je mm trenutno uz mene user posted image user posted image user posted image ... čekamo prinovu za koji dan... samo se nadam da će nam se bebica požuriti da nam tatica ne ode na brod prije nego se svi uspijemo upoznati, no s druge strane ipak me tješe njegovi ugovori 8 tjedana na brodu, 8 tjedana domeka - pa se da nekako izgurati


_____________________________

.1.8.2011. u 14.20h stigao nam mali Šimun - 3950g i 53cm
27.09.2014. u 16,55 stigla nam je princeza Gloria - 3720g i 53cm

..

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Žene pomoraca
25.7.2011 16:50:43   
marijola
evo da se i ja čekiram. moj kreće sutra, na  miseci. kako ste vi to izdržale? i nije mi toliko teško zbog mene nego zbog malca moga koji je jaaaako vezan uz njegauser posted image

(Odgovor članu Hubertica)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Žene pomoraca
25.7.2011 16:59:41   
marijola
IZVORNA PORUKA: cuba

MaTana draga, još samo malo user posted image user posted image user posted image user posted image  pa ćete opet guštati sa tajomuser posted image
Naš je išao prije točno dva tjedna, još mjesec i po je ispred nas. Stvarno zahvaljujem Bogu na ovako kratkom ugovoru...

uh ja jedva čekam takve ugovore, al prvo moramo preživit asistenturu.user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Žene pomoraca
25.7.2011 21:07:48   
cuba
marijola, na koliko mjeseci tm ide na brod? Koliko ti mališan ima?
Otkako smo skupa a sutra je točno 6 godinauser posted image  najduže što je ikad ostao je bilo 5mj i to nakon šta smo krenuli. Iduće 3 godine je bio na 4 mj a ostatak je na ugovoru 2mj na brodu / 2mj kućiuser posted image
Ja sam se nekako već i naviknula na odlaske i dolaske, prije mi je to sve bilo puno dramatičnije, sada mi je "samo" knedla u grlu dan prije nego treba ići. Gledati ga dok se pakira i znati da je to posljednji dan je užasuser posted image
Prvi put nako što smo dobili mališana a on otišao na brod mi je bio definitivno najgori. Zato što je prva beba, čini ti se da sve znaš a ne znaš ništa, ostaješ sam i samo se mislim kako ću ja to?? Ali sve prođe nakon malo vremena kad se ušaltaš i stekneš jedan svoj ritam dok njega nema. Teško je uvijek ali opet puno lakše nego u samom početku.
Držim fige da vam vrijeme prođe što brže user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu marijola)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Žene pomoraca
25.7.2011 21:39:16   
Mašaaa
Cure! Svaka vam čast! Eto,nek su vama dani sto veseliji a dečkima more mirnije...i nek brzo prolazi vrijeme razdvojenosti

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Žene pomoraca
25.7.2011 22:07:54   
marijola
ovo je prvi put da ide, asistent. zajedno smo 15 god, i nikad razdvojeni duže od 5-6 dana. mališa nam ima 6 god i curka 6 mj. user posted image
a šta da ti kažem , život nas je doveo do toga i pomirila sam se s tim. biće boljih ugovora kad položi časnički, a do tad trpit i gotovo.user posted image
nekako prođe tuga i strah i panika kad se sitim da će m ojoj dici bit lakše zbog toga, a kako će nam bit super kad bude kući. i to me drži.
a i onda se sitim da će njemu bit puno gore....i evo već 4 dana gutam suze radi njega i sina.
al ajmo mi radije ne tugovat, nego se veselit boljim danima i zajedničkim odmorimauser posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Žene pomoraca
25.7.2011 22:09:14   
marijola
cuba, hvala na podršci. user posted image

(Odgovor članu marijola)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Žene pomoraca
28.7.2011 20:00:58   
marijola
evo da se prijavim, otiša je user posted image
odveli smo ga i maleni je zasad ok, samo je pustija suzu. al mislim da on još nijesvjestan
a ja, ajme, al bilo mi je gore jučer i jutros dok smo se spremali. sad je kad je otiša , to je to, malo sam na neki način i odahnula.
sad se okrećem sebi i kincima pa da i tih 6 miseci prođe šta brže i bezbolnijeuser posted image

(Odgovor članu marijola)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Žene pomoraca
28.7.2011 20:11:52   
cuba
marijola, nema na čemu user posted image user posted image user posted image
Brzo će i tih 6mj proći, vjeruj mi, uz djecu vrijeme stvarno brzo prođe. Stalno treba oko njih, ni ne okreneš se a dan je već gotov.


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu marijola)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Žene pomoraca
28.7.2011 20:26:34   
marijola
ma znam al istouser posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Žene pomoraca
28.7.2011 23:00:34   
MaTana
Marijola ako te imalo tješi znam potpuno kako se osjećaš, ja sam sa mm 10 god i s njim sam prosla sve - kadeturu od 13 mj. ugovore od 8, 6 i konačno 4... Moj evo dolazi sutra nakon 4 mjeseca i luda sam!!! jedva ćekam da ga vidim i ako te imalo tjesi svaki ponovni susret je kao prvi dejt... Tako da nam nikad nije dosadnouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu marijola)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Žene pomoraca
29.7.2011 9:49:08   
marijola
je tješi me to itekako.user posted image  jer da ne znam da će imat posli kraće ugovore, ne bih nikad pristala na to.
ajde guštaj imate još lita

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Žene pomoraca
9.8.2011 16:09:07   
marijola
evo de se prijavim
so far , so gooduser posted image lakše je nego šta sam mislila ( za saduser posted image )
a vi "supatnice" šta su vam muževi kući, nadam se da uživateuser posted image
mi smo više na otoku nego doma pa brže vrime ide
pozz

(Odgovor članu marijola)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Žene pomoraca
9.8.2011 16:38:11   
cuba
Evo nama prošlo mjesec dana otkako je tajo otišao na broduser posted image user posted image user posted image
Još mjesec i kući je user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu marijola)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Žene pomoraca
28.8.2011 22:31:39   
marijola
samo da se prijavim, prošlo misec dana , zasad smo super, čak i lakše nego smo mislili
nadam se da sve uživate, ovako ili onako heheheuser posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Žene pomoraca
28.8.2011 22:36:05   
cuba
marijola, user posted image user posted image user posted image  za vas, ma ide to vrijeme pogotovo uz klince. Brzo će proći i ostatak.
Evo naš tajo se vraća kući za 10 dana, ne mogu vjerovati kako mi je brzo prošlouser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu marijola)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Žene pomoraca
18.5.2014 19:42:35   
tin tin
cure, žene drage, a šta je s ovom temom, oćemo je podići malo?

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Žene pomoraca
6.8.2014 10:14:29   
bluerose
evo da se javim,drago mi je da sam naišla na ovakvu stranicu,pošto je i moj dragi pomorac...
ovo je prvi put od kad smo zajedno da je otisao,još malo pa ce biti 2 mjeseca da ga nema a išao je na 6 mjeseci..
prvh misec dana bilo mi je najgore jer nismo nikad bili rzdvojeni vise od dana,užasno mi fali, ponekad me svega strah ali njega vrijed čekati jer on je moja srodna duša....evo bas jucer je unaprijeđen u trećeg oficira i presretna sam zbog njega...sad ce mu biti puno lakse...evo sad je skoro misec dana na moru i za par dana bi trebao doc na kopno i jedva cekan da dobije malo interneta da ga vidin.....lakse mi je kad citan ovako sva iskustva user posted image i nadam se da ce brzo prociovih 6 miseci user posted image

(Odgovor članu MKata)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Žene pomoraca
11.9.2014 11:53:25   
pija
Prvi put sam na forumu i već sam bolje volje zahvaljujući vama...
I moj dragi je pomorac :( i nije nikako cool ta razdvojenost i kada kroz sve važne stvari prolaziš sama a on niti ne može a želi.....
ali tješim se da kada dođe onda mogu 24h/dan računati na njega a da je ovdje tada bi zbog posla večeri morale biti dovoljne....

(Odgovor članu bluerose)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Žene pomoraca
13.9.2014 3:55:06   
mila993
Evo i ja se javljam kao djevojka pomorca :)
moj dragi je otisao na brod prije mesec i po, prvi put mu je to.. dosta mi je tesko, u pocetku je bilo uzasno, sad pomalo pokusavam da se naviknem, al i dalje nije ni malo lako :/
imate li nekih savjeta? user posted image

(Odgovor članu pija)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Žene pomoraca
15.9.2014 9:31:03   
cuba
Mi smo u isčekivanju našeg taje koji treba doći za 10 dana, odbrojavamo na velikouser posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu mila993)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Žene pomoraca
15.9.2014 19:30:58   
mila993
Jao blago vamaa, drago mi je zbog vas user posted image

Ja odbrojavam jos 4 i po mjeseca user posted image user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!