|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: fleke na kutnoj garnituri
21.4.2010 21:46:55   
Anoniman
si ti sigurna da ja kraj ove 3 divjače ne bi trebala 3-4 puta tjedno to paliti?
kaj one naprave!!! nemreš vjerovat!
najveći flek na onom dijelu koji je kao za noge je nastao kad je moja Elly uzela baby ulje i prolila cijelu bočicu i utrljala unutra!
onda to nisam uspjela riješiti, za par mj. uzela Kata Pavlovićku i ponovila postupak, izludila sam! Na onom dijelu za sjedenje ima soka, čaja, itd. itd. itd.
Zlatna djeca, ne? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu curice)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: fleke na kutnoj garnituri
21.4.2010 21:50:27   
curice
zlatna,naravno da su zlatnauser posted image user posted image
šta misliš da su moje boljeuser posted image

a ne...varaš se
i mi smo imali faze-"krema za sve"-a od tih faza ja dobivala slomove živacauser posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: fleke na kutnoj garnituri
21.4.2010 21:56:33   
Anoniman
a ništa, baš smo mm i ja zaključili da se više isplati kupiti novu garnituru na 1000 rata nego kupovati taj usisavač... al to će pričekat neka bolja vremena... do tad bumo ju pokrivali i pravili se - Englezi...

dakle, zaključak ove teme - kako riješiti fleke na kutnoj garnituri je - NIKAKO!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

hvala svima na sudjelovanju!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu curice)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: fleke na kutnoj garnituri
22.4.2010 8:29:58   
novamama
sa istim razbijam glavu zadnjih par dana...

nikako ulovit vremena, ali palniram probat očistit na suho, sa sodom bikarbonom, pa usisati...javim ti....ali sumnjam u uspjeh...

najradije bih sve van i potopilauser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   [Obrisani korisnik]
22.4.2010 9:52:29   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu novamama)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: fleke na kutnoj garnituri
11.10.2011 14:59:26   
KSENIJA1
JA IMAM RJEŠENJA ZA VAŠE GARNITURE,STOLICE,TROSJEDE,FOTELJE,TABUREO,BRZO POVOLJNO I KVALITETNO OBAVLJAMO KEMIJSKO ČIŠĆENJE SVIH VRSTA VOZILA,TAPECIRANOG NAMJEŠTAJA,TEPIHA I TAPISONA,MOŽETE SE NARUČITI NA BR.0959039737.HVALA.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: fleke na kutnoj garnituri
11.10.2011 15:00:54   
mala pcelica
A U KOJEM DJELU HRV ORDINIRATE? sorry za velika slova

(Odgovor članu KSENIJA1)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: fleke na kutnoj garnituri
11.10.2011 15:01:55   
maja
Za kožu ili eko kožu najbolje spužvice Schmutz radierer iz dm-a, samo malo vode na njih i sve ode


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: fleke na kutnoj garnituri
15.10.2011 9:19:42   
KSENIJA1
najviše radimo ZGB.i okolica,a možemo se dogovoriti gdje god vam paše.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 34
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!