|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice koliko ste se udebljale dosad?
5.11.2013 13:46:55   
ifkica
26 tj, 6 kila

(Odgovor članu Bellatrix)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Trudnice koliko ste se udebljale dosad?
5.11.2013 13:55:12   
ines
Cure ja sam se u prvoj trudnoći udebljala preko četrdeset kila. Morala sam ležati od prvog dana i pila sam hormone no na kraju mi sam se bez puno muke vratila ns svoju kilažu. U drugoj sam bila aktivna trudnica i dobila svega 14 kg, dok sada sa 16 tjedana sam u miinusu 3 kg. Nema pravila!
user posted image

_____________________________

Mama dva mala anđela!

(Odgovor članu Bellatrix)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Trudnice koliko ste se udebljale dosad?
9.11.2013 14:43:00   
Caly
22 tj....+3 kg user posted image

(Odgovor članu ines)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Trudnice koliko ste se udebljale dosad?
9.11.2013 15:41:44   
mmamita
27+2 tj - 11 kg user posted image

(Odgovor članu Caly)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Trudnice koliko ste se udebljale dosad?
9.11.2013 16:09:29   
kisica
30+2 tj. +7

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Trudnice koliko ste se udebljale dosad?
9.11.2013 17:18:03   
MKata
39+2tt i +26kg user posted image

_____________________________

On ne voit bien qu''''avec le cœur ; l''''essentiel est invisible pour les yeux.

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Trudnice koliko ste se udebljale dosad?
9.11.2013 19:37:53   
Marina_
još jedna prasica.. 31+5tt 18kg

(Odgovor članu MKata)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Trudnice koliko ste se udebljale dosad?
10.11.2013 0:42:06   
petra.d3
34 TT - 13kg user posted image

(Odgovor članu Marina_)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Trudnice koliko ste se udebljale dosad?
11.11.2013 12:51:47   
ringerajka
28+1 velikih 15 user posted image user posted image

(Odgovor članu petra.d3)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Trudnice koliko ste se udebljale dosad?
20.11.2013 8:11:43   
ringerajka
29+1 18 kg user posted image ali hvala Bogu na visini pa se ne vidi! user posted image inace sam uvijek imala kompleks visine ali sad mi Je super dosla user posted image

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Trudnice koliko ste se udebljale dosad?
21.12.2013 20:42:34   
Ange
Pozdrav svima,ja sam novauser posted image u 6.mjesecu trudnoće sam i do sada sam dobila 10 do 11kg...tek sam sada dobila oblik pravog trudničkog tebuščića,do sada sa baš i nije primjećivao.nosim muškića pa visoko nosim,a i prsi su mi poćele pomalo rasti od samog početka....nastojim što više paziti na ishranu,kontrolirati se najviše što mogu,nekad si čak i uskratm neke stvari u kojima druge trudnice uživajuuser posted image ..inaće sam sklona debljanju,ovo mi je prva trudnoća pa se još privikavam na promjene.....u ponedjeljak mi je pregled pa me je strah da to nije previše kg...što vi mislite?user posted image

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Trudnice koliko ste se udebljale dosad?
21.12.2013 22:30:08   
Manda Mare
Drage Ringerajke, upravo se učlanih i sve vas lijepo pozdravljam! Imam 34. godine, ovo mi je prva trudnoća i sad sam u 36-om tjednu, točnije 36 + 2. Nosim curkicu user posted image , termin je službeno 16.01.2014., ali nekako sa svakim pregledom na sličici UZV-a piše da je termin raniji - zadnji datum termina prema težini i ostalim izmjerama bebice je 11.01.2014. user posted image - opako se približilo!!! Dosad sam se udebljala ukupno 11 kg i moja ginićka kaže da je sve kako treba biti, ali da ipak pripazim sad pred kraj s prehranom. Njezina prognoza je da bi se moja malena mogla roditi s kilažom između 3,250 i 3,750 kg, ovisno o mom apetitu. Međutim, ja u zadnjih tjedan dana jedem sve što mi padne pod ruke - pravi terminator user posted image . Mislim da pomalo raste nervoza pred porod, a i predblagdanska "spiza" nije baš od pomoći u svemu tome... Nadam se ipak da moja malena neće doći do ove gornje granice i da porod neće biti pretežak.... Posebno me strah rezanja, pucanja i ostalih komplikacija.... Kakva su vaša iskustva s prvim porodima bebica u tom rasponu kilaže i kakav je pristup osoblja npr. u Vinogradskoj u vezi rezanja? Čula sam da su babice super i da rade sve da porod bude što prirodniji....Puno hvala unaprijed na svim odgovorima i svima vam želim puno, puno lijepih trenutaka u ovo predblagdansko i blagdansko vrijeme!!!!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ifkica)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Trudnice koliko ste se udebljale dosad?
22.12.2013 19:18:07   
Ange
Manda Mare dobro došlauser posted image user posted image svaka čast na kilaži...Ja sam isto po prvi put trudna pa ti nisam baš mjerodavna za davati ikakve savjete u vezi poroda..Jedino što ti mogu reći da postoji svakakvih prića i iskustava,no ipak svi smo mi različiti i različito podnosimo bol,stres i napor.Tako da ja nastojim iz takvih prića izvući neke korise informacije,a drugo ignoriram,jer sve ostalo stvara zbrku i paniku.Stoga ostani što smirenija i nemoj paničariti jer to ti može samo potrošiti energiju i snagu koja će ti koristiti pri samome porodu..Stoga drži se,znam da ti to možeš i navijam za debe od srca user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Manda Mare)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Trudnice koliko ste se udebljale dosad?
22.12.2013 19:52:38   
Ange
Hoće mi netko pomoći s mojom dilemom u vezi kilograma?user posted image user posted image

(Odgovor članu Ange)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Trudnice koliko ste se udebljale dosad?
22.12.2013 20:21:15   
zg_cinik
ja sam imal prekonekoliko poroda... i moja iskustva su super... nikad se nije poklopila kilaža bebača(bilo je plus i minus)... i nebi vjerovala nisam ni puknul... nit me je ko rezal... a komplikacije??? jedino kad je trebalo proslavit... mislim, nakon toga... znalo ih je bit... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

bdw... dobrodošlauser posted image


user posted image

< Poruku je uredio zg_cinik -- 22.12.2013 20:22:39 >


_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu Manda Mare)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Trudnice koliko ste se udebljale dosad?
22.12.2013 20:26:59   
zg_cinik

IZVORNA PORUKA: Ange

Hoće mi netko pomoći s mojom dilemom u vezi kilograma?user posted image user posted image


ange... sam Ti papaj kolko i kaj Ti paše... vele stari:"ak nekaj si uskratiš, vidlo bu se na djetetu"
a na staru kilažu buš se lako vratla ak buš htjela
...

_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu Ange)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Trudnice koliko ste se udebljale dosad?
27.12.2013 23:11:27   
Vlaja
29+3 tt, +3 kg, obzirom da mi je prva trudnoća jedva da se primijeti, kako kaže moja prijateljica, kao da sam se malo prejela! Tek sad, u 7 mjesecu mi se vidi trbuščić iako, iskreno, u autobusu to očito nikoga nije briga pa mi se nitko baš i nema namjeru dignuti! user posted image

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Trudnice koliko ste se udebljale dosad?
28.12.2013 9:46:27   
leot
14+5 + 1.5kg

_____________________________

Volim sto postojis <3
18.1. L
21.06. L.

(Odgovor članu ifkica)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Trudnice koliko ste se udebljale dosad?
28.12.2013 11:20:38   
maja pčela
19 tt + 1 kg user posted image ,tj. bila sam na početku pala s kilama,sad sam vratila to i za sada stojim na svojoj kilaži s kojom sam krenula,ova kila mi je u cicama user posted image rastu ko blesave user posted image user posted image

_____________________________

moja tri anđela,moj život,moje sve <3 <3 <3

(Odgovor članu leot)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Trudnice koliko ste se udebljale dosad?
28.12.2013 11:39:08   
mamino zlateko
36tt +5kg
Na pocetku trudnoce sam puno povracala i bila dosta u minusu. Imam samo trbuh,ostalo sve isto kao i prije trudnoce..stanem i u svoje hlace bez problema.

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu maja pčela)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Trudnice koliko ste se udebljale dosad?
25.1.2014 12:05:47   
jellyRi
Ja sam sad na 22+1 i u plusu 8kg. Ginicka poludila. Secer na donjoj granici. Ogtt uredan. Rekla mi je da s tim prirastom moram u rodiliste. Visoka sam 180 i krenula s 85kg .

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Trudnice koliko ste se udebljale dosad?
25.1.2014 12:53:21   
mmamita
JellyRi- možda i je malo puno kg s obzirom da si tek 22tt, ali sa druge strane možda slijedecih 18tt nećeš dobiti nego još 8 kg, sto je sasvim u redu kilaza. Ali s obzirom da je šećer i OGTT uredan, savjetujem ti da se ipak pripazis. Smanji unos slatkoga, i radi sebe( jer ćeš kasnije možda muku muciti sa kilazom i bit će ti zao) a prvenstveno radi bebe. Govorim ti iz vlastitog iskustva! Isto na prvom OGTT šećer bio uredan, e onda na drugom i trećem sve veći i veći. Pa puste bolnice, pretrage... Na kraju su zaključili da sam trebala primati inzulin, ali već sam 38tt pa je kasno za to. Ishod moj prejedanja i slatkog( koje obožavam, kao i većina pogotovo trudnica) je taj da ću ja za jedno desetak godina možda postati seceras, a ono najgore je da će moje djete možda isto tako biti seceras!!!!! Sada sam na trudnickoj dijeti i +18kg. S tim da sam smrsavila 1kg zadnjih tjedan dana.
Znam da je teško odoliti, ali misli na djete jer stvarno nije igra!!

(Odgovor članu jellyRi)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Trudnice koliko ste se udebljale dosad?
28.1.2014 22:58:09   
ringerajka
Ja sam u plusu sve skupa 24 kg, termin za 5 dana user posted image ... dva puta sam kontrolirala secer i uredan je...prvih 6 mj nisam ni kockicu cokolade (ni bilo cega slatkoga pojela) pa sam se opet debljala 3-4 kg mjesecno... jednostavno imam takav metabolizam ...vidjeti cemo za mjesec dva dana koliko ce tesko biti skinuti ih...ja se nadam da ima dosta vode user posted image

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Trudnice koliko ste se udebljale dosad?
29.1.2014 12:38:36   
runaway
I ja sam u 21.tjednu i udebljala sam se za 6 kila (pa sam visoka i mršava pa mi se ne vidi), a kod ginekologa rekli su mi da to uopće nije
toliko. Jednom se udebljaš za tri kile pa onda dva mjeseca ništa pa onda opet nekoliko, tak da nisu
ništa pizdili :) čak mi je druga sestra kod G rekla, da ako sada nemam dobrog razloga da se udebljam, da kada ću ga onda imati?? :)
tako da sve ok:)
negdje sam čak i čitala da se mršavije žene mogu ugojit čak za 20kg, jer mora tjelo dobiti na težini (tjelo samo od sebe
dobiva na kg). Bitno da se ti osječaš ok i da znaš da ne pretjeruješ s hranom.

(p.s. - Izvinite na jeziku, nisam nepismena, samo sam Slovenka user posted image . I po novom purgerica user posted image )

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Trudnice koliko ste se udebljale dosad?
17.4.2014 19:28:24   
Tea2803
Ja sam u 27 tt i dobila sam 2 kg user posted image

(Odgovor članu runaway)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!