|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ZA ili PROTIV
6.11.2013 18:05:20   
Ruža
Puni medijij natpisa, pun facebook statusa, prozivanja, pljuvanja, osuđivanja.... Ratovanja.
Pozivaju nas političari, poznate ličnosti, svećenici da glasamo za ovu ili onu stranu.
Ma baš žalosno.user posted image

Zar mi više nemamo svoju glavu na ramenima da sami donesemo svoj sud ili nam netko drugi, treći, peti mora uprijeti prstom što da zaokružimo?
I zašto nema više onog da poštujemo tuđe mišljenje bez obzira što je različito od našega?
Preagresivno se danas brane mišljenja, do krivi, prljavim metodama, pljuvanjem, vrijeđanjem i ponižavanjem.
I to me beskrajno čini tužnom.user posted image user posted image user posted image

Termin čast i časno, nestali su iz naših riječnika, nema šanse više čuti neku lijepu riječ ili pohvalu o bilo kome. Što nam se događa? Od kud tolika netrpeljivost, napetost i agresija?
Što mislite o tome?

< Poruku je uredio Ruža -- 6.11.2013 18:06:31 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ZA ili PROTIV
6.11.2013 18:24:51   
Ljubs
Mene isto sve to nervira. Hrvatska i ovako i onako propada, a sada će još više propasti kada se razbacuje novcem i troši ga na nepotrebne referendume. Svi znamo da se zakoni krše bez obzira na sve pa će se kršiti i ovaj ako se uvede.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: ZA ili PROTIV
6.11.2013 20:34:37   
troubled
slažem se Ružo, zapravo je pretužno da u državi s toliko problema na sve strane, idemo trošiti puste milijune kuna na referendum...trebalo bi prvo posložiti prioritete...

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Ljubs)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: ZA ili PROTIV
7.11.2013 10:18:01   
mamacita
Slazem se. I neki od mojih "prijatelja" sa fejsa imaju naslikano "za" ili "protiv" na svojim slikama. Ja najprije nisam niti bila u tijeku, jer zivot mi se vrti oko djece i skole i kuce. No, kad tamo netolerancija vreba na sve strane. Ja sam za onu, zivi i pusti druge da zive. Problema ima koliko zelimo. Novci bi se mogli iskoristiti na nesto mnogo korisnije. Sve vise i vise dolazi do izrazaja ona stara uzrecica Podijeli pa vladaj. Nema vise iskrene radosti za drugog, pa cak je nema i u mnogim kucama i obiteljima. Zar nije dovoljno sto smo zivi? No, na ovom svijetu mozemo napraviti sami svoj raj ili pakao.

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: ZA ili PROTIV
8.11.2013 15:03:34   
keyt
E, drage moje, nažalost i da se ne održi referendum, taj novac nitko od nas ne bi vidio i ne bi sigurno otišao u prave svrhe. Nisam zagovornik referenduma, nisam zagovornik netolerancije, nisam zagovornik da se bilo kome uskraćuje nešto što ga veseli, a da istodobno ne ugrožava nekog drugog. Ali, isto tako užasavam se agresivnosti koja vlada na sve strane, od mržnje primitivnih heteroseksualaca prema homoseksualcima, do preagresivne i isključive borbe LGBT zajednice i ostalih manjina za svoja prava. Za odgoj i podizanje djeteta najvažnija je ljubav koju pruža onaj koji podiže, ali isto tako ne bih voljela da mom djetetu danas, sutra netko prigovori da nije politički korektno javno svoje roditelje zvati mama i tata, nego roditelj 1 i roditelj 2. A čini mi se da će za koje desetljeće to biti upravo tako user posted image

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: ZA ili PROTIV
8.11.2013 17:27:32   
mišica 666
zašto se stalno nameće to roditelj 1 i roditelj 2. po meni će dijete s dva oca oba oca zvati tata ili s 2 majke obe će zvati mama. ne kužim problem.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: ZA ili PROTIV
21.11.2013 22:03:00   
tina0310
ovo je jedna od onih tema koja nema ni kraja ni početka user posted image

svako ima svoje mišljenje i svi smo mi svjesni kojekakvih problema naše zemlje ali i dalje se "zabavljamo",odn okupiramo kojekakvim stvarima i nemisleći na budućnost ove zemlje,koja i nije baš blještava.očigledno je da tonemo i nas par miliona gledamo i ništa ne poduzimamouser posted image

ne triba tražiti krivca,ima ih i previše triba tražit rješenje

_____________________________

-mamin miš-
Alen 19.05.2010.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: ZA ili PROTIV
22.11.2013 15:29:20   
luiza1
tako je,ova tema nema kraja jer svatko ima svoje mišljenje,ali mene ovo jako ljuti jer baš oni koji su u prvim redovima u Crkvi potiču mržnju prema homoseksualcima i žele da ih se zakonom proglasi građanima drugoga reda.ovo više nema veze sa brakom nego dali si za ili protiv pedera.Isus je prvi rekao LJUBI BLIŽNJEGA SVOGA.Isus je razapet na križ jer je bio drugačiji,i od kuda nekome pravo da govori da Bog ne želi i osuđuje homoseksualce,pa on ih je stvorio i sve nas takvi kakvi jesmo...mi hetero imamo pravo na brak,a svaki treći brak završava rastavom...neznam..smatram da treba izaći na referendum i pustit ljude da žive svoj život...imamo djecu,i šta ako ti dijete jednog dana kaže da je gay,nečeš ga pdržat,izbacit ga na ulicu,ne razumjem...i da je najveći kriminalac nikad se neću odreć svoga djeteta.a oni se u Božije ime pozivaju na to...

(Odgovor članu tina0310)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: ZA ili PROTIV
22.11.2013 17:33:00   
newmum

IZVORNA PORUKA: keyt

E, drage moje, nažalost i da se ne održi referendum, taj novac nitko od nas ne bi vidio i ne bi sigurno otišao u prave svrhe. Nisam zagovornik referenduma, nisam zagovornik netolerancije, nisam zagovornik da se bilo kome uskraćuje nešto što ga veseli, a da istodobno ne ugrožava nekog drugog. Ali, isto tako užasavam se agresivnosti koja vlada na sve strane, od mržnje primitivnih heteroseksualaca prema homoseksualcima, do preagresivne i isključive borbe LGBT zajednice i ostalih manjina za svoja prava. Za odgoj i podizanje djeteta najvažnija je ljubav koju pruža onaj koji podiže, ali isto tako ne bih voljela da mom djetetu danas, sutra netko prigovori da nije politički korektno javno svoje roditelje zvati mama i tata, nego roditelj 1 i roditelj 2. A čini mi se da će za koje desetljeće to biti upravo tako user posted image


Potpisujem od početka do kraja!

_____________________________

Patrik 21.04.2012

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!