|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Traze se mame koje su radi trudnoce ostale be...
24.9.2012 20:01:06   
mamice
ako netko poznaje osobu koja je dobila otkaz zbog trudnoće ili je dobila otkaz nakon što se vratila s porodiljnog, a voljna je to ispričati u 24 sata neka mi se javi u inbox. A trenutno traže osobu koja je zbog trudnoće izgubila posao i u teškoj je financijskoj situaciji i prijeti joj gubitak doma ili ne može vračati kredit, a da je ostala zaposlena do te situacije ne bi došlo također neka mi se javi u inbox ili neka svoju priču napiše novinarki u 24 sata zkrmpotic@gmail.com

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Traze se mame koje su radi trudnoce ostal...
24.9.2012 22:17:59   
mali_macic
meni su sa istekom porodiljnog prekinuli radni odnos. ali posto smo ionako bili vec u pripremama selidbe nije mi bilo toliko briga. no da smo ostali u hrv. bilo bi mi itekako tesko nac novi posao, mjesto u jaslice itd. itd.
drzim fige da ces nac nekog tko ce se javit i dat izjavu i da ce se mozda nesto pokrenut i da ce buducim trudnicama bit lakse i bolje.

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Traze se mame koje su radi trudnoce ostal...
1.10.2012 10:44:52   
keksić
ja sam zatrudnila nakon što sam ostala bez posla tako da nisam materijal za ovu priču, ali znam da bih sigurno ostala na cijedilu, jer radila sam na ugovor i svaki puta prije produživanja ugovora na 3 ili 6 mjeseci ucjenjivali su nas da nesmijemo ni u ludilu na bolovanje, radni je svaki vikend, navečer do 11-12h, ujutro već od 6-7, i sve to nije dovoljno ...)

moja kčer je tada bila prvi razred(6 godina), i po cijele dane je morala biti sama, jer sam ja stalno morala raditi popodnevnu smjenu, a ako bi otišla na koji dan na bolovanje automatski sam preseljena na drugu lokaciju, ili to ili otkaz...

promijenila sam puno firmi u to doba i svugdje je isto!!!

_____________________________

03.11.1999. - prva srećkica moja iva (iva- šljiva)
15.02.2010. - druga srećkica moja vendy (vendica -švendica)

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Traze se mame koje su radi trudnoce ostal...
3.10.2012 7:03:12   
sina
ej,živote gorak li si! kad se sjetim i vidim što rade danas od ljudi srce mi puca. robovlasništvo u modernom obliku,ništa drugo!!

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu keksić)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Traze se mame koje su radi trudnoce ostal...
3.10.2012 17:56:57   
mamice
‎24 sata i Željka se zahvaljuju svim mamama koje su se javile, a ima ih jako puno. Problem je što 95% žena koje su se javile opisale su što im se desilo (otkaz zbog trudnoće ili nakon porodiljnog) i sve bi htjele da im priča izađe ali anonimno.... to tak nažalost ne ide. E sad trebamo TATU koji je bio na porodiljnom i zbog toga dobio otkaz i koji bi pristao da mu se priča objavi u 24 sata..... Pa eto ako znate kojeg takvog javite meni u inbox ili Željki na mail zkrmpotic@gmail.com ....

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Traze se mame koje su radi trudnoce ostal...
20.6.2013 14:18:00   
bebica2
Ja sam dobila otkaz nakon sto sam zatrudnila i to dva puta,da apsurd bude veci u istoj firmi,al ne bih se usudila s tim izac u javnost. Jer ruku na srce znamo svi kak kod nas sve funkcionira.Al nedamo se mi.Zivot ide dalje.

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!