|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Skijanje
15.12.2008 9:18:02   
anne
Planirate li na skijanje?
Ja sam bila kao klinka na zimovanju i od onda ne. Ni ne želim - koljena mi to ne bi podnjela.user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Skijanje
15.12.2008 9:50:25   
mirna
ne znam skijati... istina je!user posted image

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Skijanje
15.12.2008 12:17:39   
Dajana
Svake godine idemo na skijanje osim prošle kad je Sandrić bila tri mjeseca a MM na operaciji. Ove godine ćemo kombinirati wellnes i skijanje s obzirom da Sandrić još nije za skije pa ne može biti cijeli dan na skijalištu.user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Skijanje
15.12.2008 12:19:42   
sanjalica
nikad bila, a niti imam potrebu ni želju

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Skijanje
15.12.2008 12:22:31   
Florijan Jakov
bila jednom... voljela bih otići, vidjeti kako je to, probati skijati... zapravo to je moj doživljaj zime, puno snijega, uživanje na skijalištu, poslije toga kupk aili sauna... hm, možda je moja novo godišnja odluka "štedim za zimovanje" user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Skijanje
15.12.2008 12:26:03   
Dajana
Svatko tko proba zimovanje na skijalištu, zaljubi se u to. I ja sam tako prije 7 godina.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Skijanje
15.12.2008 21:45:42   
PRINCEZINA MAMA
skijanje.....prva liga, a ne mora to biti ne znam kakvo profesionalno skijanje. Istina ja zbog posla imam mogučnost ići svake godine i naravno voditi svoju princezu jer i nije baš to jeftin "sport". Ja nisam neki skijaš ali... Petra...lani se sama spuštala niz baby stazu user posted image user posted image user posted image  ali najviše od svega me oduševilo koliko je to za klince zdravo. Pepe je do svoje druge godine stalno vukla prehlade koje bi se pretvarale u bronhitise, čak je i doktorica rekla da se boji da se od svega ne bi razvila asma user posted image  i onda smo otišle 6 dana na skijanje, kad smo krenule bila je malo prehlađena ali doktorica je rekla da se naoružamo čepićima, sirupom i krenemo.... ODLIČNO!!! Dijete mi se očistilo i sada hvala Bogu nemamo nikakvih problema, tu i tamo neka prehladica i to je touser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Skijanje
15.12.2008 21:54:30   
njanja
obožavam skijanje.....i svake godine (osim ove kada sma bila trudna nisam skijala, ali smo bili u italiji, ja sam šetala user posted image )... i planiramo, ako Bog da da djeca budu zdrava, i ove godine sa frendoviima s kojiam smo i inače skijali, u italiju na 7 dana..... inače, za vrijeme faxa, 3 godine sam učila djecu na platku skijati, početnike....naučila sam ukupno skijati, cca 40 tak djece....i ponosna sam na to!!!!!

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu PRINCEZINA MAMA)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!