|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   uspjeva li vam ovaj forum riješiti probleme
12.12.2008 1:23:59   
piggy
Pomaže li vam to kada otvorite vrata svoje glave i izrazite se pišući?
jeste li naletjeli na rečenice koje su vam promijenile način razmišljanja?
Ili niste uopće razmišljali o tome?
dali ste riješili neke od problema i koje?


meni je jako pomogao ovaj forum.

Ovako nekako ja to vidim.
Nekoga muči nešto što si ti uspio rješiti, nekoga nešto o čemu nisi znao ni da te može mučiti, netko razumije tvoje probleme, netko o njima nema pojma. Ali svi jedni drugima pokušavaju pomoći, daju svoja gledišta i pomažu ti da sve brige i nevolje pogledaš kroz tuđe naočale. Njihov pogled nekad te nasmije, ponekad natjera na plač, ponekad na razmišljanje. Lijepo je znati da postoji mjesto gdje godine, zarada,izgled i imena nisu bitna.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: uspjeva li vam ovaj forum riješiti probleme
12.12.2008 1:30:32   
tiha
IZVORNA PORUKA: piggy


Nekoga muči nešto što si ti uspio rješiti, nekoga nešto o čemu nisi znao ni da te može mučiti, netko razumije tvoje probleme, netko o njima nema pojma. Ali svi jedni drugima pokušavaju pomoći, daju svoja gledišta i pomažu ti da sve brige i nevolje pogledaš kroz tuđe naočale. Njihov pogled nekad te nasmije, ponekad natjera na plač, ponekad na razmišljanje. Lijepo je znati da postoji mjesto gdje godine, zarada,izgled i imena nisu bitna.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



e ja bas isto tako gledam na to.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: uspjeva li vam ovaj forum riješiti probleme
12.12.2008 1:33:00   
piggy
pa zato se kužimo tako dobro,a i lijepo družimouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: uspjeva li vam ovaj forum riješiti probleme
12.12.2008 9:46:12   
božica
Lijepo je znati da postoji mjesto gdje godine, zarada,izgled i imena nisu bitna.
DAuser posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: uspjeva li vam ovaj forum riješiti probleme
12.12.2008 10:01:53   
Florijan Jakov
lijepo si to sročila, piggy user posted image

slažem se s tvojim razmišljanjem..nekada možda do rješenja dođemo nekim drugim putam, ali lijepo je znati da su tu za tebe "neki ljudi, koje zapravo ne poznaješ" i da su ti spremni pomoći, podržati te, reći ti lijepu riječ jer ju svatko zaslužuje user posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: uspjeva li vam ovaj forum riješiti probleme
12.12.2008 10:45:29   
tikica_69
Ako neki savjet i ne pomogne, vrijeme provedeno ovdje te u svakom slucaju na neki nacin obogati..ili novim saznanjima, ili novim prijateljstvom, ili smijehom....

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: uspjeva li vam ovaj forum riješiti probleme
12.12.2008 10:50:14   
pilek
meni jako pomaze sve to prije sam vas znala citat i po deset puta na dan sve zivouser posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: uspjeva li vam ovaj forum riješiti probleme
12.12.2008 10:55:23   
mamica29
Meni jako  pomažu vaši savjeti, a ja volim pomoći i dati drugima savjete. Raja je naj naj bolja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JAN 04.05.2006.

(Odgovor članu pilek)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: uspjeva li vam ovaj forum riješiti probleme
12.12.2008 10:57:53   
Marta j
Meni je puno pomogao jer mi je sve ovo novo i onda mi vasi savijeti puno pomazu,cak vise nikog drugog nista ne pitam nego vas.user posted image user posted image

(Odgovor članu mamica29)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: uspjeva li vam ovaj forum riješiti probleme
12.12.2008 10:58:07   
mamica29
svaka čast svim curama i iskreno pomogle ste mi da prebolim jedno izgubljeno prijateljstvo (tj. svoju vjenčanu kumu) - pričat ću vam o tome još je friško. ako se to uopće moglo nazvati prijateljstvom.

_____________________________

JAN 04.05.2006.

(Odgovor članu mamica29)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: uspjeva li vam ovaj forum riješiti probleme
12.12.2008 11:02:22   
FIONA
pomogne savjetima...kako da ne...naravno nekada manje a nekada više uspješno...ali isto tako bitno mi je druženje...trenutno ste mi vi cure doticaj sa svijetom...zbog malene ne izlazim i svako druženje mi puno znači!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu mamica29)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: uspjeva li vam ovaj forum riješiti probleme
12.12.2008 15:05:46   
dami
Samim time što saznaš da nisu tvoji problemi jedini već ti je lakše, o savjetima da ne govorim.

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: uspjeva li vam ovaj forum riješiti probleme
12.12.2008 20:07:29   
njanja
IZVORNA PORUKA: piggy
Nekoga muči nešto što si ti uspio rješiti, nekoga nešto o čemu nisi znao ni da te može mučiti, netko razumije tvoje probleme, netko o njima nema pojma. Ali svi jedni drugima pokušavaju pomoći, daju svoja gledišta i pomažu ti da sve brige i nevolje pogledaš kroz tuđe naočale. Njihov pogled nekad te nasmije, ponekad natjera na plač, ponekad na razmišljanje. Lijepo je znati da postoji mjesto gdje godine, zarada,izgled i imena nisu bitna.
 jako lijepo piggy....nemam šta drugo dodati jer si ti baš SVE rekla...user posted image piggy user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: uspjeva li vam ovaj forum riješiti probleme
12.12.2008 21:06:41   
tonkica
Moja mama i šogorica su mi počele i prigovarat, pa ti samo o toj svojoj ringeraji pričaš. user posted image
Piggy sve si lijepo rekla, tak mi je i samoj! user posted image


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!