|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   H&M Slovenija-Zagreb
6.11.2011 19:22:56   
zara13
jel bila koja u sloveniji,kolika je razlika u cijenama ,npr za djecu? jel se isplati ić il ne?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: H&M Slovenija-Zagreb
7.11.2011 1:17:36   
lilia
Mi smo bili u Ljubljani u h&m-u i jeftinije je i ima puno više izbora nego kod nas. I kad dobiješ ivu natrag isplati se.
Mislim da nije pametno ići samo u h&m ali ako ideš po nešto drugo pa navratiš, se isplati.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: H&M Slovenija-Zagreb
7.11.2011 7:38:34   
mirna
Mi smo bili u grazu, veći je izbor, čak mi se učinilo da imaju kvalitetniju robu... inače idem ovdje u naš lokalni h&m u slo, može biti da u lj ima više svega...ali možda u slo i hr prodavaju manje kvalitetne stvari...user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: H&M Slovenija-Zagreb
7.11.2011 8:12:18   
zara13
a obavili bi malo veći šoping mala mi za dva mj taman bude sve prerasla moram njoj kupiti a i mi bi si malo obnovili garderobu ,tak da nejdem baš po par stvari ,i meni se čini da jekvalitetnija .mala mi je dobila par majica iz h&m-a kod nas ga još ni bilo al neznam iz kojega je al je materijal majica puno kvalitetniji nego našuser posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!