|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kamo s djetetom na skijanje?
25.10.2011 16:11:20   
mala99
Baš planiramo skijanje u prvom mjesecu pa me zanimaju vaši savjeti i iskustva vezana za skijanje.

Ono što tražimo je:

1. Da nije predaleko, max 300 km od Rijeke (znači Austrija ili Italija, Slovenija ne)

2. Da postoje ostali sadržaji osim skijanja, posebno za dijete (igraonice, igre na snijegu i sl.

3. Da je skijalište u mjestu di je i smještaj

Dvoumim se između hotela i apartmana, jer se bojim da mali ne bi htio jesti hotelsku hranu. Ima 2 godine.

Ajmo, cure skijašice recite mi svoja iskustva i koja se po vama dobra mjesta za skijanje s djecom

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kamo s djetetom na skijanje?
25.10.2011 21:26:18   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image lijep provod nisam od pomoći ,uživajte

(Odgovor članu mala99)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kamo s djetetom na skijanje?
25.10.2011 22:15:53   
tyna
sljeme user posted image user posted image
dok sam išla na skijanje bila sam još solo, pa nisam obraćala pažnju na dodatne sadržaje za djecu, ali znam da frendovi idu sa klincima u Schladming i jako su zadovoljni sa svime tamo.
možda najbolje da se raspitaš u nekoj od agencija.

(Odgovor članu mala99)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kamo s djetetom na skijanje?
26.10.2011 8:42:22   
modesty blaise
tebi iz Ri ne bi trebalo biti predaleko otići recimo u Pecol (Italija) ....sve je blizu skijališta...mi uzeli apartman u samom podnožju jaja i bili takorekoč na samoj stazi...i da napomenem , imaš i noćno skijanje
dakle kad bebač začori ak imate npr baka servis sa sobom možete na skijaču do 23h na ganc novoj ispeglanoj stazi, tj 2 staze (crna i crvena) ....
prek dana možete ići i na druga skijališta koja su povezana s Pecolom (Dolomiti super ski)

a opet sad si razmišljam za otić s tak malim klincem dobra opcija ti je i Katchberg (Austrija) - brijem da je to raj za klince a di god se smjestiš maltene si na stazi
moja kćer je u Katchbergu s 2,5 godine išla u njihovu školu skijanja-  nemreš vjerovat al je i to na njemačkom jeziku....nti jednu suzu pustila nije , dapače....imala osmjeh od uha do uha čak i na pauzama je htjela ostati tamo igrati se...tako da me, i za to mjesto vežu lijepa iskustva kaj se tiče djece

a opet hrpa njih s djecom bira Kronplaz kao dobru destinaciju, mada ga ja izbjegavam .....
user posted image

< Poruku je uredio modesty blaise -- 26.10.2011 8:47:13 >


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu tyna)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kamo s djetetom na skijanje?
26.10.2011 11:12:48   
lilia
Ja ne znam, ali pitat ću prijateljicu popodne.
Oni imaju školu skijanja na nekom poznatom skijalištu  u Italiji.
Sigurno znaju jer su obišli sve živo.
Mi idemo u Austriju na Seefeld (u Tirolu, tamo nam žive vjenčani kumovi pa skoknemo usput na jedan dan) ali to je dosta daleko i nema baš puno za djecu osim malog zoološkog vrta.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kamo s djetetom na skijanje?
17.1.2013 16:51:42   
booleanX
Ako ste s juga, Kupres je najbolji izbor definitivno. Vrijedi pogledati Izlete na Kupres

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kamo s djetetom na skijanje?
23.12.2013 22:41:42   
telanu
Jel posjetio neko mozda Kupres? Zaista ne zanimaju utisci? Da li vrijedi otici? Pogotovo sa klincima

(Odgovor članu booleanX)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kamo s djetetom na skijanje?
26.6.2019 7:23:05   
guycassode258
https://hotelscombined.com je meni daleko najbolja i najpreglednija stranica za rezerviranje hotela/hostela i zadnjih godinu-dvije gotovo jedino nju koristim za bukiranje. nemam apsolutno nikakvih zamjerki,naprotiv u velikom broju slučajeva hoteli bukirani na ovaj način puno su jeftiniji nego na licu mjesta,čak jeftiniji nego na ostalim sajtovima za bukiranje.
Jeftine Avio Karte - https://search.jetradar.com

(Odgovor članu mala99)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!