|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sl.stajalište Crkve vezano uz Gregorian
19.10.2011 10:03:03   
anaxx
opet jedna od  "zanimljivih" rasprava na rr...user posted image

Gregorian je grupa kao i sve ostale, rade shou i našli su dobar način za zaradu...pa to je cilj svima u tom biznisu...

mislim da stvarno ne treba raspravljati tko se kako oblači i kako izgleda...
Michael J. je izgledao katastrofa pa ga je opet cijeli svijet obožavao... oblačio je sva čuda na sebe i nikom ništa...naš Let 3 ne treba ni komentirati,a ne komentira ga ni crkva, The Doors su imali svjetske hitove i crkva ih nije spominjala... i sama sam bila Morrisonu na grob u Parizu... grob mu je čuvan jer ima strašno puno posjetitelja svakodnevno...
Alanis Morisset_te,Nick Cave & Kylie Minogue.... nisam čula da crkva komentira njihove koncerte, a autori su gore navedenih pjesama...

dajte ljudi... ko voli neka sluša, ko ne ne mora, a crkva neka se drži svog posla, ako smatra da su se dirnuli u njeno područje neka se ogradi od toga, ali neka ne priziva sotone...

zamislite da se policija i vojska svaki puta bunila kad je M. J. obukao uniformu, ili Freddie Mercury....

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Sl.stajalište Crkve vezano uz Gregorian
19.10.2011 10:07:16   
anaxx
IZVORNA PORUKA: mamacita

Divno... jos jedna svadja oko svecenika. Cuj, do sada mislim da sam u dovoljno navrata dala do znanja da ja nisam katolik, niti da su mi svecenicke izjave nesto sto primam srcu, dakle, u ovom slucaju ne branim svecenike, stoga, slow down, vjeru izbaci iz ovih mojih odgovora. Dakle, ako ovi pjevaju o drogi i drogiranju, tebi je to ok, i ti bi to vrlo rado slusala? Onda, je tvoj ukus muzike mozda mrvicu izoblicen, no hej, ljudi smo i imamo pravo i slusati i govoriti sto nas volja. Isto tako kako branis svoju slobodu govora, i slusanja muzike koja ti se svidja, tako isto ima slobodu govora ovaj gore spomenuti svecenik, pa ja pitam vas, zasto vam je toliko bas "stao na zulj" svojom izjavom. Ta sloboda govora je ustavno pravo, ili se varam. Slobodu govora imaju i nasi politicari (na zalost), moja djeca, svi zivi... osim mozda zena u Arapskim zemljama. Stoga, ako je ovaj svecenik to rekao, onda on ima tu slobodu, jel' da?!


Ne!

on ima slobodu govora kad govori u svoje ime, ali ne kad govori u ime neke institucije kao što je crkva ili bilo koja druga, tad mora zauzeti službeni stav iste!!

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Sl.stajalište Crkve vezano uz Gregorian
19.10.2011 10:08:38   
mariola
Anax sad ja tebe potpisujem.user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Sl.stajalište Crkve vezano uz Gregorian
19.10.2011 10:11:10   
anaxx
da, baš nam je to praktično user posted image user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Sl.stajalište Crkve vezano uz Gregorian
19.10.2011 15:12:28   
lilia
Ja nemam pojma o cemu se radi ali znam da se crkva svagdje petlja pa valjda je i ovaj put tako.
Ako netko ima strpljenja za mene blentu pa mi objasni dali to nekakvi vjernici pjevaju "nevjernicke" pjesme pa se crkva buni?

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Sl.stajalište Crkve vezano uz Gregorian
19.10.2011 15:57:57   
anaxx
IZVORNA PORUKA: lilia

Ja nemam pojma o cemu se radi ali znam da se crkva svagdje petlja pa valjda je i ovaj put tako.
Ako netko ima strpljenja za mene blentu pa mi objasni dali to nekakvi vjernici pjevaju "nevjernicke" pjesme pa se crkva buni?




Gregorian

Izvor: WikipedijaSkoči na: orijentacija, traži



Gregorian

Osnivanje
1991./1999.

Mjesto
Hamburg, Njemačka

Žanr/ovi
Gregorijanski napjev, pop, new age

Djelatno razdoblje
1999. - danas

Web-stranica
Službena stranica
Gregorian je njemačka glazbena grupa, pod vodstvom Franka Petersona. Inspirirani gregorijanskim napjevom izvode obrade suvremenih pop i rock pjesama. Zbog pomiješanosti vokalnih i instrumentalnih dionica pjesme, obrade ne pripadaju gregorijanskom napjevu.
Povijest [uredi]
1991. pod utjecajem projekta Enigma snimili su prvi album većinom pop sadržaja. Peterson 1998. ponovno okuplja Gregorian i snimaju novi album Masters of Chant u gregorijanskom stilu. Strogim kriterijem odabiru pjesme, a jedan od tih kriterija je da svaka pjesma mora biti prevedena u 7-tonsku skalu. 12 vokalista izvode pjesmu. Svaki od albuma je prvo snimljen u Nemo Studiosu, Petersonov studio u Hamburgu, potom vokalisti snimaju svoje dionice u crkvi, izbjegavajući pritom hladnu i tehničku studijsku atmosferu.
Obrade pjesama su se iskazale kao uspješne, tako što je skupina snimila idućih 4 albuma Masters of Chant u istom stilu. Njihov 2004. album: The Dark Side, malo je drugačiji od ostalih, preferirajući malo tamniju atmosferu na albumu.
2005., The Masterpieces, kompilacijski album zajedno sa DVD-om je izdan.
Nastupi u Hrvatskoj [uredi]
U sklopu turneje Masters of Chant Chapter VII:
  • 9. prosinca 2009. - Zagreb (Koncertna dvorana Vatroslava Lisinskog)
  • 1. kolovoza 2010. - Dubrovnik (otok Lokrum)
  • 3. kolovoza 2010. - Pula (Pulska arena)
  • 5. kolovoza 2010. - Zadar (ispred crkve Sv. Donata)

U sklopu turneje The Dark Side of the Chant Tour 2011:
  • 8. ožujka 2011. - Split (Sportski centar Gripe)
  • 9. ožujka 2011. - Zagreb (Košarkaški centar Dražen Petrović)


< Poruku je uredio anaxx -- 19.10.2011 15:58:40 >


_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Sl.stajalište Crkve vezano uz Gregorian
19.10.2011 21:46:45   
natalijax
oni su meni izvrsniiiiiii a ti popi baljezgaju gluposti ,nek gledaju svoja posla

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Sl.stajalište Crkve vezano uz Gregorian
21.10.2011 17:01:04   
danery
hehehehhehehe,samo da javim,ja jučer bila na koncertu i bilo super user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Sl.stajalište Crkve vezano uz Gregorian
21.10.2011 17:29:16   
Ira_
Blago tebi!user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Sl.stajalište Crkve vezano uz Gregorian
21.10.2011 17:30:36   
danery
nego....jel moram sad na ispovijed user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Sl.stajalište Crkve vezano uz Gregorian
21.10.2011 17:33:28   
modesty blaise
nego kako user posted image user posted image user posted image ......
imat ćeš kaj za molituser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Sl.stajalište Crkve vezano uz Gregorian
21.10.2011 19:14:52   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: lilia

Ja nemam pojma o cemu se radi ali znam da se crkva svagdje petlja pa valjda je i ovaj put tako.
Ako netko ima strpljenja za mene blentu pa mi objasni dali to nekakvi vjernici pjevaju "nevjernicke" pjesme pa se crkva buni?


user posted image

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Sl.stajalište Crkve vezano uz Gregorian
21.10.2011 19:15:52   
Ira_

IZVORNA PORUKA: jagodicabobica

IZVORNA PORUKA: lilia

Ja nemam pojma o cemu se radi ali znam da se crkva svagdje petlja pa valjda je i ovaj put tako.
Ako netko ima strpljenja za mene blentu pa mi objasni dali to nekakvi vjernici pjevaju "nevjernicke" pjesme pa se crkva buni?


user posted image


Opasna je!user posted image

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Sl.stajalište Crkve vezano uz Gregorian
21.10.2011 19:17:28   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: Ira_


IZVORNA PORUKA: jagodicabobica

IZVORNA PORUKA: lilia

Ja nemam pojma o cemu se radi ali znam da se crkva svagdje petlja pa valjda je i ovaj put tako.
Ako netko ima strpljenja za mene blentu pa mi objasni dali to nekakvi vjernici pjevaju "nevjernicke" pjesme pa se crkva buni?


user posted image


Opasna je!user posted image



stvarno volim citati njene postove...i dosta puta se slazem s njom ali neznam opisati to sve tako dobrouser posted image

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 39
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!