|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ogtt
3.12.2009 21:30:28   
nancy
meni su rekli dan prije da mi zadnje jelo bude u 7 navecer.i onda sutra ujutro sam to popila nataste i sjedila sam tu u cekaonici 2 sata.meni je najgore bilo to cekanje i sjedenje.leđa me ubiše a jos gladna ko vuk!!uzas.a ta tekucina mi je bila kao limunadauser posted image samo sta mi je kolicinski bilo puno te sam jedva sve popila.bilo mi je lose ali samo od gladiuser posted image

_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Ogtt
3.12.2009 21:36:47   
pikachu
Ja sam ga isto radila i vadili su mi krv samo dva puta, odmah po dolasku i nakon dva sata... Važno je ništa ne jesti prije i za vrijeme testa i fizički se ne naprezati za vrijeme trajanja testa... Ja sam otišla doma za ta dva sata, ali su me strogo upozorili da ležim dok se ne vratim... I nije tako strašan, malo je preslatka tekućina, ali bar nije ništa bolno u pitanju...user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Ogtt
3.12.2009 22:04:42   
mišica 666
kad sam ja radila taj test nisu mi dali tu slatku vodu već su mi izvadili krv na tašte a onda me poslali da si kupim krafnu i gusti sok i da to pojedem pa su mi ponovili za mislim 2 sata. imala sam sreće što se tiće te vodice.user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Ogtt
3.12.2009 22:23:20   
Nika 24052006
IZVORNA PORUKA: evanda

Samo nemoj dan prije navaliti na kolače da ne dobiješ krivi nalaz ( kao ja)...ako ideš na plavo polje, oboružaj se strpljenjem, ako ideš u bolnicu, tamo je super i svi će te pustiti preko reda ( na plavom polju neće)....kad popiješ tu pastroću ( fuj), vadiš krv nakon 30, pa 60, pa 120 minuta...važno je da sama gledaš na sat i sama uđeš u lab. po vremenu vađenja, jer to njih ne zanima baš previše.....i nije to nemoguće popiti, i ne brini se da ćeš povraćati....sretno



Ah,kako je to prekrasno kod nas u Brodu...Veća mi je muka ići tamo i čekati satima,nego to popiti...Katastrofa...Sumnjam da ću u bolnicu,najvjerovatnije na Plavo polje.Što se tiče kolača,bar sam zbog toga bez brige,nisam baš za slastice,više mlatim po čipsuuser posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Ogtt
4.12.2009 9:12:02   
Irena
Ja sam bila na ogtt testu. U Vuku Vrhovac ti daju zašečerenu vodu sa malo limunske kiseline tako da ima okus kao jako slatka limunada...Najgore je to kaj si gladan i jedva čekaš da to završi...

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Ogtt
4.12.2009 12:01:35   
ejmama
Kod nas trudnice imaju prednost, mi smo vadile 4 puta, između vađenja bi sjedile na klupici i čitale i pričale jer nas je bilo 4 trudnice. kad bi došlo naše vrijeme samo bi ušle unutra preko reda i obavile svoje i ntko se nije bunio.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Irena)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Ogtt
5.12.2009 12:11:15   
Mishek
U Sesvetama ti daju vodu s limunskom kiselinom, ali mislim da si možeš i sama uzeti pola limuna i pitaš ih jel si možeš staviti unutra, da ti bude lako za popiti.
Meni su prvo izvadili krv i poslali s čašicom piškit, onda mi dali da to popijem, pa sam dva sata čekala dok su mi opet izvadili krv i dali čašicu. Mrzim čašice! user posted image
Nalaz gotov isti dan popodne. Good luck.


_____________________________

Moje dijete = moja sreća

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Ogtt
9.12.2009 9:18:00   
Nika 24052006
Nisam dobila uputnicu za ogtt,on ništa nije spominjao,a ja šutilauser posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Mishek)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Ogtt
13.6.2011 19:43:49   
joszde
jel mi može tko reći najnovija iskustva sa šećerom tamo u vuk vrhovcu ja nemam pojma ni gdje je to i kada se dobiju nalazi odmah ili opet moram ići tamo, jel se mora naručiti za pregled,i koji je princip vađenja vidim da svako piše različito i kakva su vam iskustva jel su bolji nalazi nego inače jer oni kao detaljno to vade pa ako ima koga da mi pomogne neka se javi hvala. 

_____________________________

30.04.2010. STIGLA NAŠA PRINCEZA

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Ogtt
13.6.2011 20:13:49   
uplašena mama
Ja sam bila tamo prošle godine mislim u 6 ili 7 mjesecu.moraš doć na tašte.Ja sam ih nazvala i onda su mi rekli kad da dođem tel:01 2353800.Nalazi nisu gotovi isti dan  moraš doći po njih

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Ogtt
13.6.2011 20:22:20   
uplašena mama
E da princip vađenja ti je ovakav prvo  popiješ  zašečerenu vodu i vade ti krv pa onda sat vremena sjediš u čekaoni pa opet dođeš tam pa ti vade krv iz prsta pa onda opet sjediš sat vremena i onda dođeš na zadnje vađenje krvi.mislim da je to trajalo od 8 do 10 h.Moj savijet ti je da si poneseš neko pecivo i vodu tako da kad budeš gotova da si možeš pojest i popit .ujutro prije ogtt-a nesmiješ ništa ni piti ni jesti.Slobodno nazovi za više inform. na onaj broj.Tamo su sve tete super.Ako ti bude slučajno slabo (jednoj curi je pozlilo i povračala je  -test odmah nije važeći)obrati se odmah onim tetama koje ti vade krv i dati ce ti odmah krevet

(Odgovor članu uplašena mama)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Ogtt
13.6.2011 20:27:30   
uplašena mama
Sori zaboravila sam napisat kako da dođeš do tamo .Sa Kvaternikovog trga ti ide bus linija 201 i siđeš na drugoj stanici

(Odgovor članu uplašena mama)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Ogtt
13.6.2011 21:04:33   
joszde
e super hvala ti daj mi još samo reci jel se moram naručivati ijoš me samo zanima ako se ustanovi da imam šećer jer sam u prvoj trudnoći imala i primala sam inzulin pa me sada zanima ako mi i sada ustanove da li oni propisuju inzulin i dijetu ili kako to onda ide jer ja sam to radila u vinogradskoj i šećer mi bio super i sda mi doktorica rekla da će biti problema ako mi bude veći od 5,1 mislim ne kužim zašto a skužila sam kada se nanerviram da mi odmah skoči.

_____________________________

30.04.2010. STIGLA NAŠA PRINCEZA

(Odgovor članu uplašena mama)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Ogtt
13.6.2011 21:20:47   
uplašena mama
Za naručivanje ti se više ne sijecam ja sam njih nazvala za informacije  i cure su mi rekle koji dan da dođem i u koliko sati ali mislim da nisu uzeli moje podatke.A ovo za šećer stvarno neznam jer moj je nalaz bio ok al  dok. mi je rekla kad sam to radila  (jer sam ja pitala jel može netko drugi podić moj nalaz)da moram doć sama po nalaz jer ako nije u redu da će mi oni pokazat kak da si dajem inzulin.To je sve šta znam

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Ogtt
13.6.2011 21:38:13   
joszde
puno hvala.

_____________________________

30.04.2010. STIGLA NAŠA PRINCEZA

(Odgovor članu uplašena mama)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Ogtt
14.7.2011 16:40:19   
joszde
trebam opet pomoć cijeli dan zovem vuk vrhovec za ogtt i nemogu ih dobiti javlja se sekretarica a ženska na informacijama nema pojma o ničemu pa me samo muči to naručivanje neko kaže da treba neko da ne pa ako ima tko svježe informacije molim vas da mi javite hvala.

_____________________________

30.04.2010. STIGLA NAŠA PRINCEZA

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Ogtt
2.8.2011 10:18:19   
fiola23
ja sutra ujutro idem na ogtt...i imam psihičke pripreme...gin me šalje jer idem u zg kod dr kosa na pregled pa da i to ima...inaće cijelu trudnoću imam niski šečer,oko 3,5 pa je rekao daje to samo preventive radi jer sam prvu trudnoću izgubila u 26 tj.pa da sad sve kontroliramo 2 put ako treba...kad sam to išla u prvoj trudnoći onda sam se srušila od te gadne vode i sad me frka...mama me vodi jer neznam kak budem to sama,muž je na putu...držte figeuser posted image

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Ogtt
2.8.2011 10:20:40   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu fiola23)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Ogtt
2.8.2011 13:21:24   
ruwenzor
sretno user posted image

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Ogtt
2.8.2011 23:49:58   
lilia
Bit će sve u redu, ma nije to tako strašno.
Sretno.user posted image


_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Ogtt
3.8.2011 10:49:43   
fiola23
evo me...izvadili mi krv,popila fuj vodu pa opet nakon 2 h vađenje krvi...se proslo super,i onda sam se na parkingu kod auta srušila...al nisam palajer sam skužila da budem ostala bez svijesti pa sam sjela na rubnik kraj ceste i legla na travu...user posted image user posted image ..ugl,barem sam uspijela da mi izvade oba puta krv...pa budu nalazi potpuni

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Ogtt
3.8.2011 11:09:34   
Bebys
ajme pa jesi dobro sada..kako su te mogli pustiti ako ti je bilo slabo..uzasno...fala bogu da je sve dobro proslo...

(Odgovor članu fiola23)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Ogtt
3.8.2011 11:45:58   
fiola23
jesam,na trenutak sam izgubila svijest,nisam ni pala ni ništa...bilaje gužva i zagušljivo kako to inaće je kod nas pa sam išla što prije van na zrak...sve je super sad...user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Ogtt
3.8.2011 17:37:09   
fiola23
dobila sam nalaz,šečer ok,sve osim leukocita koji su mi 15,6...dal zna netko što to znaći...po netu pise bakterijska infekcija,bubrezi,svašta...ja kontrolirala bakterije i to i bilo sve ok...sutra mora zvati gin da vidimo što ćemo dalje

(Odgovor članu fiola23)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Ogtt
3.8.2011 18:00:36   
pincirotvajler
u user posted image su nalazi drugačiji nego kad nisi user posted image
nije ništ strašno user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu fiola23)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!