|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Skype i čudni pozivi
16.7.2011 11:08:24   
adryosijek
Eto dok sam bila u Italiji ,moja mama je javila mi da ju je kao neko pozvao ,da je ukljucila mislivsi da ju ja ili brat zovem ,ali ne zamislite sta se moglo vidjeti ,da neki lik masturbirauser posted image ,Reko ma ne ako nisi dodala nikoga,ja joj udem u njen skype,vidila sam da ima samo zahtjev ,ali opet nemozes primiti poziv ako nije dodan..
Ajde proslo je dana od toga,jucer ja upalim svoj skyp odjednom ,kao ponudu za provjeru kamere ,da upalim, i tako ja upalim tu kameru ,kad ono samo se moja kamera upali tj moja slika, user posted image ja brzo ugasim ,sjetila se da je njoj netko pozvo ,pa reko da mene neko nebi gledo ..o boze pa dali je netko od vas imao ovako sta da dobijete poziv a niste dodali nikogauser posted image da nije kakav haker ili ..user posted image

< Poruku je uredio Ninaa -- 16.7.2011 15:28:00 >


_____________________________

moja mala cura je moje sve...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: skype i cudni pozivi
16.7.2011 11:11:27   
pincirotvajler
nisam imala takav slučaj user posted image
i ja mislila da me nemože zvat niko komu ne dopustim user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: skype i cudni pozivi
16.7.2011 11:14:34   
cuba
Zbilja nisam. Imam samo par ljudi s kojima pričam preko skypa. Nisam nikad čula da te netko može zvati ako ti nije među kontaktimauser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: skype i cudni pozivi
16.7.2011 11:26:12   
adryosijek
pa ja sam mislila da je moja mama nekog dodala jer ona nis nezna o skypu msn i ostalim stvarima,ali sam se jucer uvjerila da mi je bilo upucen poziv ili slicno da palim kameru mi bilo ponudeno user posted image nit sam koga zvala niti primila..user posted image dobro meni su 3 msn stradala od nekih ko imaju program za sifre ,ulazili mi i svasta radili ..
ali za skype nisam mislila da moze neko provaliti ili slicno..nedavno sam bila dj na jednom radiju prek neta,pa su konkurenti htijeli da ja i moj predemo kod njih ,ali nismo htijeli i tako su mi preko ip usli u pc i obrisali mape s pjesmama i izbrisali kljuc programa za pustanje pjesama. ima tih hakerskih programa sam cula,ali da moze i u skype uc user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: skype i cudni pozivi
16.7.2011 11:38:18   
Indy
itekako mogu ti hakeri upasti gdje god žele. čula sam na tv-u da mogu preko vaše web kamere gledati vas i sve u prostoriji, to je bilo upozorenje da to pedofili rade, upadaju na komp tinjeđericama i gledaju ih kako se presvlače. skype je kao i face, jako nesiguran.

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: skype i cudni pozivi
16.7.2011 12:01:38   
mirna
nisam imala takav slucaj i svaki dan koristimo skype... cim nas netko novi nepoznati kontaktira stavim block i oznacim report abuse....

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: skype i cudni pozivi
16.7.2011 14:06:32   
Bebys
ja koristim skype vec najmanje 10 godina i nikada mi se to nije desilo..mislim da su to HAKERI...cuvajte se

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!