|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 98 99 [100]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: CB: "Plaza..."
22.8.2011 13:04:43   
cuba
Hej draga, tu samuser posted image
Kako si, šta ima novoga?


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 2476
   RE: CB: "Plaza..."
22.8.2011 13:10:14   
BUMBI
Hej i tebiuser posted image
Evo sad sam ručala,a D spava,pa popodne idemo kod mojih na kupanjeuser posted image
Jutros smo malo bili do grada,išla mu kupiti papuče za vrtić i u Mcdonalds išli i još malo prošetali.,pa je bio tu kod susjede na kupanjuuser posted image
Šta ste vi radili?


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2477
   RE: CB: "Plaza..."
22.8.2011 13:17:16   
cuba
Mi smo (za moj pojam) ranom zorom u 8.15huser posted image već bili na putu za plažu. Kako su velike vrućine vani onda mi je draže da šta ranije krenemo. Malo iza 11h smo već bili u mojih. Mama i seka su jučer otišle na selo kod bake jer idući tjedan ide u Zd na operaciju pa da je posjete a Rokić i ja smo kod tate na ručku da nije sam i da ja ne moram kuvatiuser posted image
Roko spava, ja se otuširala/oprala kosu i sad guštam u miru. Čekam da tata završi ručakuser posted image Zezam se, mama je jučer napravila punjene paprike, samo će još pire napraviti.

user posted image user posted image user posted image za papučice. Vidiš moram i ja R kupiti, samo ne znam bili one kao obične papučice ili Crocse šta imaju onu postavu unutra (kao zimske)?
Popodne ćemo do igraonice, moram i njega i sebe naručiti u frizera za idući tjedan i trebala bi do ginića po recept za kontracepcijske pilule.
Jel tebi stala vještica?


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 2478
   RE: CB: "Plaza..."
22.8.2011 13:21:31   
BUMBI
Super da ste uživaliuser posted image user posted image
Mi smo isto već u 8i30 išli u grad.
Ja sam mu kupila u Froddu,super su mi,njihove sam i prošle godine kupilauser posted image user posted image
E,stala je hvala Boguuser posted image user posted image
Ja sam u Zg htjela uzeti crosice na Jurića,ali nije bilo broja(129 kn) i dođem kod nas pogledati,jer mi to nije bilo puno novaca pa sam mu htjela za kod kuće kupiti,a ovdje koštaju 199 knuser posted image ,ko je sad tu lud?????
Sve si mislim da javim prijateljici u ZG da mu ode to kupiti za rođendan,samo bi mu ovdje bilo koje probala zbog veličine,mm mi kaže da su malo veće


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2479
   RE: CB: "Plaza..."
22.8.2011 13:27:37   
cuba
Šta su tako jeftine?
Kod nas baš u Crocsovom dućanu (a i u Hervisa jer ih i oni drže) su 200kn. Toliko sam mu platila ove ljetne. Mislim da su te sa postavom zimske još i skuplje. Ali su mu odlične, on ih obožava, ne odvaja se od njih. Da može išao bi i spavati sa njimauser posted image I nakon 3,5mj šta je svakodnevno u njima još ih nije prerastao jer su kao 2 broja i ko nove su iako ih svaku večer ribam. Još smo na Mallorci kupili onih ukrasa za Crocsse pa svako par dana stavimo neki novi koji on odabereuser posted image

To bi ti bilo super kad bi mogla onda u Zg kupitiuser posted image
user posted image user posted image za vješticuuser posted image neka je prošla. Kad možete onda u akciju? Jel trebaš čekat malo ili?




_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 2480
   RE: CB: "Plaza..."
22.8.2011 13:32:51   
BUMBI
Ovo je bilo u Hervisu,kod nas imam samo tamo i u Inersportu.U Zg sigurno ima više Hervisa pa nek pogledauser posted image ,ali mu prvo moram probati.
A rekla mi je da sačekam 1,2 mjeseca i da pijem folnu kiselinu.Pijem ju već skoro mjesec dana,a čekat ću sigurno još jednu pa možda onda vidjet ću kako će mi biti slijedeći mjesec.
Kod nas jučer u nekoj šumi bilo natjecanje(skakanje)s biciklima,a D to voli,pa smo nas 3 jučer tamo otišli i bili jedva pola sata jer ga je ambrozija jako mučila,nosić ga srbio jako i jedno oko mu se skoro cijelo zatvorilouser posted image ,bš je bio sav jadan...brzo sam ga otuširala i dala sirup i sprej u nos,pa mu se smirilo
A sinoć sam kad je zaspao otišla kod prijateljice i on se oko 22 probudio(što nikada nije) i možeš misliti šoka što nema mameuser posted image ,toliko je plakao kad me je vidio da sam mislila da mu je nešta,o on to od tugeuser posted image


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2481
   RE: CB: "Plaza..."
22.8.2011 13:37:39   
BUMBI
Ovakve si je frajer odabrao

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 2482
   RE: CB: "Plaza..."
22.8.2011 13:37:40   
cuba
Ma brzo će proći taj mjesec-dva i onda ponovno u akciju na malu bebicuuser posted image user posted image user posted image Držim fige da se uhvati odmah i da mi zet dobije najljepši poklon za sljedeći roćkasuser posted image user posted image
Ma daaaj, a mrvica šta je tako tužan biouser posted image user posted image a navikao se da si ti uvijek s njim kući pa biće zato.
Baš sam tila pitati kako je sa alergijama jer i ja zadnjih dana kišem i nos mi curi ali nije strašno kao u proljeće. Kad mu to obično prestane?


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 2483
   RE: CB: "Plaza..."
22.8.2011 13:38:18   
cuba
Kakve draga, ne vidim slikicu?

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2484
   RE: CB: "Plaza..."
22.8.2011 13:39:29   
BUMBI
Neće mi slika...
Ma da,kad mu kažem da negdje idemo onda bude sve ok....
Ma sad 8 mjesec je najgoreuser posted image ..baš mi ga bude žao kad ga to toliko muči,pogotov ga na okice...
Joj,i ja se nadam da će biti što prije,barem do tog 24.2 kad bi kao bio termni


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2485
   RE: CB: "Plaza..."
22.8.2011 13:39:59   
BUMBI


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 2486
   RE: CB: "Plaza..."
22.8.2011 13:41:59   
BUMBI
http://www.ivancica.hr/files/slike/proizvodi/velike/1125.jpg

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 2487
   RE: CB: "Plaza..."
22.8.2011 13:48:02   
cuba
Aha, da vidila sam takve super su. Prijateljica ima za svoju malenu samo roze.
A vidit ću još oću takve ili crocse a zapravo mi trebaju dvoje, jedne za u jaslice druge za kući.

Ajde još par dana pa je 8mj gotov nadam se da će i alergija proći do tadauser posted image user posted image user posted image user posted image
Ma draga vjerujem da će se plusić do tog datuma sigurno pokazatiuser posted image

Jel imaš veću neku kombinaciju imena za curicu ili drugog dečka?
Meni se Roko trebao zvati Ema. To ime čuvam za curicu iako su mi ga svi oko mene ukrali za svoje curiceuser posted image boli me briga. A za dečka nemam, jedva smo se dogovorili i za Roka kako će se zvatiuser posted image


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 2488
   RE: CB: "Plaza..."
22.8.2011 13:51:51   
BUMBI
Nadam se da će ga brzo proći...
Pa nemam,za Dinu sam imala još Bruno ili Borna ili Dino,a mm odabrao Dino...tako da je bilo B ili B 2 bi sigurno bilo ono drugouser posted image user posted image ,jesam sad dobro objasnila.A za curicu nisam imala ime,to sam rekla mm da bira ako se slučajno promjeni,on je rekao Lucija..sad bi isto tako nešto kratko s 4 slova...Luka,Sara,Nika....
Ja opet bi prije našla muško,nego ženskouser posted image
E,da kupili smo i onu sliku za tortu,naravno Jurićuser posted image


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2489
   RE: CB: "Plaza..."
22.8.2011 13:52:52   
BUMBI
Trebale bi novi birc otvorit,ali meni nikakva ideja ne pada na pamet,tebi???

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 2490
   RE: CB: "Plaza..."
22.8.2011 13:59:14   
BUMBI
Draga idem,D se probudio

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 2491
   RE: CB: "Plaza..."
22.8.2011 14:09:27   
cuba
Da, do 100-te strane smo došli, nemam ni ja nikakvu idejuuser posted image
Možda CB: "Godišnji"user posted image

Ajde, ljubac šaljem zetu, guštajte mi popodne :-***
Idem i ja ručatiuser posted image


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 2492
   RE: CB: "Plaza..."
22.8.2011 21:00:48   
mariola
Cuba di si? Otvaraš novi birc?

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2493
   RE: CB: "Plaza..."
22.8.2011 21:26:54   
danery
mariola,niš od naše kapetanice user posted image ni konobu nije otvorila,a kamoli birc user posted image
ajde ti neki otpri....


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2494
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  96 97 98 99 [100]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 98 99 [100]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!