|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ankete...samo primjedbe...
30.6.2011 18:13:52   
zg_cinik
anketa s najviše glasova...
njanja, 25.5.2011
ova anketa stoji tu već ful dugo...i sad sam malo gledala postotke i znate što je najzanimljivije: 42 + 14 %, znači 56 % od 713 glasova kaže DA (normalno je ili nije), ali odgovor je DA, znači cca 350 žena/odgovora, a u komentarima totalno drugačija slika....
adryosijek, 9.6.2011
pih bilo je i vise ..
modesty blaise, 17.6.2011
njanja to je zato kaj jedna te ista osoba može glasati bezbroj puta i imati isto mišljenje...



ovaj primjer mi je sam uvod...

naime... od početka mi smeta nekoliko stvari s anketama:

1. nemreš vidjet rezultate ak nisi glasaluser posted image user posted image user posted image

(ak si glasal na pojedinoj anketi...brisal "kolačiće"...opet nemreš vidjet već moraš glasati... - kolko je to onda vjerodostojna anketauser posted image user posted image user posted image user posted image )

2. možeš vidjet samo 5 zadnjih i 5 anketa s najviše glasova...

(je, ak ideš na preskoči zadnju...pa klikaš do besvjesti...možda naletiš na još max. desetak...)

3. kad ideš na glasaj...automatski ti prihvati prvi odgovor...(zakaj je uopče ponuđen...user posted image user posted image user posted image ) umjesto da tek kad ideš na glasaj - biraš odgovor...(poučen načinom glasanja na brdo drugih stranica, gdje prvo odabereš pa glasaš...a rezultate možeš vidjeti i bez da glasaš)


ovo su sam osnovne...a mislim velike pogreške u funkcioniranju stranice s anketama...
vjerojatno bum nadopisal još...ak me ne preduhitrite...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

možda neko od administratora skuži o čemu pričam...to stvarno nije problem za promjeniti ni polupismenom programeru...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ankete...samo primjedbe...
30.6.2011 18:21:40   
danery
jel ovo anketa kad imaju pobrojani komentari user posted image user posted image user posted image
cinik,krivo si ušel na postavke user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: ankete...samo primjedbe...
30.6.2011 18:28:35   
zg_cinik
IZVORNA PORUKA: danery

jel ovo anketa kad imaju pobrojani komentari user posted image user posted image user posted image
cinik,krivo si ušel na postavke user posted image user posted image user posted image



koncentriraj se...
pročitaj pažljivo...
pa onda još jednom s razumijevanjem...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

e, sad slobodno napiši esej na temu: "kaj je cinik htel reči..."
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio zg_cinik -- 30.6.2011 18:29:00 >


_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: ankete...samo primjedbe...
30.6.2011 18:49:29   
maja
rekli su da budu sve složili, ali eto samo su rekli a svi znaju da kod nas na raji za to treba malo duže user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: ankete...samo primjedbe...
30.6.2011 20:18:32   
danery
IZVORNA PORUKA: zg_cinik

IZVORNA PORUKA: danery

jel ovo anketa kad imaju pobrojani komentari user posted image user posted image user posted image
cinik,krivo si ušel na postavke user posted image user posted image user posted image



koncentriraj se...
pročitaj pažljivo...
pa onda još jednom s razumijevanjem...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

e, sad slobodno napiši esej na temu: "kaj je cinik htel reči..."
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



hahahhaha,očito nisam dovoljno jasna da se zezam....idući put stavljam 3 reda smajlića user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: ankete...samo primjedbe...
30.6.2011 20:46:58   
natalijax
to je več odavno trebalo user posted image user posted image user posted image user posted image vratit u normaluuser posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: ankete...samo primjedbe...
1.7.2011 8:53:33   
Bebys
cinik ja sam otvrila temu prije tjedan dva bas o tome...i dobila sam odgovor...DA CE BITI ARHIVIRANE I SVE PREGLEDNE pogledaj si na rigeraja rs oni to imaju savrseno napravljeno tako ce biti i kod nas..

ALI OD TOGA OBECANJA DO SADA JOS UVIJEK NISTA....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: ankete...samo primjedbe...
1.7.2011 11:56:15   
njanja
slažem se sa cinikom i modesti...
glupo je da jedno te ista osoba može glasati 100 x jer ne dobivamo stvarno stanje...
drigo, na svim webovima postoji opcija GLASAJ i OPCIJA REZULTATI...npr ja nekad ni bi odgovorila niti na jedan od ponuđenih odgovora jer mi ne pašu, ali bi voljela vidjeti rezultate

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: ankete...samo primjedbe...
1.7.2011 12:15:41   
lavica81
IZVORNA PORUKA: njanja

slažem se sa cinikom i modesti...
glupo je da jedno te ista osoba može glasati 100 x jer ne dobivamo stvarno stanje...
drigo, na svim webovima postoji opcija GLASAJ i OPCIJA REZULTATI...npr ja nekad ni bi odgovorila niti na jedan od ponuđenih odgovora jer mi ne pašu, ali bi voljela vidjeti rezultate


_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: ankete...samo primjedbe...
1.7.2011 12:20:18   
mayathebee
Meni osobno povrh svih ovih grešaka glede anketa, u zadnje vrijeme su mi suvišni komentari ispod. Gotovo svi završe kao rafalna paljba i odu u nedogled sa raspravom, te ne razlikujem više anketu od teme, s obzirom da i rezultati ionako nisu vjerodostojni.

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: ankete...samo primjedbe...
1.7.2011 18:28:28   
pincirotvajler
e baš tako maya

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: ankete...samo primjedbe...
1.7.2011 22:31:43   
inesica
Ma stosta tu ima sto bi se dalo popraviti, npr. kod logiranja "zapamti me", opcija search koja ne radi, pa te ankete oko kojih se digla strasna prasina...moramo pokuditi programere, sto je-je!

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: ankete...samo primjedbe...
28.10.2011 23:01:04   
mayathebee
Neznam jel' kod ostalih tako, ali već par dana mi stoje samo dvije iste ankete, o sexu poslije poroda, i vračanju na posao. Na njih mogu glasati 1000 puta, a od ostalih niti jednu nemogu otvoriti. Za nove ankete mi piše da sam već glasala, a nisam.

Joj, joj, te nesretne ankete!!!

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: ankete...samo primjedbe...
29.10.2011 0:16:03   
mamacita
I ja sam to primetila. Bilo bi bolje da ih totalno ukinu, ako ih vec ne mogu napraviti da normalno funkcioniraju. Ovako je bez-veze.

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: ankete...samo primjedbe...
29.10.2011 8:20:17   
pticica
IZVORNA PORUKA: mayathebee

Neznam jel' kod ostalih tako, ali već par dana mi stoje samo dvije iste ankete, o sexu poslije poroda, i vračanju na posao. Na njih mogu glasati 1000 puta, a od ostalih niti jednu nemogu otvoriti. Za nove ankete mi piše da sam već glasala, a nisam.

Joj, joj, te nesretne ankete!!!

user posted image user posted image user posted image


(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: ankete...samo primjedbe...
29.10.2011 8:26:06   
pincirotvajler
aha user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: ankete...samo primjedbe...
29.10.2011 8:28:34   
mala pcelica
ja slabo i idem na te ankete tako da nemam promjedbi user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: ankete...samo primjedbe...
29.10.2011 8:47:27   
modesty blaise
Meni su ove ankete totalni promašaj i to zbog načina na koji se odvijaju.
Stvarno bi bilo najbolje da ih se ukine ak se niko s njima nemre pozabavit i zrihtat ih da na nekaj liče i da fakat budu "ankete".
Prošlo je već ohoho vremena kak je bilo rečeno da se buju uredile ali..... drek na šibici!
Niš po tom pitanju...



_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: ankete...samo primjedbe...
31.10.2011 22:51:56   
mayathebee
Kaj je najbolje, sad gledam sa strane kak'''' svaki dan nikne neka nova anketa. Nije da bum umrla ako ne glasam, ali me interesira zakaj ne mogu! Alo, jel'''' treba vikati..........SREDITE TE ANKETEEEEEEEEEEEEEEEEEEuser posted image user posted image user posted image

Jel'' ima još netko još uvijek problema s anketama ili ja soliramuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio mayathebee -- 31.10.2011 22:54:01 >


_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: ankete...samo primjedbe...
31.10.2011 23:09:52   
lidac0605
Meni stalno piše da sam glasala u svim anketama user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: ankete...samo primjedbe...
1.11.2011 21:33:43   
maryann01

IZVORNA PORUKA: lidac0605

Meni stalno piše da sam glasala u svim anketama user posted image

user posted image user posted image user posted image i meni

_____________________________

moj quatro
Josip 20.04.2002. 3350gr 50cm
Viktorija 24.07.2003. 3330gr 50cm
Andrej 27.01.2011.3500gr 52cm
Fran 17.02.2015.3200gr 50cm

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!