|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kako stići do...
25.6.2011 9:30:30   
uspavana
curke koje ste iz zagreba - možete li mi pomoći i dati neke upute kako od željezničkog ili autobusnog -ili od trga bana Jelačića stići do bolnice Sv.Duh?
Trajmvaj, bus...koliko treba vremenski....i kakvu kartu kupiti -dnevnu, ili običnu?

hvala puno!!!!

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kako stići do...
25.6.2011 9:37:37   
pincirotvajler
tram 6ica od sve tri lokacije kaj si navela,vožnje 15min od trga(od željezničkog 20min,od autobusnog pol sata) i pješice malo
kartu netrebaš user posted image ,zezam dnevna je ok ak buš se vozikala u svim smjerovima više od sat i pol..u roku sat i pol ti se isplati smsom platit kartu,10kn je i za sve smjerove user posted image

< Poruku je uredio pincirotvajler -- 25.6.2011 9:38:56 >


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kako stići do...
25.6.2011 14:25:06   
Zvonki
Sjedneš na 6 na autobusnom ili na željezničkom i voziš se jednu stanicu do kraja, u većini tramvaja ti autommat govori stanice a ta se čini mi se baš zove Svti Duh. Od trga Bana J.J vozi još i 11 prema tamo. Dakle svi na kojima piše Črnomerec. Zovi ako zapneš user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kako stići do...
25.6.2011 15:04:10   
Bebys
ja se nikada nisam izgubila JER SAM REDOM LJUDE OKO SEBE PITALA ...i svi su me uputili...ne brini se...sretno

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kako stići do...
25.6.2011 20:41:11   
uspavana
hvala vam... ne bojim se ja da bi se izgubila, ali ono bolje da pitam i da znam...
nego, koliko je cijena dnevne karte?

jer trebam za smjer do bolnice, pa ću se vjerojatno tamo zadržati neko vrijeme... i onda natrag do busa ili vlaka za povratak doma.... moram još poraditi na svojim idejama... ali nekako bi rado ako uspijem putovati i spavati doma zajedno s mm, nego da sam negdje u zagrebu (iako imam gdje biti, ipak to nije moj dom).
A u ovim trenucima svaki dan mi je važno da uz mene bude mm, jer mi je stvarno podrška...odnosno jedan drugome smo oslonac i super funkcioniramo... čak i kada plačemo zajedno...

hvala vam drage!!
a zvonki, naravno...ako se izgubim zovem te -hvala user posted image

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kako stići do...
25.6.2011 20:42:18   
pincirotvajler
25kn ti je dnevna user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kako stići do...
25.6.2011 21:24:26   
uspavana
hvala ti puno!!!

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kako stići do...
25.6.2011 23:48:00   
tyna
super su ti cure sve opisale, a ovdje imaš i kartu www.step.hr/std-info/info/tram-linije.pdf
da si to malo i slikovito predočiš.
ako kaj zapne, slobodno se možeš i meni javiti!

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!