|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ja sam "andela1"
19.6.2011 20:35:40   
adryosijek
ovdje se zakuhalo .lol... user posted image ma smjesno je opce da neki imaju po 2 ili vise nikova..ocito nemaju sta da rade kod kuce i po kuci nago da samo mjenjaju nikove i prepiru se..ocito im je dosadno u zivotu..

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu zuti.leptirić)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Ja sam "andela1"
19.6.2011 23:13:05   
modesty blaise
Ajmeeee, a čime se vi bavite ??? Vi kaj se tu bez veze čudite oko čega mi raspravljamo..pa ak vam nije po volji ko vas tjera otvarat ovu temu?????
Kaj vas smeta ??? Ja ne vidim neki problem...
Brijem da se svaka tema donekle napuni osim ako fakat nemaš kaj za odgovorit il te ne interesira...
nije mi jasno zakaj gubite vrijeme na zgražanje  kad imate "fine" teme koje volite i pametnija posla...
pa nismo svi isti i ne zanimaju nas uvijek iste stvari koje s vremenom postanu i dosadnjikave....

a ti andela...leptiru..ili jošuvijek normalna..ti si mi fakat "najjača"...jedva čekaš da neko naškraba nekaj o vjeri i hop, evo te...evo komentara punog cinizma..i to pod bilo kojim nickom pa i onim najprvim koji si imala i imaš ga ....brijem da bi ti najžalosnija bila da nema temica na kojima moš porigat vatru onak sa strane jer tebe normalne teme ni ne zanimaju...tebe na njima ni za čut ni za vidit...
tak da molim te ne glumi više neg kaj treba i više neg kaj možeš pokriti...

< Poruku je uredio modesty blaise -- 19.6.2011 23:16:18 >


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu zuti.leptirić)
Neposredna veza do poruke: 27
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko si dugo dojila?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!