|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Muško - ženska prijateljstva?
11.5.2011 20:36:09   
Nika 24052006
Ja sam do nedavno imala prijatelja za kojeg sam mislila da će mi to i ostati cijeli život..Neprocjenjivo mi je sve vrijeme provedeno s njim i svaka riječ utjehe kad bi mm(ondašnji dečko)otišao na teren i nije ga bilo mjesecima.Znao je sve o meni i ja o njemu,ja bi njega tješila kad bi imao problema,on mene,puno toga smo prošli skupa.Dosta vremena je bio solo,nije imao djevojku,a kad ju je našao veselila sam se skupa s njim,tim više jer mi je ta djevojka poznanica i nemam ništa loše reći o njoj.Nakon što su se oženili,naše je prijatečljstvo trajalo cca još godinu dana,i onda samo odjednom,ničim izazvano,krah...Oni imaju problema oko zatrudnjivanja,i od nekih ljudi sam čula da ih boli što ja i mm imamo djecu,a njima nikako ne ide.Ja ih razumijem koliko god mogu,i suosjećam,iako mi je teško,jer nisam bila u takvoj situaciji.Voljela bi da sjednemo i popričamo,da ga utješim kao nekada,da mu kažem da mi je najiskrenije žao što imaju problema i da se nadam da će što prije dobiti bebicu...Sve bi dala da se družimo kao prije i uvijek će u mom srcu čučati nada da će nam opet pokucati na vrata i reći,hej,ajde skuhaj kavu....Evo,danas mu je rođendan,poslala sam mu sms,ali niti glasa od njega,niti najobičnije hvalauser posted image ...Raspisala sam se,ali boli me to,zaista,jako me boli...

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu malica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Muško - ženska prijateljstva?
11.5.2011 20:42:26   
pticica
user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Muško - ženska prijateljstva?
11.5.2011 20:52:52   
Nika 24052006
Hvala ti ptičice...Ova tema je danas kao stvorena za mene,jer mi je baš dobrodošlo da istresem iz sebe ovu tugu koju osjećam,a cijeli dan sam tužna,jer bi u nekom prošlom vremenu danas slavila rođoš sa svojim prijateljem...

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Muško - ženska prijateljstva?
11.5.2011 20:54:10   
LUNA000
IZVORNA PORUKA: malica

Moj najbolji frend je muško i bio mi je "kuma " na vjenčanju. Ja udana on u ozbiljnoj vezi i još funkcioniramo. Tako da što se mene tiče, muško ženska prijateljstva itekako postoje!

Blago tebi, i ja bi takvog...user posted image
U mojoj glavi prijatelj je onaj kojeg možeš usred noći nazvati, kraj kojeg možeš i zaspati a da se ništa ne dogodi..tj. biti sami na nekom mjestu, ako me razumijete..jer ljudi se različito ponašaju u određenim uvjetima

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu malica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Muško - ženska prijateljstva?
11.5.2011 20:56:32   
LUNA000
user posted image user posted image user posted image
I ja se sjetim nekih dragih ljudi često, a život nas razdvojio.
Kad bi se barem javio pa da porazgovarate, jer šteta ako ste si bili već tako dobri da vas životni problemi odvoje kad si baš sad trebate biti podrška!!!


_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Muško - ženska prijateljstva?
11.5.2011 21:00:13   
Nika 24052006
Da...Kad bi se bar javio...Ja sam pokušala u nekoliko navrata nazvati ga,ali nije se javljao,sad više ne forsiram i čekam kad će se on meni javiti,nadam se da nekad hoće..

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Muško - ženska prijateljstva?
11.5.2011 21:10:11   
mare00
hahaha koje teme danas...
slažem se i sa maliziom i sa pinci

postoje m-ž prijateljstva, ali mislim da ipak u tom prijateljstvu če nekad, prije ili kasnije doći do pokušaja da se dogodi nešto više, makar i pod određenim okolnostima, ne vjerujem onima koji imaju prijatelje a da nikad nisu osjetili ili barem zamislili kako bi to bilo da su skupa..i opet je sve stvar karaktera
Ja isto možda čak više volim razgovarati sa prijateljem nego s prijateljicom, imala sam jednog dugo godina, dok se nisu spojili dva svijeta, jedna noć, jedno mjesto i ja poželila biti sa njim..tu je on bio kavalir pa rekao da bih mogli požaliti ako takvo nešto učinimo tad i nismo..bili smo prijatelji sve dok ja nisam upoznala mm, zatrudnila, i ušla u obiteljski život a on se zaposlio u drugom gradu..jednostavno smo se razišli..to je samo jedan od primjera s moje strane..a i ja sam mali vražićak kao pinci, pa bolje ograničiti takva prijateljstva, nebih varala muža da se razumijemo, ali i sama želja da se probudi je več jedan vid prevare...Ja zato kažem da je meni moj muž i prijatelj i ljubavnik i brat..kako kada user posted image
Sve ostalo su prijatelji za jednu mjesečnu kavu i čakulu za viditi što ima novog..kako kaže pinci...



ovo mi je definitivno the best....kako kazu musko je musko, al i zensko zna biti user posted image
Imam dosta muskih prijatelja s kojima se druzimo obiteljski, al to su za mene vise poznanici (mislim prijatelji al ne bi s njima nikad pricala o nekim stvarima ko s curama)....

< Poruku je uredio mare00 -- 11.5.2011 21:13:30 >

(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Muško - ženska prijateljstva?
11.5.2011 21:19:55   
danery
imala par,razišli se,jednostavno jer smo si jako daleko....al još uvijek postoji jedan za kojeg znam da bi dofurio naglavačke da kažem da treba user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mare00)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Muško - ženska prijateljstva?
11.5.2011 21:21:53   
Fever
ja imam prijatelja muškog i to funkcionira odlično, dapače nema nikakvih primisli s ijedne strane, a o svemu pričamo doslovno, tako da sam ja za takvu vrstu prijateljstva user posted image

_____________________________

Princeza naša Matea 28.12.2010.

Princeza naša Mia 14.03.2013.

(Odgovor članu mare00)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Muško - ženska prijateljstva?
11.5.2011 21:25:13   
mamacita
Ja u njih uopce ne vjerujem. Ne bih voljela da mi muz ide na kavu sa prijateljicom. Ja imam problema naci se na kavi sa prijateljicama koje imaju x obaveza, te dok ja uhvatim malo vremena za ici na kavu... da se u to malo vremena vidjam sa prijateljem, bilo bi mi malo precudno. Sta mogu, staromodna sam user posted image .

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Muško - ženska prijateljstva?
11.5.2011 21:28:02   
pticica
ja cesto razmisljam s koje strane da zaskocim prijatelje, ovo vazi samo za muske, da ne dodje do zabune

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Muško - ženska prijateljstva?
11.5.2011 21:44:30   
Mery Du
super tema...a odgovor..hmmm...mogu postojat ako ima granica,ali ja osobno smatram da uvijek tu neko nekog zavoli i tad sve padne u vodu,da ja sad npr imam muškog prijatelja,muž bi mi dao papir za razvod,ali isto tako smatram da muški ženama mogu biti bolji prijatelji od žene jer među nama ženama uvijek postoje neka natjecanja u svemu a onako ih nema,..davno u mlađim danima imala sam super muškog prijatelja,ALI to je bilo prijatelstvo s povlasticamauser posted image uvijek smo bili tu jedno za drugo,na kraju sam ga i zavolila ali je sve palo u vodu..danas,ja sam u braku.imam dječicu,muža s kojim sam sretna,ali opet njega kad sretnem,prođu me trnci jer je bio extra..i svi u to vrijeme su mislili da ćemo nas dvoje bit zajedno jer smo baš nekako bili par,ali se to nije dogodilo...ja sam se udala,njega stvarno nisam dugo vidila,a kad ga sretnem,padne pozdrav i pokoja riječ,ali kava nebi došla u obzir,mislim da mm to nebi razumio...tako da su mi ostale samo divne uspomene,koje čuvam samo za sebe negdje duboko u sebi...nemojte me krivo shvatit,sretna sam u svom braku i sve je na svom mjestu,ali nekako,taj "prijatelj" je ostavio trag u mom životu i žao mi je što nismo popili kavicu i popričali već godinama jer smo stvarno mnogo toga lošeg i dobrog prošli zajedno,ali takva je bila sudbina,i naši putevi su se razišli...ali da budem iskrena,nebi ni ja mm dopustila da ima neku prijateljicu s kojom se druži a da mene nema,ako je zajednička prijateljica,onda u redu,ali drukčije ne jer se ne uvijek,ali često nešto više desi...i tu nije niko kriv,to dođe spontano..

_____________________________

Leona,mamina princeza..25.06.2008,Gabriel,mamin princ 21.06.2011

(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Muško - ženska prijateljstva?
11.5.2011 21:51:31   
lavica81
user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: Nika 24052006

Hvala ti ptičice...Ova tema je danas kao stvorena za mene,jer mi je baš dobrodošlo da istresem iz sebe ovu tugu koju osjećam,a cijeli dan sam tužna,jer bi u nekom prošlom vremenu danas slavila rođoš sa svojim prijateljem...


_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Muško - ženska prijateljstva?
12.5.2011 8:17:22   
Bebys
imala sam samo jednu ili mozda dvije legice...a muskih prijatelja mali metar...
razlog je jer su BOLJI PRIJATELJI...da ne nabrajam sada razloge...ali to je istina i to velika..

od njih nijedan ali bas nijedan mi nije bio decko....sto znaci da je to itekako moguce imati zdravog i normalnog prijatelja...ali je tesko objasniti osobama KOJE GLEDAJU SAMO ONU STVAR DOLJE a ne glavu i duh osobe...user posted image

tako da je tesko shvatiti ovo svima...sto me uopce ne cudi...koliko ljudi toliko cudi...

e da
ja sam se udala sa 33 godine i imala super MLADOST...i apsolutno nemam nikakve namjere ostavljati svoje prijatelje pa i prijateljice...ni radi koga...pa cak niti radi svoga supruga..koji to uopce ne razumije...ali to mene ne zanima bas jer on nije osoba koja ima prijatelje...samo neke uspute poznanike pa ne mogu niti ocekivati da to shvati...a i nacin psiholoski kod njega je meni neshvatljiv...no to je vec druga prica ...jednostavno smo dvije razlicite osobe....

stoga jednima je ovo normalno drugima nije JER NISMO SVI ISTI....user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Muško - ženska prijateljstva?
12.5.2011 8:23:30   
Bebys
koliko puta su meni bas ti muski nekazem i zeske isto ali muski vise od njih PODIGLI KADA MI JE BILO TESKO U ZIVOTU...pa da sam okrenem glavu njima nema sanse

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Muško - ženska prijateljstva?
12.5.2011 13:22:21   
NIKy
aahahha,a pinci al si opičena user posted image uf,moj muž ne vjeruje u muško-ženska prijateljstva.. a ja prije njega imala gotovo sve prijatelje.. uvijek sam bila sportski nabrijana i voljela sam provoditi sportske dane sa prijateljima... sada, više nemam prijetelje,nego samo prijateljice :) ali shvačam...


_____________________________

Naša lavica se rodila 17.08.2010. :))
Ljubav beskrajna - http://www.youtube.com/watch?v=EUNgyKLBzF4

(Odgovor članu malica)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Muško - ženska prijateljstva?
12.5.2011 13:56:37   
anaxx
IZVORNA PORUKA: bubamara787

IZVORNA PORUKA: malizia

ne vjerujem u muško- ženska prijateljstva, evolucijski su oni predodređeni za neku drugu vrstu druženjauser posted image . jedino ako je taj muškarac peško onda je prijateljstvo moguće user posted image .


slažem se...



svašta, pa šta se prijateljstva ne rađaju zbog zajedničkih razmišljanja, hobija, interesa, karaktera i onog šta imate u glavi, nije to valjda samo sex, cice i guz...user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 12.5.2011 13:57:30 >


_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu bubamara787)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Muško - ženska prijateljstva?
14.5.2011 6:27:39   
Točkica28
Nemam problemas tim, mm ima hrpu frendica i to mi je super, i ja imam muških frendova, ali nismo baš tako bliski.


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu malica)
Neposredna veza do poruke: 43
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!