|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: bapska posla...
16.3.2010 9:00:27   
danery
IZVORNA PORUKA: vanjak

A ja polugola, onak, halo??

[/quote

nije to ništa....mene moja čeka pred kupatilom i viče PA DAJ OTVORI...a ja pod tušem...mislim ono user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu vanjak)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: bapska posla...
29.3.2010 21:24:54   
Ladina mama
Ova tema je ko stvorena za mene!!!! user posted image user posted image user posted image
I sad kad čitam, nećete vjerovati (a bogme ne mogu ni ja!!!!!!) ja svoju sveki, s kojom dijelim hodnik i ulaz u kuću, moram (pomogao mi Bog) pohvaliti. (E, da mm to vidi!!! Al neće! user posted image )
Ta je od prvog dana o svemu, ali o svemu  imala mišljenje (od kupnje wc papira do toga di ću stavit sliku na zid u svom stanu). Meni to brzo dopuser posted image  i nešto joj spustila (kunem se da nemam pojma što, inače bih tu čarobnu formulaciju riječi brzo unovčila i patentirala!!! user posted image ) i ženska zašutila. Sad ništa preda mnom ne komentira, ne dolazi k meni, osim kad joj je baš hitnja, ne gnjavi... I tako već 3 blažene godine...
Draga sveki, hvala kaj ne gnjaviš! user posted image  

_____________________________

Mama je prijatelj kojeg nikad ne prerasteš!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: bapska posla...
30.3.2010 7:23:56   
danery
mene je moja spopala neki dan za jednu tupperware zdjelicu...
dala sam susjedi turšije da si ponese u toj zdjeli,a ko za user posted image to je od svekrve zdjela...doslovno me spopadala 2 tjedna da gdje je njena zdjela,nek to susjeda vrati,ona je to skupo platila,ne daj bog ostat nez nje,što ako ova to izgubi,potrga,nekome da dalje...
joj nisam mogla vjerovat kako može bit tako prokleta...a kad ona nešto tuđe razbije i uništi,onda nema veze...baki je već hrpu stvari polomila,meni neku kristalnu vazicu skrhala što mi baka za diplomu poklonila,usisavač od svatova nam riknuo jer je skupa s mm usisavala beton (user posted image user posted image i on i ona!),al nema veze...šta će meni to...
jučer sam joj donijela zdjelu i bila bi joj na glavu nabila da je malo veća...ovako sam samo natandarila nasred stola pa nek skače od sreće...


(Odgovor članu Ladina mama)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: bapska posla...
30.3.2010 9:25:17   
sig
user posted image user posted image
Jooooooooooooj cure moje... ja srećom nemam tih problema mi živimo daleko od svekice.... a i nije mi tako loša odemo jednom tjedno do njih i... stvarno su mi dobri... mogu im svašta reći... jednostavno smo si OK!! Nebi ih mijenjala!!user posted image user posted image user posted image user posted image
Iako se i oni vole miješati u neke sitnice - tipa ime za dijete, ali ja sam im lipo rekla - A zašto svoju dicu niste tako nazvali ako vam se to ime sviđa?? Oni su se nasmijali i počeli su se šaliti kako će trebati napraviti još nekoliko djece da iskoriste još ta imena koja im se sviđaju!! u smo se malo sprdali, zezali i... tu je bio kraj priče o njihovim prijedlozima

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: bapska posla...
18.6.2010 11:45:34   
danery
hahaha,eto mene opet....
sa biserima od kojih mi je mozak stao...baš babska posla...

dakle mm čistio garažu i cijeli tjedan baba spašava kojekakve krpe i drne,nedaj bog to krivo pogledat,a kamoli bacit...user posted image sve je to dobro i treba joj...

i baš kad sam mislila da će me ugnjavit perinom starom 100 godina,musavom i ulijepljenom od miševa i mačaka,veli ona bacit će to...user posted image user posted image user posted image user posted image
već sam ju vidjela u glavi kako mi nosi od te perine komplet za dijete...user posted image user posted image

no eto moje sveki zato sa idejama...našla negu staru kahlicu,tutu,lonku,kak vam drago,od moje šogi-ima nekih 20 godina na grbi-i uz to neku xxl plastičnu kadu i veli :

eto vidiiiiiiiiiiiiiiii...ne moraš kupovat...ja ću to sve izribat PERINOM i bit će ti dobro...(a njeno pranje PERINOM ZAVRŠAVA DA I WC ŠKOLJKU IZGRIZE...)
meni mozak na rezervu user posted image ...jbt odmah sam se sjetila naše male pčelice i njene gešihte o majinoj kadici kod svekrve...nemoš vjerovat...kada je prvo ogromna,drugo,user posted image moš u njoj banjat bez problema,treće OFUCAAAAANAAAAAAAAA-sve se neke rese na plastici stvorile od korištenja za pitaj boga šta...

a najjače od sevga...par dana prije mi se sveki ponudila kad dođe plaća da će sa mnom u trgovinu i kupit za user posted image što treba,nek napravim popis...
valjda joj je došlo iz dupeta u glavu da bi to moglo KOŠTAT,pa se zaletila...pa sad ajmo koristit pivske boci i gumene rukavice za cuclanje,od jedne dobiješ 5 nastavaka za bocu...

bogu hvala da je mm ostao toliko pri svijesti da pokupi tu drloganu i odveze na prvo smetlište u tutnjevcima gornjim...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu sig)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: bapska posla...
18.6.2010 11:48:47   
ninolina
user posted image user posted image
jbt 100 kn za kadicu za dijete....bacite to odma...joj  luda baba


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: bapska posla...
18.6.2010 12:09:22   
Anoniman
ah, ma, imam i ja takvih bisera doma...
ima jedna kadica u kojoj sam se ja kupala kao mala, pa je onda u međuvremenu korištena za pranje piceka i prascof kad je bilo kolinje, pa je onda nekome sinulo zakaj se ne bi moje cure po ljetu u njoj kupale... i tak su one 3 jednom u njoj završile, i par dana kasnije moja K. u bolnici s upalom bubrega! Joj, kad sam doznala, bil mi je tlak na 460!

Fala Bogu, pa ti je tm pametan i išel to hititi, da ne bi slučajno kom palo na pamet!...........

daj nemoj im pustiti da ti se petljaju u baby opremu!
nek baba da pare a ti sama idi i biraj si šta tebi paše! ko zna kakve baba ima ukuse! ne bi ja to dala! može mi kupit potrošni materijal, tipa pelene, kupkicu i to, al velike stvari si sama biraj!

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: bapska posla...
18.6.2010 12:49:51   
mala pcelica
user posted image user posted image ludih žena.....

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: bapska posla...
18.6.2010 12:53:58   
lilia
Oprostite cure ali ako imate još kakvih bisera, ja sam se od srca nasmijala.
Danery i Mariachi, najjače ste. user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   [Brisano sporočilo]
18.6.2010 16:22:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu danery)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: bapska posla...
18.6.2010 17:09:15   
cuba
a jesan se ismijala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 36
   [Obrisani korisnik]
18.6.2010 17:10:58   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu cuba)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: bapska posla...
18.6.2010 17:13:36   
danery
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Moja sveki je tražila da djetetu vežem crvene konce oko ruke da ju ne bi netko urekao pa da poslije ne budem plakalauser posted image
Pitala sam ju treba li skuhati na mjesečini šišmišova krila,zmajski prah i kokošju nožicu sušenu na suncu?
od onda više nije ni zucnila o glupostima


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ajme bar nam je zabavno s našim babama user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: bapska posla...
18.6.2010 17:43:42   
curice
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Pitala sam ju treba li skuhati na mjesečini šišmišova krila,zmajski prah i kokošju nožicu sušenu na suncu?
od onda više nije ni zucnila o glupostima


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mamine princeze x 3

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: bapska posla...
18.6.2010 18:10:34   
lorna
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image smijeh su....
od tipa pitanja " jel ti beba "oživila"" do definitivno meni najsmiješnije anegdote
prijepodnevni odlazak u pekaru i sretnem jednu bakicu ( koju ne poznajem) kad ona " joj..hoće li to biti..."
                                                      da, kažem ja beba
ona gleda u mene i pita " ajl znate već koje je vrste"user posted image
zbunjeno ju gledam i kažem;
                                         pa ove naše, ljudskeuser posted image !!!!!!!!
LJUDSKOJ GLUPOSTI JEDNOSTAVNO NEMA KRAJA !!!!!!!!!
______________________
naše zlato dolazi u bojama jeseni


(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: bapska posla...
8.4.2011 14:40:18   
danery
uffff....neki dan tražim kod sveki one lončiće što se u tornjić slažu,za bejb,da se igra.....tata mo donio nove,pa je stajalo dolje sa igračkama...
sveki to pametna poklonila user posted image user posted image
pitam ja gdje su,a ona pa ja dala,ne znam kome....šta će tu stajati user posted image
OK,VELIM JA,A ČIME SE IGRA KAD JE DOLJE KOD VAS? PA IMA TU SVEGA,veli user posted image ...i pokazuje punu policu knjižurina user posted image samo čekam da mi dijete počne zlostavljat sa testovima inteligencije sa godinu dana user posted image user posted image
glavno da ona dijeli sve za naše dijete namijenjeno,a ne zna kupiti user posted image ,nego djetetu daje u ruke neke ofucane novine da s njima šuška,a novine za vatru ložiti user posted image
nedavno susjeda donijela partikle nove za malu,ova to odmah sebi u sobu i da će na pranje....a ni a mi rekla nije,a da ženu nisam ČULA kad je bila,ni znala za to ne bi...ne daj bog imat nešto novo bez da njoj to ne dođe pod nos....
i kraj....učer bile u gradu sa frendicom i njenom malom i ponijela sam bejb gotovu kašicu....kako je bila hladna,zamolm tetu u pekari da malo grijucne u mikrovalnoj....eto neke babetine odmah u graju JESTE NORMALNI user posted image user posted image user posted image TO DJETETU DAJETE JESTI TAKO GRIJANO....TO SE NE SMIJE U MIKROVALNU,JA SLUŠALA NA RADIJU....OTROV ŽIVI...itd....
ja hladno odbrusila MA DA....A MOJE DIJETE JOŠ UVIJEK ŽIVO....IDEM JU PONOVO PROBAT OTROVAT user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu lorna)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: bapska posla...
8.4.2011 14:44:32   
mariola
danery možda si mogla poć i pod temu o svekrivama. Ova tvoja je stvarno user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: bapska posla...
8.4.2011 14:45:19   
danery
ma no....htjela sam ovu babu iz pekare oblajat user posted image user posted image user posted image al i sveki je baba,pa eto user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: bapska posla...
8.4.2011 14:48:40   
mariola
Da,da bitno da si ti to podijelila s namauser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: bapska posla...
8.4.2011 15:43:38   
Ally
Joj, kad babetine nemaju drugog posla!user posted image

_____________________________

Sreća je u osmjehu mog djeteta!

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: bapska posla...
8.4.2011 15:47:29   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Ally)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: bapska posla...
9.4.2011 11:50:07   
sig
IZVORNA PORUKA: danery

uffff....neki dan tražim kod sveki one lončiće što se u tornjić slažu,za bejb,da se igra.....tata mo donio nove,pa je stajalo dolje sa igračkama...
sveki to pametna poklonila user posted image user posted image
pitam ja gdje su,a ona pa ja dala,ne znam kome....šta će tu stajati user posted image
OK,VELIM JA,A ČIME SE IGRA KAD JE DOLJE KOD VAS? PA IMA TU SVEGA,veli user posted image ...i pokazuje punu policu knjižurina user posted image samo čekam da mi dijete počne zlostavljat sa testovima inteligencije sa godinu dana user posted image user posted image
glavno da ona dijeli sve za naše dijete namijenjeno,a ne zna kupiti user posted image ,nego djetetu daje u ruke neke ofucane novine da s njima šuška,a novine za vatru ložiti user posted image
nedavno susjeda donijela partikle nove za malu,ova to odmah sebi u sobu i da će na pranje....a ni a mi rekla nije,a da ženu nisam ČULA kad je bila,ni znala za to ne bi...ne daj bog imat nešto novo bez da njoj to ne dođe pod nos....
i kraj....učer bile u gradu sa frendicom i njenom malom i ponijela sam bejb gotovu kašicu....kako je bila hladna,zamolm tetu u pekari da malo grijucne u mikrovalnoj....eto neke babetine odmah u graju JESTE NORMALNI user posted image user posted image user posted image TO DJETETU DAJETE JESTI TAKO GRIJANO....TO SE NE SMIJE U MIKROVALNU,JA SLUŠALA NA RADIJU....OTROV ŽIVI...itd....
ja hladno odbrusila MA DA....A MOJE DIJETE JOŠ UVIJEK ŽIVO....IDEM JU PONOVO PROBAT OTROVAT user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Ajme Danery pa tebi nikad dosadno u životu!!

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: bapska posla...
9.4.2011 12:08:33   
modesty blaise
sva sreća da kod tebe uvijek nekaj dobroga za prijavit....lijepo me nasmiješ do suza user posted image
thanks!user posted image baš si frendica d!

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu sig)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: bapska posla...
22.4.2011 12:18:32   
Anoniman
Hej cure, nisam znala gdje da smjestim ovu današnju zgodu pa eto ovdje ću...Uglavnom, svratila danas kod muža u ured, sto ljudi čeka (radi se skračeno), kad tamo dvije žene i dijete od 5-6 godine. Sve ok, malo me ispituju o trudnoći i kažu da su iz jedne naše udruge (hmmm....) i ja tuka iskreno odgovorim na par pitanja o tome kako ću roditi (carski), da mi se ne sviđa roaming in, te na kojem sam portalu.. Kad NAPAD na mene, pred svima kako ću užasna bit majka, jedino je prirodno pravilno, zašto sam kupila kolica,a ne neku maramu itd. Muž se cerekao sa strane (šta se natežeš s njima- misli) i to nije sve. IZVADI JEDNA DOJKU jer je "mali" to tražio i počne ju predškolac sisati. Kad odjednom želudac mi se stisne i nisam uspjela obuzdati se i po podu povratim, vodu uglavnom (zbilja ne izgleda ni prirodno ni normalno). Čistačica je eto bila tamo, a ove su me samo popljuvale kakva sam žena (op. a. SVIMA se želudac okrenuo i mnogi su izašli van, a meni se evo to nažalost dogodilo). Pa ako čujete o jednoj užasnoj trudnici na portalima, to sam ja...user posted image  Ponosna...Morala sam ovo podijeliti s vama (komično je ustvari). Pusa

(Odgovor članu modesty blaise)
  Neposredna veza do poruke: 49
   RE: bapska posla...
22.4.2011 12:21:09   
pincirotvajler
user posted image  ajmee
user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!