|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ponašanje u svatovima
27.11.2008 21:08:26   
božica
kako se ponašate u svatovima..da li ste ono što jeste ili glumite fine i pristojne ljudeuser posted image
ja sam takva kakva jesam..uvijek se otimam za mikrofon - uvijek sam sa curkama na hvatanju buketauser posted image user posted image iako sam u braku(nikad se ne znauser posted image )
volim papati one kolačiće i isprobati svu hranuuser posted image user posted image
a viuser posted image user posted image

< Poruku je uredio božica -- 27.11.2008 21:09:01 >


_____________________________

idem micat rit...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ponašanje u svatovima
27.11.2008 21:13:38   
Ira_
IZVORNA PORUKA: božica

uvijek sam sa curkama na hvatanju buketauser posted image user posted image iako sam u braku(nikad se ne znauser posted image )

a viuser posted image user posted image

Joj Božice ti si luda user posted image
Naravno prirodna da prirodnija ne mogu biti, možda i mogu da se ne obrijem user posted image user posted image !

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: ponašanje u svatovima
27.11.2008 21:22:06   
njanja
IZVORNA PORUKA: božica
uvijek se otimam za mikrofon - uvijek sam sa curkama na hvatanju buketauser posted image user posted image iako sam u braku(nikad se ne znauser posted image )
volim papati one kolačiće i isprobati svu hranuuser posted image user posted image

 isto tako..i plešem ko blesava, a u nagradnim igrama se prva javljam...kasnije mi mm prigovara da se on morao na tim igrama glupirati radi mene.... user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: ponašanje u svatovima
27.11.2008 21:25:46   
mirna
plesem, ako si popijem jer inace ne volim narodnu muziku..jedem sve po redu i tu sam jako jako prirodna..user posted image

ali mozda se i sada nesto promijenilo jer vec 100 godina nisam bila u svatovima... nitko se nece vise zeniti...user posted image


(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: ponašanje u svatovima
27.11.2008 21:27:11   
božica
plešem ko blesava, a u nagradnim igrama se prva javljam...kasnije mi mm prigovara da se on morao na tim igrama glupirati radi mene....
 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a kao mužu teško palouser posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: ponašanje u svatovima
27.11.2008 21:28:14   
božica
ma ja sam u tim svatovima jer kolegica nas pozvala u 2mj ima svadbu i jedva čekamuser posted image user posted image user posted image
pa otvaram temeuser posted image user posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: ponašanje u svatovima
27.11.2008 21:36:39   
njanja
IZVORNA PORUKA: božica

plešem ko blesava, a u nagradnim igrama se prva javljam...kasnije mi mm prigovara da se on morao na tim igrama glupirati radi mene....
 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a kao mužu teško palouser posted image
 vjeruj mi, teško mu padne, on je moja suprotnost...on bi samo sjedio i jeo, a ja bi plesala i igrala igre....znala sam u svatovima i igrati bez njega....to mu je bilo posebno drago jer je mogao navijati, a ne blamirati se user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: ponašanje u svatovima
27.11.2008 21:42:51   
Ruža
Joj Božita nasmijala si me s onom buketom. Mene mm svaki put prime za ruku kad se buketa baca jer zna da bi ju išla loviti. user posted image
A nikada ih dosta..
Sve zavisi o ekipi, ako je ekipa dobra svi se ludiramo, ako nema poznatih onda sam pristojna.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: ponašanje u svatovima
28.11.2008 13:42:49   
uciteljica
Volim plesati, ali na podij izađemo tek kad se malo zgusne, user posted image , jer mi muž ima fobije od plesanja. Kaj se jela tiče, obično samo večeramo jer ni jedan ne voli ni odojak ni janjetinu (koja se kod nas tradicionalno poslužuje poslije ponoći). Kolači se probaju i uredno pojedem one koje obožavam (mađaricu i rafaelo kuglice), a ostale ne gledam, hahahaha. Volim i tortu, mljac! Ne sramim se ni ne glumatam jer na kraju ipak to kaj pojedemo i platimo (na darivanju).

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 9
   [Brisano sporočilo]
6.12.2008 8:55:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Ruža)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: ponašanje u svatovima
6.12.2008 8:59:01   
FIONA
kaaaaj...ja glumim milostivu pprije svega!
Sve mi smeta, sve mi ide na živce! Uopće ne plešem i kolutam sa očima! Ne kakim, ozbiljna sam skroz!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: ponašanje u svatovima
27.12.2008 17:07:52   
Florijan Jakov
IZVORNA PORUKA: božica

ma ja sam u tim svatovima jer kolegica nas pozvala u 2mj ima svadbu i jedva čekamuser posted image user posted image user posted image
pa otvaram temeuser posted image user posted image



i ja idem u 2 mj u svatove..možda se i sretnemo user posted image

a sad odgovor... uglavnom sam prirodna i vesela, osim ako idem u svatove nekim uštogljenicima koji mi baš i nisu dragi. onda se poberem doma odmah nakon darivanja.


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!