|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Idete na prosvjed
26.2.2011 20:28:10   
pula25
Reći ću par stvari:
bila sam na prosvjedima, bili smo svi cijela family i naša mala kći, doduše u Puli su prosvjedi mirni ali i da nisu, ne moram stajati u prvim redovima i blizu onih koji rade nerede. Trgovi su veliki i uvijek se nađe neko mjesto gdje ćeš biti manje na opasnom a opet ćeš prisustvovati.
I opet ćemo ići jer samo tako se može nešto promijeniti. Niti ja ne podupirem SDP ali niti ovako više ne ide!

A svima vama koji se bunite i želite da se nešto promijeni ali vam je lakše da se drugi za vas bore pa će valjda i vama biti bolje, ja bi vam napravila takav zakon da se na vas promjene ne odnose i da je sve kao i sada.

Izvinjavam se ako se netko osjetio uvrijeđen ali takvi me stavovi ljute. Zašto kukate da je loše ako ne želite pokrenuti promjene?
Prosvjedi ne bi smjeli biti nasilni i ako svi tako razmišljamo tako će i biti.
A o tome tko je sve pokrenuo i što je on privatno ne želim niti razmišljati, jer na prosvjede ne idem jer je tamo neki dečko rekao, nego zato što želim bolje uvjete a kad sam ih tražla na regularan način, nitko nije mario.

Najviše me izbace iz takta izjave nekih pojedinaca u stilu: da bi nam bilo bolje da idemo raditi a ne prosvjedovati.
Nezaposlena sam,tražim posao bilo kakav i ne mogu ga naći, prijavila sam se i da idem na prekvalifikacije pa i od toga ništa. Dala sam oglase da bi čistila, peglala, prala, čuvala djecu, bilo šta - pa opet ništa. I sad se nađe netko pametan i kaže da bi trebali više raditi. Ma neka ne ser....

IDEM NA PROSVJEDE - OBAVEZNO

_____________________________

MALI ANĐEO NAM DOŠAO...
...NIKA 21.10.2009

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Idete na prosvjed
26.2.2011 21:03:42   
mirna
Zašto se kvalitetni ljudi ne angažiraju u rad institucija pa svojim doprinosom mijenjaju stvar...


jer su svi najkvalitetniji vjerojatno napustili hr...

Kod nas se kaže: na mladima svijet stoji. Bolje da pokušaju nešto promijeniti nego da i oni napuste državu.

A što ako SDP dobije izbore? Ako vam se neće svidjeti opet ćete prosvjedovati. Glavno je da postoji poruka naroda da su političari u saboru da služe ljudima, a ne da država služi njima za osobno korist.

< Poruku je uredio mirna -- 26.2.2011 21:09:10 >

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Idete na prosvjed
28.2.2011 18:49:52   
martina33
Kaže jedna poslovica : Daj čovjeku vlast pa ćeš vidjet kakva je svinja...

Svi oni vole vladat i bore se za svoju guzicu..Nitko ne misli na narod...
Kaj mislite da ak Milanović dobije izbore da će biti nešto bolje ? Sve sam ljige...

Šifra: mijenjam govno za govno...

< Poruku je uredio martina33 -- 28.2.2011 18:50:10 >

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Idete na prosvjed
28.2.2011 18:56:44   
Rebeka
Ma nama je suđeno da budemo dobre sluge loših gospodara. Sve ovo su iskreirali vanjski igrači koji nas žele dobiti na dar-ispast će naši spasitelji, a mi ćemo biti robovi jer ništa drugo ne znamo. Rekao je Napoleon:dajte mi 100 000 Hrvata i pokorit ću cijeli svijet. Mi znamo atovati za druge i dobivati ratoe, ali ne znamo nakon rata u miru stvoriti blagostanje i bolju budućnost za našu djecu...

_____________________________

Naše malo zlato stiglo nam je 02.08.2011.
Koja sreća i blagoslov....

(Odgovor članu martina33)
Neposredna veza do poruke: 29
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!