|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   pbz i blokada tekuceg
13.1.2011 21:27:52   
višnjica2009
pozz naime moja susjeda je imala dop minus do 31.12.2010 u iznocu od 30.000 kuna ,u meduvremenu 22.12. joj je blokiran racun, s danom 6.1 kad je usljedilo novo izracun minusa nije joj nist odobreno ,na nuli je ,e sada zanima ju banka joj je blokirala racun zbog dugovanja po kreditu, i sada kad su joj sjela primanja tj mirovina nista nemoze podici tj ,ostalo joj je nekih 3200 na racunu koji ja sada u iznosu od 27.700 jer su joj skunilu na ODRESKU 2200 za taj dug po kreditu, posto su joj to jedina primanja zanima ju dali moze dobiti osatatak jer nema za zivot i da li da ide u finu pa da zatrazi da joj fina deblokira racun da bih mogla dici ostatak da bih imala za zivot, jer po n novom ovrsnom zakonu nemogu joj plijeniti vise od 1/3 primanja.. hvala dali netko zna,,
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: pbz i blokada tekuceg
13.1.2011 21:28:51   
višnjica2009
naime cula sam dans na tv da fina u takvim slucajevima otvara posebni tek racun za takva primanja koja su pod ovrhama ,
hvala..

(Odgovor članu višnjica2009)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: pbz i blokada tekuceg
13.1.2011 23:04:41   
višnjica2009
o pa zar nitko nezna,

(Odgovor članu višnjica2009)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: pbz i blokada tekuceg
14.1.2011 8:55:57   
mirna
Zaba gdje si? Ti sigurno znas odgovor... Ja ti na zalost ne mogu pomoci.

(Odgovor članu višnjica2009)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: pbz i blokada tekuceg
14.1.2011 13:08:06   
skorodolazi beba
mom tati su blokirali racuna svaki mjesec 7mj.sve ukupno...

kostalo ga to zivaca i novaca jer su mu skidali po 900kn.a zasto??...nema pojma ,neznam na koliko vrati je pokucao a nitko nema pojma o cemu se radi...
na kraju je odustao a novci su otisli u vjetar...

nije bio u kreditu niti je kome dugovao...

_____________________________

Imam dvije predivne kcerkice koje VOLIM najvise na svijetu,imam i muza kojeg volim samo ponekad :-)))))))))

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!