|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gotovo je
1.2.2011 11:20:04   
lavica81
svaka čast dragauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: Kejt

Evo, drage moje ringerajke. Ja još danas na dijeti i gotovo je. Točno 4 i pol mjeseca i u minusu 35 kg! Dr. mi je danas rekao da od sutra počnem normalno jesti tri obroka, bez suvišnih grickanja svega i svačega između i da alkohol i slatkiše jedem samo i isključivo uz ručak i večeru.
Puno muke je iza mene, moram priznati, ali zadovoljstvo koje osjećam ne može se opisati.
Ja vam sad imam 65 kg, nosim hlače broj 38 (gornji dio ostao na košaricama C pa o tom broju nećemo). Uglavnom... dobro se osjećam i pomalo me strah kako će biti sada, ali trudit ću se kontrolirati da ne uništim ovo što sam postigla.
Znam da se ne javljam ovih dana, al to je zato kaj imam puno posla. Ne pišem ovo da bi me vi hvalileuser posted image user posted image (dobro možda malo), nego možda kao putokaz svima kojima treba pomoć. Neću ovdje reklamirati svog dr., ali mnogi su me na pp pitali o toj mojoj famoznoj dijeti. Rado ću vam i dalje odgovarati na pitanja.

30. srpnja ja sam imala 100 (STO) kg! Danas imam 65 i sretna i sam i zadovoljna.

Znam da nijedna dijeta nije najzdravija, ali nekad se treba odlučiti na skidanje kilograma. Meni je ova od svih koje sam probala (a bilo ih je, vjerujte mi) bila najučinkovitija i izdržala sam na njoj najdulje!

Sretno svima i veliki pozdrav!

ps. idem mijenjat tikerić!



_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Gotovo je
17.4.2018 8:11:33   
tendere
Tablete za mršavljenje - http://thermacuts.com.hr Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Gotovo je
17.4.2018 9:07:03   
tendere
Tablete za mršavljenje - http://thermacuts.com

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Gotovo je
8.4.2024 15:52:28   
malateeoll
Tablete za mršavljenje - https://euhealth24.com/hr/drug/xenical-generic iskreno PREPORUČAM svakome.

(Odgovor članu tendere)
Neposredna veza do poruke: 79
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!