|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   mamine modlice
11.12.2010 11:39:30   
mama mery
Kada zamiriši po domaćim kolačićima ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Zabavno pečenje kolača za cijelu obitelj Mamine modlice za kolače - 30 dijelni set za oblikovanje najrazličitijih vrsta kolača od keksa do punjenih kolača, ukusno dekoriranih za svaku priliku - rođendani, Božić, Nova godina ili zalogajčići za goste. Različite modlice za sve vrste kolačića Mamine modlice za kolače jedinstvene su jer omogućuju oblikovanje najrazličitijih vrsta kolačića:
  • jednostavni kolačići najrazličitijih oblika: od zečića, zvjezdica, djeteline, borića do srdašca, kruškica, malenih kruna, kamiona....
  • odgovarajući oblici modlica za oblikovanje višeslojnih kolačića
  • modlice za oblikovanje punjenih kolača; pa čak i tijesta
  • preklopne modlice za tvrđa tijesta
  • jedinstveni kalup koji omogućuje oblikovanje i do 23 kolačića u 1 potezu
  • modlice za oblikovanje samostojećih kolačića: borića, zečića, patuljaka
  • posebne modlice za pečenje keksa za vaše kućne ljubimce: u obliku kostiju i miševa
  • modlice za oblikovanje brojki i slova – jednostavno oblikovanje natpisa. Čak 23 kolačića u 1 potezu Set za oblikovanje kolača sadrži i jedinstvenu ploču, s kojom možete jednostavno oblikovati čak 23 kolačića u jednom potezu! Samo ravnomjerno razvaljajte tijesto do 4-5 mm i otisnite ga na ploču za oblikovanje kolačića i već imate 23 različito oblikovanih kolačića. Modlice za punjene kolače U setu imate i 2 posebne modlice za oblikovanje punjenih kolača:
  • korak: u modlicu položite tijesto
  • korak: na sredinu stavite omiljeno punjenje: čokoladu, kremu ili marmeladu
  • korak: zatvorite modlicu, otvorite ju i oblikovani kolačić je spreman za pečenje. Modlice za oblikovanje punjenih kolačića možete koristiti za pripremu punjenih tjestenina. Modlice za samostojeće kolače Kada poželite razveseliti djecu ili se pobrinuti za dodatno ukrašavanje, možete ispeći samostojeće kolačiće. Da bi figurice izgledale što vjernije možete ih ukrasiti jestivim bojama ili bombonima. Slova i brojke za lijepe želje Želite li nekoga usrećiti »osobnijim« kolačem, sada jednostavno možete ispeći kolačiće u obliku brojki i/ili slova. Da bi vam taj posao olakšali u setu ćete naći poseban držač s kojim ćete jednostavno otisnuti želje na sam kolačić. Posebna olovka s dva nastavka U setu Maminih modlica za kolače dobit ćete i olovku za ukrašavanje s dva nastavka različite debljine.
    Set Maminih modlica za kolače nudi mnoge mogućnosti za oblikovanje mekanih vrsta tijesta! Održavanje i materijali Sve modlice možete prati ručno ili u stoju za pranje posuđa. Materijali:
  • polipropilen kopolimer
  • ABS plastika (preklopne modlice za tvđa tijesta). Oba materijala su primjerena za upotrebu u domaćinstvu i neškodljiva za zdravlje ljudi.

    _____________________________



  • Neposredna veza do poruke: 1
       RE: mamine modlice
    11.12.2010 11:40:51   
    mama mery
    jel mozda netko od vas naruci ja bih kupila sad su na akciji 99knuser posted image
    to mi nije puno samo me zanima kvaliteta i ja nemam uopce modlica user posted image


    _____________________________




    (Odgovor članu mama mery)
    Neposredna veza do poruke: 2
       RE: mamine modlice
    11.12.2010 12:22:34   
    Nika 24052006
    Draga,ne znam,nemam to,ali mi na tv- djeluje kao hrpa plastike...Možda griješim.

    _____________________________

    Moje velike ljubavi
    Nika 24.05.2006.
    Ines 07.05.2010.

    (Odgovor članu mama mery)
    Neposredna veza do poruke: 3
       RE: mamine modlice
    11.12.2010 12:39:55   
    mama mery
    i meni.........
    evo sad mi susjeda kaze da je narucila vec joj je trebalo stici pa cu vidjeti kod nje kakvo je ...........


    _____________________________




    (Odgovor članu Nika 24052006)
    Neposredna veza do poruke: 4
       RE: mamine modlice
    11.12.2010 15:29:49   
    minnie
    onda javi da vidimo dali funkcioniraju

    (Odgovor članu mama mery)
    Neposredna veza do poruke: 5
       RE: mamine modlice
    20.12.2010 10:56:56   
    mamika
    evo moj komplet stigao danas.. tjesto već odmara u frižideru. prvo ću isprobati one punjene klačiće.. user posted image
    ovak izgleda ok.. ima svega.. sad još to sve treba isprobati ...


    _____________________________

    ROBERT 13.07.2003
    STELA 06.05.2006
    KATJA 22.10.2009
    http://www.youtube.com/watch?v=jJNVoqYxNmY
    http://www.youtube.com/watch?v=PxXjMV64OFI&feature=related
    http://www.facebook.com/video/video.php?v=1358914890312&ref=mf

    (Odgovor članu minnie)
    Neposredna veza do poruke: 6
    Stranica:   [1]
    Stranica: [1]
    Idi na:







    Anketa

    Nos.
    пеперутка16

    Kako čistite nos maloj djeci?

    Oznake

    Sve najbolje!

    Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

    Čestitamo!