|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nepoželjni pokloni
14.11.2008 21:16:24   
anne
Sigurno ste dobili barem nekoliko potpuno beskorisnih, ružnih, nepotrebnih stvarčica za svoje malene.
Što radite s njima? Ih bacite, proslijedite ili ih svejedno zadržite?
Ja sve proslijedim ili bacim. Ne volim bespotrebne stvari i ne želim se nervirati kad vidim to nešto.
Najgluplje što sam dobila je bio potrgani stravično ružni klaun - to je bio mobil, ali nije se mogao montirati.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Nepoželjni pokloni
14.11.2008 21:20:37   
njanja
IZVORNA PORUKA: anne

Sigurno ste dobili barem nekoliko potpuno beskorisnih, ružnih, nepotrebnih stvarčica za svoje malene.
Što radite s njima? Ih bacite, proslijedite ili ih svejedno zadržite?
Ja sve proslijedim ili bacim. Ne volim bespotrebne stvari i ne želim se nervirati kad vidim to nešto.

 a ja najbedastije što sma dobila je neki svjećnjak, vjerojatno ga je ženska skupo platila, ali tako mi nigdje ne paše....vjerojatno bi pasao u stan od Žuži Jelinek... A najzanimljivije je da i ja prosliješujem takv stvari mami i onda se čak nekad ni noj ne sviđaju pa ih vidim kod sestre...pa pitam sestru šta to tu radi, a ona kaže: mama mi uvalila user posted image  smiješno je što ih niti jedna ne želimo, a glupo mi ih je i poklanjati jer ne volim poklanjati  nešto što ni sebi ne želim.....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Nepoželjni pokloni
14.11.2008 21:21:14   
Puli
Ja sve proslijedim ili bacim. Ne volim bespotrebne stvari i ne želim se nervirati kad vidim to nešto.


i ja isto takouser posted image



_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Nepoželjni pokloni
14.11.2008 21:21:35   
mirna
dobili smo od svekra puno starih potrganih igracaka i bacila sam ih. valjda je cistio podrum...user posted image   ako dobim odjecu i ne svidja mi se ili je premala, proslijedim je.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Nepoželjni pokloni
14.11.2008 21:29:35   
Dora04
Držim ih ili koristim neko kratko vrijeme da se osoba koja mi ih je poklonila ne uvrijedi, a onda ih maknem, nekamo u garažu ili na tavan.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Nepoželjni pokloni
15.11.2008 9:43:34   
Florijan Jakov
Pa za FJa nisam dobila baš nešto nekorisno jer uglavnom me prijatelji konzultiraju prije kupovine, ali smo zato dobili neke stvari za doma koje nikad neisam koristila, npr. el. nož za rezanje kruha user posted image  

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Dora04)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Nepoželjni pokloni
15.11.2008 14:14:04   
mlada mama
ja sam dobila milijun nepotrebnih gluposti kad sam se uselila u stan, npr. ni dan danas ne mogu odrediti jel to bila zdjela ili neki svjecnjak, ali cim sam otvorila raspalo seuser posted image user posted image user posted image  pola sam stvari dala mami i svekrvi  npr, dozeri za secer vegetu i to toga sam dobila previse,a za malog isto tako, najjace mi je bilo kad su mi donjeli robicu za curicu i torbicu, mislim stvarno,uzas i jos puuno stvari koje nemam pojma ni za sto sluze.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Nepoželjni pokloni
16.11.2008 13:46:11   
Mrvna
Ja sam za dječju opremu napravila popis stvari koje će nam trebati pa da ne dobijemo milijun zvečki (iako znam da mi to ne gine, ali bar u manjoj mjeri). Kad netko pita "što vam treba?", samo ih uputim na link na netu na kojem imaju što, koja veličina, okvirno gdje i po kojoj cijeni, eventualno napomena nekakva i rubrika "rezervirano" u koju će se upisati kad odluče što uzeti. 

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!